Svetujte, da bo seks boljši

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mala zvezdica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mala zvezdica » 19. Maj. 2008 17:04

drage punce, pomagajte mi nekaj razložiti.v spolnosti nimam veliko izkušenj.zato me zanima, kako si naj to razlagam.bila sva s fantom, s katerim sva skupaj že precej časa, precej pod vplivom alkohola, se spravila seksat, vendar ni mogel nikakor prodret vame...potem sem ga oralno in vem da je užival...nato mu je le ratalo prodret...vendar je tudi precej hitro končal, in nato mi reče, če sem ga mogla toliko zmatrat, da je blo tak hitro konec....kaj mi je hotel s tem povedati?da tega nebi smela narediti...ali kaj????kaj mi svetujete za naslednjič? muči me tudi to, da ni mogel prodret, penis se je kar zvijal. to je bil najin prvi seks.prosim, svetujte, da bo drugi boljši.
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 19. Maj. 2008 17:11

Vrjetno, da je s tem mislu, da si ga čist preveč razrajcala in mu je potem (pre)hitr pršl. Sicer pa ni nekih hudih nasvetov za naslednji sex. Vaja dela mojstra. In če njemu tko hitr pride, pa pejta čez kakšne pol urce še 1x. Takrat bi zihr mogl dlje trajat.
Uporabniški avatar
Lady_T
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 16. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_T » 19. Maj. 2008 17:13

Napisala si, da se je penis zvijal. Kaj pa če je alkohol kaj vplival pri tem?
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 19. Maj. 2008 17:14

mogoče zato ni mogel prodreti vate, ker ni bil dost zrajcan (je mu mal premehkga) in sploh če je bilo zate prvič (himen in nesproščene mišice)...
da mu je tolkhitr prišlo je pa pomoj res zarad orale pred tem s katero si ga preveč zrajcala...
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 19. Maj. 2008 17:14

mala zvezdica napisal/-a:drage punce, pomagajte mi nekaj razložiti.v spolnosti nimam veliko izkušenj.zato me zanima, kako si naj to razlagam.bila sva s fantom, s katerim sva skupaj že precej časa, precej pod vplivom alkohola, se spravila seksat, vendar ni mogel nikakor prodret vame...potem sem ga oralno in vem da je užival...nato mu je le ratalo prodret...vendar je tudi precej hitro končal, in nato mi reče, če sem ga mogla toliko zmatrat, da je blo tak hitro konec....kaj mi je hotel s tem povedati?da tega nebi smela narediti...ali kaj????kaj mi svetujete za naslednjič? muči me tudi to, da ni mogel prodret, penis se je kar zvijal. to je bil najin prvi seks.prosim, svetujte, da bo drugi boljši.


Hja, pod vplivom alkohola se bolj težko dobro seksa. Kolega ne stoji tako kot bi moral, pa še ko pač, če sploh, stopi, je pa vsega skupaj hitro konec.
Nannya-1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannya-1 » 19. Maj. 2008 17:18

mala zvezdica napisal/-a:drage punce, pomagajte mi nekaj razložiti.v spolnosti nimam veliko izkušenj.zato me zanima, kako si naj to razlagam.bila sva s fantom, s katerim sva skupaj že precej časa, precej pod vplivom alkohola, se spravila seksat
Da bo seks naslednjič boljši? Seksajta trezna.
pooksy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 13. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pooksy » 19. Maj. 2008 17:52

to je blo zato, ker ni bil trezn ja in ni mel dost trdega. tk da naslednič seksajta trezna, pa bo pomoje vse ql. pa rekla si, da je bil to vajin prvi sex in so bli zato prisotni verjetno mal živčki.
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 19. Maj. 2008 18:01

pooksy napisal/-a:to je blo zato, ker ni bil trezn ja in ni mel dost trdega. tk da naslednič seksajta trezna, pa bo pomoje vse ql. pa rekla si, da je bil to vajin prvi sex in so bli zato prisotni verjetno mal živčki.


Zihr je biu alko. Mojmu se sploh ne dvigne kadar pije :D
amm drgač pa dejta naslednjič trezna sexat...bo sigurno velik bolš :wink:
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 19. Maj. 2008 18:11

alkohol :D zrajcan je vseeno lahko do konca, pride mu lahko hitro, samo pac ne dvigne se cisto in ker je rahlo mehek, se zvija in tesko prodre :D se je ze zgodilo ja :lol:
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 19. Maj. 2008 20:02

Nannya-1 napisal/-a:
mala zvezdica napisal/-a:drage punce, pomagajte mi nekaj razložiti.v spolnosti nimam veliko izkušenj.zato me zanima, kako si naj to razlagam.bila sva s fantom, s katerim sva skupaj že precej časa, precej pod vplivom alkohola, se spravila seksat


Da bo seks naslednjič boljši? Seksajta trezna.


Tocno tko :!:
Prvic sexata pod vplivom alkota...Pa se cudista,da ni blo ok? :?
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 19. Maj. 2008 22:57

alkohol je kurba v vseh pogledih,sploh pa pri sexu.. :D :D :D
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 20. Maj. 2008 0:28

drugič probajata brez alkohola mater ...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 20. Maj. 2008 1:05

Pontifex Maximus napisal/-a:
mala zvezdica napisal/-a:drage punce, pomagajte mi nekaj razložiti.v spolnosti nimam veliko izkušenj.zato me zanima, kako si naj to razlagam.bila sva s fantom, s katerim sva skupaj že precej časa, precej pod vplivom alkohola, se spravila seksat, vendar ni mogel nikakor prodret vame...potem sem ga oralno in vem da je užival...nato mu je le ratalo prodret...vendar je tudi precej hitro končal, in nato mi reče, če sem ga mogla toliko zmatrat, da je blo tak hitro konec....kaj mi je hotel s tem povedati?da tega nebi smela narediti...ali kaj????kaj mi svetujete za naslednjič? muči me tudi to, da ni mogel prodret, penis se je kar zvijal. to je bil najin prvi seks.prosim, svetujte, da bo drugi boljši.


Hja, pod vplivom alkohola se bolj težko dobro seksa. Kolega ne stoji tako kot bi moral, pa še ko pač, če sploh, stopi, je pa vsega skupaj hitro konec.
Za cloveka, ki ne pije znas zanimivo velik povedat o seksu pod vplivom alkohola.
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 20. Maj. 2008 3:17

Mahagonij napisal/-a:
Pontifex Maximus napisal/-a:
mala zvezdica napisal/-a:drage punce, pomagajte mi nekaj razložiti.v spolnosti nimam veliko izkušenj.zato me zanima, kako si naj to razlagam.bila sva s fantom, s katerim sva skupaj že precej časa, precej pod vplivom alkohola, se spravila seksat, vendar ni mogel nikakor prodret vame...potem sem ga oralno in vem da je užival...nato mu je le ratalo prodret...vendar je tudi precej hitro končal, in nato mi reče, če sem ga mogla toliko zmatrat, da je blo tak hitro konec....kaj mi je hotel s tem povedati?da tega nebi smela narediti...ali kaj????kaj mi svetujete za naslednjič? muči me tudi to, da ni mogel prodret, penis se je kar zvijal. to je bil najin prvi seks.prosim, svetujte, da bo drugi boljši.


Hja, pod vplivom alkohola se bolj težko dobro seksa. Kolega ne stoji tako kot bi moral, pa še ko pač, če sploh, stopi, je pa vsega skupaj hitro konec.
Za cloveka, ki ne pije znas zanimivo velik povedat o seksu pod vplivom alkohola.


Človek je učeče bitje - to pa ne pomeni, da se uči samo iz svojih izkušenj, ampak in celo mogoče več, na podlagi izkušenj drugih.

Psihoterapevt, ki se ukvarja s proučevanjem pedofilov, lahko ogromno ve o njih. Ni nujno, da je zato sam pedofil. :idea:

Sicer sem pa rekel, da sem pri 18ih končal (nezmerno) pivsko kariero.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 20. Maj. 2008 10:16

Kako potem to, da imam povsem drugacne izkusnje od tega kar si povedal? Ce sm pijan nimam nobenih problemov z erekcijo, niti mi ne pride kaj hitreje. Problemi se pojavijo sele, ko sm ulit kot kanta, tok da tezko hodim.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov