ŠTEVILO SPOLNIH PARTNERJEV

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 26. Apr. 2016 11:54

ne razumem kako se ne kdo noče poljubljat kar je praktično v mnogih kulturah izkazovanje neke čisto ne seksualne naklonjenosti :rolleyes:
poljubljanje je zakon, pa objemanje pa stiskanje.. kak češ sploh prit do čustev brez tega. do neke mere že no ampak slej ko prej moreš tudi skoz to.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 26. Apr. 2016 14:11

Dejstvo je, da pri moškem videz ni posebej pomemben.

Dejstvo je, da je pri ženskah videz zelo pomemben.

Dejstvo je, da žensk z veliko spolnimi partnerji noben moški, ki da kaj nase, ne spoštuje.

Dejstvo je, da žensk, ki seksajo 'za šport', noben moški, ki da kaj nase, ne spoštuje.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 26. Apr. 2016 14:19

Dejstvo je pa tudi, da nikoli ne veš zagotovo koliko jih je tvoja imela, ker se vas da moške z izjemno lahkoto zmanipulirat :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Apr. 2016 14:41

Zato je boljše imeti neko ekstrovertirano žensko, ki je v študentskih letih uživala, ker je vsaj iskrena glede sebe.

Ne zanima me kaj si počela, samo povej mi kot je, in kaki so tvoji plani.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 26. Apr. 2016 15:43

Led Zeppelin napisal/-a:Pač bodimo realni, če je ženska vsaj približno čedna, govorim o neki običajni ženski, lahko spi z 500 tipi na leto.



v bistvu je to res. do povprečno lušne ženske načeloma pristopi veliko več moških kot do lepotic.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 26. Apr. 2016 16:01

katy. napisal/-a:Dejstvo je pa tudi, da nikoli ne veš zagotovo koliko jih je tvoja imela, ker se vas da moške z izjemno lahkoto zmanipulirat :)


Jap, če lažeš, lažeš. Število spolnih partnerjev se na spolnih organih na žalost ali na veselje nekaterih ne odraža. :D Pa naj se potem kak zagrižen moralist, ki ne tolerira velikega št. spolnih partnerjev, kar hvali, kako je njegova pridna, ker je spala pred njim samo z enim ...
aaaam, kako si pa lahko tako prepričan? :P

Drugače pa se strinjam, da imajo ženske povprečnega videza, torej recimo takšne z lušnim obrazom (subjektivna stvar, damn) in "kul karakterjem" največ snubcev. Dobra postava za precej moških ni pogoj. Pri lepoticah si večina misli, da nima šans. Poskušajo večinoma samo obupanci, ki tako ali tako nimajo kaj zgubiti ali pa takšni, ki so precej samozavestni. :)
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Apr. 2016 16:21

mogoče naivne tipe, ki razmišljajo samo o tem kako bi vas čimprej podrli. ne pa tipa, ki je pozoren in bo znal tudi razmišljat, ne samo poslušat kar rečete :D to je kot da bi rekel, da je med kriminalcem in poštenim človekom razlika samo to, da je en naredil kaznivo dejanje, drugi pa ne. dejstvo je, da taka dva človeka POPOLNOMA drugače razmišljata, in to se bo prepoznalo na MILIJON načinov, ne samo pri kartoteki.

ker se ne gre za samo cifro. gre se za osebnost, ki je vzrok, cifra je samo posledica take osebnosti. in osebnost je tisto, kar bo tip želel spoznat. in osebnost je tisto, kar se ne spreminja. tko da je vaše navdušenje ob tem, da se z lažmi da vse prikrit za doseganje svojih interesov, odveč :P (in mislim, da od tod izvira občutek ogroženosti, da obsojam, ko omenim, da me punce z velikim cifram ne zanimajo)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 26. Apr. 2016 16:35

Ma dej prosim te ... kako si pa ti naiven človek božji. Se vidi, da nimaš nobenih izkušenj z ženskami. Če ženska zna fejkat pač zna. Se imaš ti lahko še za tako pametnega pa ji ne boš iz pi*ke razbral, koliko tipov jo je podrlo. :lol:

Moja bivša sošolka mi je enkrat sama povedala, da se bo zlagala tipu, koliko jih je imela, ker je kao tip full dober ulov in noče, da ga to odvrne ... jaz sem samo ostala odprtih ust, ker sem bla ziher, da ji je to prvi tip, glede na to, da je veljala za sveto Marijo in najboljšo učenko, ki nima socialnega lajfa. Pa sta še danes skup kolikor vem ... mogoče bo skrivnost odnesla v grob, kdo ve ... aja ne, tip jo je itak zgruntal, ker ji na čelu piše in je revica mogla priznat. ;(
Najbolj pridne znajo najbolj presenetit, zapomni si to. ;)
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Apr. 2016 16:42

ti misliš da ima žensko popolno kontrolo nad tem, kar si moški o njej misli, in potem meni praviš da sem naiven :P

mogoče je pa tebi ona to zgodbico sfejkala :D

drugač pa sej sem rekel.. obnašanje to pove, ne pa ginekološki pregled :P kako veš da nisem jaz največji jebač in samo govorim po forumu, da sem nedolžen? po obnašanju, jasno :) saj mi nisi prišla tiča pogledat.

to posploševanje je pa tud trapasto, da ste ženske vse rojene manipulatorke, moški pa vsi naivni bebci.. mogoče pa tebi manjka izkušenj s pametnimi moškimi :)

there is no perfect crime, zapomni si to ;) ne samo, da se fejst opeče prej ali slej, ampak ne vem kako živi tak človek s sabo, če okoli laži trosi za svoj interes.. kar me spet pripelje do zadnjega odstavka mojga prejšnjega posta. namreč ravno tisti, ki se zaveda, da je manipulator, bo za druge mislil, da skušajo zmanipulirat z njim ;) in takih je danes zelo velik ljudi. lasten interes nad vsem drugim, definicija kapitalizma..
hej norci :)
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 26. Apr. 2016 16:55

Ne, nismo samo ženske manipulatorke ... Tega jaz nikjer nism trdila! Tako moški kot ženska te lahko vrti okrog prsta. Mogoče se je že meni ker tip zlagal, koliko žensk je posexal ... Pa kaj naj zdaj? Živim v pravljici, da to ni mogoče, ker bi itak to razbrala iz obnašanja?

There is no perfect crime ... Hm ...Kaj bos najel detektiva, da izbrska vse njene bivše (če ima katerega seveda, ker ti ciljaš na devico). Obrazloži mi prosim, kako boš razrešil ta "zločin". Aja saj res, enkrat se bo že zarekla in vse priznala.

Kaksne neumnosti.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Apr. 2016 17:06

ne rabiš detektiva, da ugotoviš kako človek razmišlja ;) že samo to, da se človeku zdi čist ok, če njegov maček serje po sosedovem vrtu, ogromno pove o njem in njegovem odnosu do drugih :D mal za šalo mal zares.. take drobne malenkosti sigurno veliko povejo, na kakšen način človek razmišlja.

nikoli nisem rekel, da ciljam na devico. bi mi bilo všeč, ni pa nujno. ker mi je glavna osebnost in ne cifra, in punca, ki ne pusti da jo vsak podre, ima drugačno osebnost kot ena, ki ji je seks neko razvedrilo (pa to je primer, da ne bo spet blebetanja kako vse črno belo gledam.. osebnosti je tok kot je ljudi na svetu, in vsak se od vsakega razlikuje, bolj ali manj)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 26. Apr. 2016 17:18

Kdaj sem pa jaz rekla, da je to ok? Jaz sem v tisti debati samo pisala o tem, da nisem občutljiva na vsako stvar, ki jo živali počnejo (tudi meni je že kakšna sosedova mačka nardila sranje pa kaj naj, lajf gre naprej, ne bom zato zganjala prepira med sosedi), in da obnašanje živali ne moremo vedno kontrolirati, razen če imaš hišno mačko.

Tako da ne polagaj mi besed usta samo zato, ker nimaš za napisati kaj bolj pametnega, kot pa napihovanje in prirejanje nekih starih izjav, o katerih je bilo govora na tem forumu.

Zadnji odstavek: Mišljenje niti malo podobno tvojim prejšnjim izjavam. Surprise surprise.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 26. Apr. 2016 20:47

katy. napisal/-a:ne razumem kako se ne kdo noče poljubljat kar je praktično v mnogih kulturah izkazovanje neke čisto ne seksualne naklonjenosti :rolleyes:
poljubljanje je zakon, pa objemanje pa stiskanje.. kak češ sploh prit do čustev brez tega. do neke mere že no ampak slej ko prej moreš tudi skoz to.

In zato se je treba poljubljat z nekim random tipom ali žensko? Nekateri tega ne počnemo z vsako, ki ima 5 minut časa. Torej si moraš najprej z nekom izmenjati slino da ugotoviš, ali sta sploh za skupaj?
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 27. Apr. 2016 6:54

A dejansko je v 2016 slut shaming še vedno in? :nein:

LZ, zanima me zakaj je tako važno kdo so bili prejšnji? Tvoj argument se mi bere kot da sam ne zaupaš svoji oceni ženske. Pa rabiš potrditev, da jo (po tvojih kriterijih) drugi isto kvalitetni tipi (oz kvalitetnejši od tebe) ocenijo za "met".
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Apr. 2016 7:31

Meni je pomembno, ker ne bi želel biti prvi tip ki jo spoštuje ali ravna z njo kot je treba, ni mi potrebno popravljati sranja ki so ga naredili ostali.

Če je ženska imela že prej moške, od katerih je zahtevala določeno obnašanje in merila, pomeni da se spoštuje in da se ima rada. Bivši partnerji/spolni partnerji, povejo veliko o tvojemu odnosu do sebe.
To ne pomeni, da morajo vsi biti neki oreng tipi, ampak vsaj nek vzorec mora biti.

Moji presoji popolnoma zaupam, in to ne pomeni da bi katero žensko manj spoštoval.

Svojih čustev nažalost ne morem nadzorovati, svoj čas in energijo pa lahko, in ne bom ju trošil za nekaj kar bi moral reševati, sem se otresel kompleksa rešitelja.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov