Starejši moški&mlajša punca

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

PDE5i
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 21. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a PDE5i » 17. Jun. 2015 14:47

Razlika 25 let je ravno prava, kar se seksa tiče (kar pa samega druženja je pa tudi meni malo čudno). Ona nebi seksala prav pogosto, kot veliko mladih žensk, on pa tudi ne več (upad testosterona). Obratno velja za mlade tipe pa milfe. Oni polnih jajc, one se končno sprostile in začele uživati v seksu :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Jun. 2015 16:59

Ma kaj kje to tebi da je 25 let razlike glih prou za sex? To je ful preveč, mene prou nč ne mika z nekom k bi meu moja leta + 25, se mi zdijo kr kul fantje mojih let. Drugače za kako globjo debato znajo bit pa bol starejši.. In ta da mlade nebi hotle sexale prou pogosto mi je tud bol tuja..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 20. Jun. 2015 18:00

legenda od modela. jebač. prideš v trideseta in namesto, da se ustališ s kakšno punco, ki se ji počasi izteka rok trajanja, rajši še naprej uživaš in pališ najstnice ter JBje. super zanj.

po drugi strani je pa punca verjetno klasično naivna, neumna in/ali ima daddy issues. je pač še ena luknja za majstra, poleg tega pa tudi nekih kompatibilnosti med dvema totalno različnima mentalitetama že samo zaradi razlike v letih ni za pričakovat, kaj šele zaradi po vsej verjetnosti podhranjene mentalne kvalitete punce.
Slika
Slika
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 22. Jun. 2015 14:46

punca je najbrž neizkušena, manjka ji samozavesti in potem je prišel on, izkušenj, malo pihal na dušo in evo :)
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 22. Jun. 2015 16:32

čuftika napisal/-a:punca je najbrž neizkušena, manjka ji samozavesti in potem je prišel on, izkušenj, malo pihal na dušo in evo :)


ne rabš imet "izkušenj", le kmečko zdravo pamet. to je tko, kot da bi se usedel v avto, dal kapo čez oči in se zaletel v smetnjak, nato bi pa rekel, da še nimam izkušenj.
Slika
Slika
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 23. Jun. 2015 14:37

res je, ti dam prav :) :lol:
SavnaMan666
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 17. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a SavnaMan666 » 22. Jul. 2015 1:04

Kako ste vsi pametni....iz parih besed, ki jih je omenila ustvarjate cele študije in ji ponujate svoje hipoteze kot pribite. Raje ne bodite takšni egoisti in se poslužite slavnega reka, živi in pusti živeti. Če pa že ne morete iz svoje primitivne kože pa vsaj pišite v dvomljivi trditvi, kjer uporabljate besede kot so: Jaz mislim, mogoče, menim, zdi se mi, itn...Moj nasvet je, delaj po svoji vesti in ne poslušaj nasvetov nekih bedakov iz foruma, ki nimajo niti najmanjše želje po tem, da pomagajo tebi ampak zgolj to, da delajo slabo nekomu drugemu.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Jul. 2015 20:17

Ne kopiraj svojih odgovorov po razlicnih temah. Tnx
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 13. Avg. 2015 6:17

Po tehtnem razmisleku v zadnjih nekaj tednih sem se odločila da, ko bom dopolnila 30 + let, si bom poiskala moškega starega med 50 in 60 let.

S.
yes, I am avatar
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 13. Avg. 2015 10:26

good luck :D

Jz sm raje z mojimi letniki, oziroma starješimi max. 10 let :P

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov