Spoznala sem ga preko interneta, sledi zmenek

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Naj grem z njim na zmenek ?

Da
112
79%
Ne
29
21%
Skupaj glasov : 141

Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 18. Feb. 2006 10:13

Če bi bla na tvojem mestu, bi najprej predlagala kakšno kavico nekje v Ljubljani, da se spoznata še v živo pa poklepetata. Saj gresta lahko na grad na izlet. In če se ujameta in če vidiš da je normalen in nič kaj podoben psihopatu, ga na koncu zmenka povabi da gresta naslednji teden na Bled.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 19. Feb. 2006 0:34

men se je enkrat zgodila pomoje ena največjih bruk v življenju........s enim tipom k sva si ful pisala na ircu sem se zmenila....in je biu luškan pa to, sam mi ni povedu kaj počne za hobi........pri sosedu služi dodatne dinarce in za hobi predeluje/ukisava zelje al neki tazga.......in pride model na kavo.........smrdel po zelju...jooooj...še zdej voham ta smrad........in kukr mi je biu luškan me je vse v tistm trenutku minil........ :x :oops: :roll:
Uporabniški avatar
monroeGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubjana

Neprebrana objavaNapisal/-a monroeGirl » 19. Feb. 2006 12:43

evo se moja izkusnja: tut sm ircala najprej z enim tipom. to je tko trajal ksn mesec. pol sva si msn izmenjala in bla v stiku ksn let (res celotno spzavanje je ful trjal). vsakic k se je hotu dobit z mano jz nism hotla in sm najdla ksn izgovor. sploh pa sm bla jz takrt z enim (zdej bivsi) in nekak nism hotla. enkrat pa me je kolegica prepricala naj pac grem z njim vn na pijaco in sm popustila. sla sm jz, pa moja sestra in kolegica sli smo na sladoled v meka :lol: zdej k se tega spomnem mi je blo prov hecno. on je biu čist tih, bogi, me smo govorile tko no zanimiva izkusnja res. neki cajta sva pol se ful prijateljevala, zdej pa ne vec. ocitno je pac to da je blo njemu velik vec do mene, kokr men do njega izkazalo da tut nimam pravice do prjatljstva. :cry:
Uporabniški avatar
black_lady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 3. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a black_lady » 20. Feb. 2006 19:14

pejd,...jas bi sla,.. :D po moje bo zabavno,... ;D
pa sporoči nam kako je blo, če boš šla :)
smo firbični :)
Kar ne zmore hudič - to zmore ženska!
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 20. Feb. 2006 19:30

js sm na ircu spoznala svojga best frenda...res je sicer da sva oba mal cudaska ampk useen...

tko da ti sam pejt pa porocej pol kk je blo :D
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 20. Feb. 2006 21:14

zakaj se najprej ne dobita enkrat npr. v ljubljani?? šele potem pa greta nekam skupi?? mislim tk, da se kam odpeljeta in to?? tako se boš rešla vprašanj :) in dvomov....

PA VELIKO SREČE!!
My dreams are my reality...
sanaya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 4. 1. 2006
Kraj: od norveške do venezuele

Neprebrana objavaNapisal/-a sanaya » 27. Feb. 2006 3:16

nujno moreš it
zgubit nimaš kaj :D
i love love
limoncaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 25. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a limoncaa » 27. Feb. 2006 10:08

cartika napisal/-a:dobita se rajši parkrat na kavi v ljubljani in potem ita kam na samo. jaz ne bi zaupala.



Jaz bi tud šla ma kavo, tam te nima bit kaj strah je ful ljudi okoli.
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 27. Feb. 2006 10:40

cartika napisal/-a:dobita se rajši parkrat na kavi v ljubljani in potem ita kam na samo. jaz ne bi zaupala.


se strinjam.....
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 30. Nov. 2007 12:24

Takole sem js s svojmu lubiju začela. Spoznala sma se na strani zmenkarije in si začela pisati po MSN. Ful doug sma se pogovarjala, preden sma se u živo vidla. Še preden sma se sploh vidla, sma začela hodit :)
Zdej sma pa že skup 16mescov pa razmišljama tut že o poroki in otrocih.

Drgač sm pa že kr neki fantov na tak način spoznala in se mi ne zdi to nič narobe.
Uporabniški avatar
ashanty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 19. 9. 2007
Kraj: Šempeter

Neprebrana objavaNapisal/-a ashanty » 30. Nov. 2007 14:13

Iz mojih izkušenj je tako...js sem že res zlo velik fantov spoznala preko neta in nato v živo, itak spoznaš debile, kretene, dobre, fenomenalne, sramežljive, predrzne....ni da ni...
No js sem tud svojega zdajšnega fanta spoznala prav na netu (simpatije) in sva skupaj že skoraj 2 leti...tako da...bilo je pa res prvič malo tko, ne veš kaj bi pričakovala, ampak steče potem samo od sebe :wink:

velik sreče :gut:
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 30. Nov. 2007 14:34

Moj je mene tudi našel na ircu in zdaj sva že 2 leti in pol skupaj.
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 01. Dec. 2007 4:03

Internet je le nov način spoznavanja ljudi. Tudi sama sem spoznala preko IRC-a že svojega drugega fanta. S prvim sva bila skupaj skoraj tri leta, a sva pred kratkim zaključila (ne zaradi moje odločitve).
neznanka__
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 21. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a neznanka__ » 01. Dec. 2007 10:35

..
Zadnjič spremenil neznanka__, dne 13. Maj. 2012 21:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 01. Dec. 2007 15:32

jst sm pa dobila čudovitga prjatla preko neta...dopisovala sva si redno (ma prov vsak dan) 4 leta, tud zalubla bi se (on se je), če bi se htela dobit z njim. Pol pa sva se dobila enx (točno danes,pred enim letom) in blo je čudovito. Ampak sm jst že začenjala z enim tipom tko d ni pršlo v upoštev. Če pa bi se dobivala naprej bi bla velika vrjetnost d bi končala skupej, tako d sm lepo razumsko in po pameti potem odklanjala njegova povabila. Še zdej sva prjatla, on srečno zaljubljen, jst pa tud... Rada ga bom mela pa zmeri prov na en posebn način.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]

cron