Spoznala sem ga preko interneta, sledi zmenek

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Naj grem z njim na zmenek ?

Da
112
79%
Ne
29
21%
Skupaj glasov : 141

Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 03. Dec. 2007 19:34

Jst sm tud svojga fanta spoznala na netu in je to trenutno moja najdaljša zveza :D . Sam je pa res, da sva se 3 mesce non stop pogovarjala po msn-ju :wink:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 03. Dec. 2007 20:09

pač greš, ga spoznaš.. v "najslabšem" primeru sta lahko frenda :P
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
Lourd
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 18. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Lourd » 03. Dec. 2007 20:12

Jst sm mela ful šans za spoznavanje prek neta, ampak sem na koncu vedno zajebala vse skupi... :D
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 04. Dec. 2007 14:06

No jst sm par folka tko prek neta spoznala..pa morm rečt, da mam dobre in slabe izkušnje..sam po večini dobre.. k ponavad sm se prej ful doug menila pa tko, da si nekak postau že "navezan" ;)

Tut fanta k ga mam sm tko spoznala.. s tem da sva se prej ful doug menila..doug sm ga mela tut u msnju pa sploh klikala ne.. :) pač pride spontano.. drgač pa nikul nism kej preveč prčakvala tkole.. na nek način je tut zanimivo kako spoznaš zanimive ljudi, k jih drgač neb, k so preveč oddaljeni od okolja v katerem živiš..

Kdor ne reskira, ne proftira :D
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
Tinchka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 30. 11. 2005
Kraj: ŠpG/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinchka » 04. Dec. 2007 21:36

Jst mam pa večinoma slabe izkušnje. Kar sem spoznala tipe prek neta, se je skori za vse izkazalo, da so v resnici drugačni. Pač človeka prek interneta ne moreš popolnoma spoznat. Ti si samo predstavljaš kaki je, se lahko tudi zaljubiš, ampak v tisti osebek na netu. Ko vidiš nekatere stvari, ki jih na netu ne moreš, te pa mine. Se ne bi šla tega nikoli več, ne rečem pa, da ni mogoče tako spoznat pravega. Sej vas veliko to dokazuje :)
Nana nanana nanana on a Summerbreeze ...
neznanka__
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 21. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a neznanka__ » 04. Dec. 2007 21:43

..
Zadnjič spremenil neznanka__, dne 13. Maj. 2012 21:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 04. Dec. 2007 22:41

Js mam o tem spoznavanju prek interneta tako mnenje - tisti, ki iščejo fante/punce prek zmenkarij in raznih podobnih strani, so men kr mal patetični. Tud če bi slučajno zasledila kakšnega luštnega ( :D ) kje gor, bi si misnla, da bog ve kakšn je, da na netu išče ženske. Kot da si v realnem življenju ne more najdit. Sej vem, da ni v vseh primerih tak, ampak enostavno mam tako mišljenje in me ti tipi odbijajo. OK drugač pa je če koga čist po naklučju spoznaš na kakem forumu al pa kej takga ... :D
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 04. Dec. 2007 23:21

no angel napisal/-a:Js mam o tem spoznavanju prek interneta tako mnenje - tisti, ki iščejo fante/punce prek zmenkarij in raznih podobnih strani, so men kr mal patetični.... OK drugač pa je če koga čist po naklučju spoznaš na kakem forumu al pa kej takga ... :D


Se čist strinjam s teboj. Sicr je tko kukr sm rekla, če maš neka velka prčakovanja(ljubezenska) si lahk razočaran. Sicr sama nism nikol tko iskala, use je pač splet okoličin. Pa sm vesela da je tko ;)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 04. Dec. 2007 23:48

ce se kdo ful ujame, se naj se v zivo dobi... sem pa na netu vec prijateljev, kot partnerjev spoznala... ne izkljucujem te moznosti, samo bi partnerja raje v zivo spoznala... :razz:
Uporabniški avatar
Tinchka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 30. 11. 2005
Kraj: ŠpG/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinchka » 05. Dec. 2007 8:45

Sej zato ne smeš tipu, ki ga prek neta poznaš, rečt kako je luškan, pa kaj bi vse počela z njim. Ker zna bit potem ko se vidita nerodno, ko on vse to pričakuje, tebi pa ni več do tega.
Pa meni se tudi zdi, da če tip išče punce prek teh zmenkarij in tega, da more bit malo čuden. Vsaj sramežljiv, ker si očitno v živo tega ne upa.
Al pa une fore so hude, k ti piše kak tip iz Turčije al pa kje in ti pove sem tak in tak... a bi se poročila z mano??? Ja, seveda!
Nana nanana nanana on a Summerbreeze ...
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 05. Dec. 2007 9:30

Kaj pa če se folk prjav iz zajebancije gor, ne iz obpua al pa zarad tega, ker so čudni al pa kej? Poznam dost folka, k je prjavljenih na takih in drugačnih straneh za potencialno iskanje partnerja, pa niso čudni. Jst ko sm se kam prjavla, je bla zadnja misel ta, da bi koga spoznala in s kom bla. pač sm iskala nova poznanstva in ne romantičnih uric v dvoje. Men se to ne zdi nč narobe, vsak dela, kar mu paše in če si prek neta išče zmenek, zakaj pa ne? Sej kruh tud lahko recimo kupš prek interneta, pa tud ne veš, kaj boš dobu.
Petko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 21. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Petko » 05. Dec. 2007 9:41

no angel napisal/-a:Js mam o tem spoznavanju prek interneta tako mnenje - tisti, ki iščejo fante/punce prek zmenkarij in raznih podobnih strani, so men kr mal patetični.
Poznam kar nekaj folka, ki si je partnerko/ja našlo preko neta, pa so ti čisto normalni ljudje, se je možno z njimi o vsem pogovarjat. Pa ko že omenjate spoznavanje v živo, kje to spoznavate. V lokalih in diskačih? Takšna mesta so zadnja, kjer se najde drugo polovico, ali pa sploh ne.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 05. Dec. 2007 9:55

jagodka85 napisal/-a:Kaj pa če se folk prjav iz zajebancije gor, ne iz obpua al pa zarad tega, ker so čudni al pa kej? Poznam dost folka, k je prjavljenih na takih in drugačnih straneh za potencialno iskanje partnerja, pa niso čudni. Jst ko sm se kam prjavla, je bla zadnja misel ta, da bi koga spoznala in s kom bla. pač sm iskala nova poznanstva in ne romantičnih uric v dvoje. Men se to ne zdi nč narobe, vsak dela, kar mu paše in če si prek neta išče zmenek, zakaj pa ne? Sej kruh tud lahko recimo kupš prek interneta, pa tud ne veš, kaj boš dobu.


Besede si mi vzela z jezika :D

Midva sma se oba prjavla na zmenkarije kr tak, iz dolgega časa, da mal poklepetava z drugimi ljudmi. In sm dobla kar nekaj povabil, če bi se dobil, pa blablabla. No, moj fantek pa ni kr tak hitr začel. Začela sma si po MSN pisat. Tam sma si pisala ful dolgo, preden sma se sploh v živo vidla. Tako sem ga tut bolje spoznala. Prvič, ko sma se vidla v živo, še tut nisma takoj začela, sma se samo pogovarjala, še lupčka si nisma dala. No in pol sma si spet neki časa pisala po MSN. Na drugem zmenku sma pa pol začela :hearts:
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 05. Dec. 2007 14:00

Petko napisal/-a:
no angel napisal/-a:Js mam o tem spoznavanju prek interneta tako mnenje - tisti, ki iščejo fante/punce prek zmenkarij in raznih podobnih strani, so men kr mal patetični.
Poznam kar nekaj folka, ki si je partnerko/ja našlo preko neta, pa so ti čisto normalni ljudje, se je možno z njimi o vsem pogovarjat. Pa ko že omenjate spoznavanje v živo, kje to spoznavate. V lokalih in diskačih? Takšna mesta so zadnja, kjer se najde drugo polovico, ali pa sploh ne.


Hm, a so lokali in diskači edini kraj kjer lahk koga spoznaš? :gruebel: Sicer pa, nasplošno so takšna mesta res verjetn zadnja (za kej resnega mislim), ampak js sm enga svojega bivšega spoznala v diskoteki in sma bla potem več kot 2 leti skup. :wink: Drugač sm pa svoje bivše npr. spoznala prek kolegov, v šoli oz. potem kasnej na faksu, na kakšnih prireditvah al pa tekmovanjih ... Tolk je možnosti. Nism v glavnem še nikdar bla s kom, ki bi ga spoznala prek interneta. In sej sm rekla, ne rečem da so vsi, ki so prijavljeni na takih straneh, čudni, mogoč so eni res za foro gor, ampak tisti, ki so pa prav zato gor, da si kerga najdejo, ne vem no, to mi pa je mal čudno, ja. Pač takšno je moje mnenje.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 05. Dec. 2007 14:05

Aja, pa še to:

no angel napisal/-a:Js mam o tem spoznavanju prek interneta tako mnenje - tisti, ki iščejo fante/punce prek zmenkarij in raznih podobnih strani, so men kr mal patetični.


S tem mislim sam tiste, ki se dejansko prijavijo gor s tem namenom, ne mislim tistih, ki se prijavijo za hec. Da ne bo še kdo narobe interpretiral moje izjave. :wink:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov