Spoznala sem ga preko interneta, sledi zmenek

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Naj grem z njim na zmenek ?

Da
112
79%
Ne
29
21%
Skupaj glasov : 141

neznanka__
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 21. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a neznanka__ » 08. Dec. 2007 23:01

..
Zadnjič spremenil neznanka__, dne 13. Maj. 2012 21:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
angeLcek.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 8. 12. 2007
Kraj: Na nebu.

Neprebrana objavaNapisal/-a angeLcek. » 08. Dec. 2007 23:35

Js sm jih ze ful spoznala prek neta in mi ni blo nikoli zal.
Ponavadi ze po pogovoru vidis, ce je oseba 'zdrava' al ne :D
Valda se pa z njo menis dle casa .. kr u dalsem casu se ponavadi oseba ze z necim izda, ce ni lih prisebna :D

Nism pa z nobenim mela resne zveze.
En je hotu bit z mano, sam js nism bla za.
Z drugim sva pa neki mela, ampk je nazalost predalec za zvezo.. tko da mava zdej sam to eno noc kere se spominjava.. :P
Uporabniški avatar
Miss M.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Supernova Heights

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss M. » 09. Dec. 2007 13:10

Ja zame je NET neki takega, kot recimo en velik kafič ali pa diskoteka. Tako tukaj kot tudi tam je ogromno različnega folka in ni nujno, da je vsak iz real life kafiča v redu, ali vsak z neta slab...
Enkrat sem prek neke spletne strani spoznala enga tipa.. Zelo sva se ujela, celo rojstni datum na isti dan, vse popolno, všeč so mi bili njegovi pogledi na svet ter glasba njegovega izbora. Tudi sodeč po slikicah je bil 1A. V živo pa te energije, te vezi, sploh ni bilo... Mogoče sem pričakovala preveč ali pa si ustvarila neko svojo sliko o tem, kakšna je njegova prisotnost...
Še nekajkrat se mi je zgodilo, da pač niso bili po mojih pričakovanjih.. Ker dejstva o njih ti lahko poznaš, vidiš, če klapata skupi pa šele, ko ga vidiš, kako se znajde in obnaša v RL.

Naj se pa pohvalim, da sem pred kratkim končno pristala na pijačko z enim osebkom, ki mi je bil prek net-a res v redu, slikce do konca simpatične ampak sem šla skoraj brez pričakovanj na ta 'zmenek'... in sm do ušes zacopana :D

Nauk tega romana: Take chances... Itak pazi nase, zadržuj se na javnih krajih ampak vseen: pretipej teren ;) Pa brez kuševanja žab ne boš princa našla :razz:
What's the story, morning glory?
Uporabniški avatar
Tinchka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 30. 11. 2005
Kraj: ŠpG/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinchka » 13. Dec. 2007 10:33

Sej jst ne pravim, da ni možno fajn tipa prek neta spoznat. Jst imam pač slabe izkušnje, nekatere imate pa zelo dobre. In sem vesela za vse tiste, ki jih imate. In ni mi to tud nek predsodek, mi je pač izkušnja, ki je ne bom ponovila. In meni je bilo klepetanje po msn-ju izguba časa, ampak to sem videla šele kasneje, ko sem s tem nehala. Kar naenkrat sem imela več časa za druge ljudi in za druge stvari, ki jih prav tako z veseljem počnem. Msn je pač tak - addictive. Sej tudi tale forum je. Začnem brat, pa kar več kot ena ura mine, jst pa :eek: :eek: :eek: kolk je že ura!!! Zuni je pa tak lep sonček :) Grem rajši malo v mesto :)
Nana nanana nanana on a Summerbreeze ...
Uporabniški avatar
urshaster
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 9. 10. 2007
Kraj: ma ene rovte bogu za hrbtm:D

Neprebrana objavaNapisal/-a urshaster » 01. Mar. 2008 22:39

tud jest sm hodila s tipm k sm ga prek neta spoznala pa mi prou ni žou..pa tud z dostimi sm se tko dobla na kavici, pa še zj mam stike z nimi :)
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Mar. 2008 12:37

Če greš z njim na zmenek se dogovori s prijateljico da te 10 minut za tem pokliče in če je model beden se zgovori da moraš nujno iti...da ti je ful žal...ampak tako pač je! S seboj vzemi pipec in solzivec za oči, če slučajno pomisli na to da te preveč nadleguje.Zmeni se čez dan in tam kjer je veliko ljudi...
Te nasvete upoštevaj, če si paranoična in imaš občutek, da so tipi psihiči in da komaj čakajo da te nasilno napadejo...v primeru pa da zaupaš v ljudi pa se pusti presenetiti...zakaj pa ne bi kot po naklučju za tisto osebo zadaj se skrivala krasna oseba od moškega :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov