Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Zita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 9. 11. 2006
Kraj: La La Land

Neprebrana objavaNapisal/-a Zita » 02. Mar. 2011 1:56

imam prijatelja ki mi je že nekaj časa všeč in bi se rada z njim zapletla, vsaj enkrat oz. vsaj da poizkusiva... rada bi napravila ključen korak in mu to povedala. Ali mislite, da je pretirano oz. preveč vsiljivo, če ga na kakšni zabavi preprosto poljubim? Ali bi, glede na to, da sva prijatelja, bilo bolj primerno, da mu povem o čem razmišljam in ali je za to, da probava?
sva si dokaj blizu in sicer me ni nikoli odkrito osvajal, ampak vem da se mu ne zdim neprivlačna... je to zadosten razlog, da sem samozavestna in predlagam nekaj več?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 02. Mar. 2011 11:00

lahko probaš malo poflirtat z njim. da ga ne prestrašiš.
majhne pozornosti, podaljšani pogledi, naključni dotiki....in nato glede na reakcijo vidiš, če bi poljub padel na plodna tla :D
alina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 1. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a alina* » 02. Mar. 2011 21:58

Hmm, odvisno, ti ga najbolš poznaš.
Drugač pa najbolš da res poskusš mal poflirtat, in če se odziva pol veš da si na pravi poti. :) rajš mogoče mal večkrat poflirtaš, da se o zadevi prepričaš.
..pač nakaži mu, da ti je všeč, kr očitno :P sam mogoče pa prvi korak vsen njemu pustiš, oziroma pripelješ izpeljavo celotnega flirtanja tako daleč, da te na koncu poljubi on :)
..* Hard work beats talent, when talent fails to work hard..*
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 03. Mar. 2011 9:31

djte mi nekj povedat. kako nj kolegici dopovem, da en tip NOCE bit z njo. bla sta skupej, cca. 1 mesec pa pol. pa mu je ze lapala o tem, kako si ga rpedstavlja kot oceta njenih otrok, kako bo lepo, ko bo na moji poroki ujela sopek pa se bosta pol porocila. .. skratka, tip se je ustrasu in jo postavil pred vrata. ostala sta prijatelja, tako ji je rekel, ceprav se ji ne oglasa vec na telefon, ne odgovarja na sms-e ...

ona pa vsak dan, skratka, na zivce mi ze kre, ker res vsak dan poslusam njeno jokcanje, kolk ji je ta tip obrnu glavo, kolk se je zarad njega spremenila, kako je ciiist drug clovek in kako je on edini pravi moski zanjo. poleg vsega tega pa je 100% prepricana, da tip samo rabi cas in da bosta spet srecna skupaj, ker je kao ni pustil zato, ker bi mu sa na zivce, ampak ker se mu je zdelo, da sta prehitra ...

nasvet, kako ji dopovedat, da pretirava?

hvala
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 03. Mar. 2011 9:44

^^ uf težko.
lahko ji sicer poskušaš povedati/dopovedati, ampak dejstvo je, da trenutno se njej zdi njeno razmišljanje edino logično in pravilno. samo pazi, da nate ne bo začela gledati kot na sovražnico. to se lahko hitro zgodi. raje se rahlo distanciraj, saj bo sama uvidela kaj in kako. čez čas.
Zadnjič spremenil claire, dne 03. Mar. 2011 9:47, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 03. Mar. 2011 9:44

Okej, mogoč mal nenavadno,a mpak vseen-tk bi js naredila.

Ti stopi v kontakt s tem tipom in ga prosi, da naj se še 1x RESNO pogovori s to tvojo prijateljico in ji razloži, da pač ne bo kaj. Mogoče bo potem dala mir tako tebi kot njemu. Ampak to je teorija-saj vsi vemo, kako je potem s prakso...
I am not an enigma, just a contradiction!
¤Urshka¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 2. 12. 2007
Kraj: Portorož

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Urshka¤ » 08. Mar. 2011 20:16

Oh, super tema zame, ker imam quick question.

Najprej naj povem, da sem zelo sramežljive sorte. Zanima pa me, kako naj kolegu s faksa (družimo se občasno že kakšno leto, drugače se vidimo morda samo 1x na teden, ker smo različne smeri na faksu) pokažem, da mi je všeč oz. ga opozorim nase. Ali naj kar uletim in ga povabim nekam? (za to bi seveda rabila ogromno poguma, ampak počasi mi že preseda čakat na dece) Malo mi je neprijetno, ker ne želim, da bi bilo potem čudno, če bi bil negativen odgovor, ker smo drugače res super družba. Pri meni je pa drugače predvsem glavni problem, da hitro dobim občutek, da grem človeku na živce in da sem preveč vsiljiva (možno je seveda tudi, da me občutek ne vara).
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Mar. 2011 20:36

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:20, skupaj popravljeno 1 krat.
¤Urshka¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 2. 12. 2007
Kraj: Portorož

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Urshka¤ » 08. Mar. 2011 20:44

U bistvu ne vem, ker je bil prej moj ''radar'' usmerjen k nekomu drugemu (čeprav mi je ta všeč že od vsega začetka) in nisem bila pozorna :/ Ene parkrat se mi je lani zazdelo, da me preveč pozorno posluša in da se smeji stvarem, ki naj nebi bile smešne (če ne poznaš ozadja oz oseb, ki ''nastopajo'' in on jih ne). Poleg tega se mi zdi, da je tudi on precej sramežljiv. Zadnje dni sem poskušala ujeti njegov pogled, ko smo bili v družbi, pa ga je vedno hitro umaknil, razen včeraj ga je zadržal, ko mi je ravno nekaj lepega rekel, sicer v hecu.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Mar. 2011 20:45

kaj ti je pa rekel?:D
¤Urshka¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 2. 12. 2007
Kraj: Portorož

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Urshka¤ » 08. Mar. 2011 20:47

Am, ati mu je posodu tadobr avto spet, pa je reku da mu je reku zato, ker ve, da se rada pelem z njim :)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Mar. 2011 20:49

ja pa te je peljal? :D
¤Urshka¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 2. 12. 2007
Kraj: Portorož

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Urshka¤ » 08. Mar. 2011 20:50

ja seveda pršu je po mene pa potem še nazaj ane
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Mar. 2011 20:51

luštn, luštn...

drugič mu reci, da je vseeno, s kakim avtom pride, samo da pride... :D
¤Urshka¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 2. 12. 2007
Kraj: Portorož

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Urshka¤ » 08. Mar. 2011 20:53

Ja, to sem pa že prvič, ko smo šli s tem avtom rekla nekej podobnega :) da ni važen pač avto :) sam potem brez drugega dela, pa dobro, bolš k nič :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov