Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 14. Feb. 2011 17:26

zdle sem šla na fantov FB, ker sem hotla neki vidt, če njemu tud pokaze neke moje objave, ker mi ej FB zaštekov...in sm vidla da ma 2 obvestila, pa tistga nism sla gledat, sla sem pa gledat sporočila in mi je bilo takoj žal...vidle sem da je pisal eni punci ki ga je dodala. Kao če se poznata oziroma če se ŠE ne poznata...in je tko pisal...kao ful zainteresiran...res mu nikol nisem sla preverjat nič, ne meila, ne telefona...NIČ ker sem mu 100% zaupala...zdaj pa to! A naj mu povem oz ga prašam kaj se gre? A naj počakam če bo še kaj odpisala (izmenjala sta si približno vsak 3 sporočial, zdaj je ona na vrsti in ni odpisala že od 3.2.)kaj naj'???? Srce mi bije da je noro...Fant je drugač res pozoren, skos sva skupej...sem pa bla zdj en teden v tujini in zdaj mi grejo po glavi najslabše stvari... :( kaj naj naredim?????
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 14. Feb. 2011 17:49

^^Pa je ugotovil, da se poznata s to žensko? Je kaka sošolka/znanka iz mlajših let? A si pišeta smo tko bolj vsakodnevne zadeve ali kake bolj 'intimne'?

Ker, če je recimo kakšna sošolka iz osnovne šole, pa da se zdej malo dopisujeta, pa da se bosta zmenila za pijačko...no meni se to ne zdi kaj takega no.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 14. Feb. 2011 17:53

kr ne zganjaj paniko takoj.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 14. Feb. 2011 17:55

Ne še prehitro paničarit.
Pusti, naj se sam zaplete v svoje mreže, če se bo. Lahko, da se bo na koncu izkazalo za nekaj čisto drugega, kot izgleda zdaj.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 14. Feb. 2011 17:57

Konkubina* napisal/-a:Torej rešitev je kaj... Čimveč seksa, da se mi spodaj malo raztegne vse? :D


ma ne bo se ti raztegnilo. P***a se ne raztegne (razen s porodom), kot to pravijo šovinisti.

rešitev je manjši tič.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 14. Feb. 2011 17:57

Konkubina* napisal/-a:Torej rešitev je kaj... Čimveč seksa, da se mi spodaj malo raztegne vse? :D


ma ne bo se ti raztegnilo. P***a se ne raztegne (razen s porodom), kot to pravijo šovinisti.

rešitev je manjši tič.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 14. Feb. 2011 18:03

*kayka* napisal/-a:zdle sem šla na fantov FB, ker sem hotla neki vidt, če njemu tud pokaze neke moje objave, ker mi ej FB zaštekov...in sm vidla da ma 2 obvestila, pa tistga nism sla gledat, sla sem pa gledat sporočila in mi je bilo takoj žal...vidle sem da je pisal eni punci ki ga je dodala. Kao če se poznata oziroma če se ŠE ne poznata...in je tko pisal...kao ful zainteresiran...res mu nikol nisem sla preverjat nič, ne meila, ne telefona...NIČ ker sem mu 100% zaupala...zdaj pa to! A naj mu povem oz ga prašam kaj se gre? A naj počakam če bo še kaj odpisala (izmenjala sta si približno vsak 3 sporočial, zdaj je ona na vrsti in ni odpisala že od 3.2.)kaj naj'???? Srce mi bije da je noro...Fant je drugač res pozoren, skos sva skupej...sem pa bla zdj en teden v tujini in zdaj mi grejo po glavi najslabše stvari... :( kaj naj naredim?????


ne delaj panike. pač ji je pisal če se poznata, in?
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 14. Feb. 2011 18:55

ne pozanta se...spraševal jo je s kje je, kje se jo da srečat, da naj pove kaj o sebi...ampak on odločno nasprotuje in temu pravi osvajanje (če je kkšn fant to men pisal). Mi ne bni blo panike, če ne bi on tako prisegal da zanj ne obstaja nobena druga, in tako naprej...zj sem ga že vprašala kaj ej s tem in je odgovor na poti.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 14. Feb. 2011 20:01

^^Jaz to ne smatram kot osvajanje. :)

No poročaj kaj ti bi odgovoril!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Feb. 2011 20:19

Kako je odgovor na poti? Samo ne rečt, da si mu msg poslala.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 14. Feb. 2011 20:22

Konkubina* napisal/-a:Torej rešitev je kaj... Čimveč seksa, da se mi spodaj malo raztegne vse? :D

Čimveč seksat je itak vedno dobro. Moj nasvet so številni orgazmi pred številnimi seksanji. :P
Because I can.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 15. Feb. 2011 10:30

ja, smsm sem mu poslala, ker je bil v službi in nisem mogla počakat...sem ga najprej po ovinkih spraševala, potem pa kdo je ona...mi je razložil da mu je bilo dolgčas in da so ta tri sporočila vse kar sta si izmenjala...
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 15. Feb. 2011 10:38

Svašta.....dolgčas mu je bilo....pa naj gre s prijatli na pivo, knjigo brat ali igrice špilat, da mu ne bo več dolgčas. Ne pa drugih osvajat :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 15. Feb. 2011 10:48

Lamest. Excuse. EVAR! :lmao:
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 15. Feb. 2011 10:58

Konkurbian ( ;) )- kaj pa lubrikant?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov