Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jan. 2016 17:56

Jaz nimam nič proti potetoviranim in popirsanimi tipi, sem pa mnenja, da je mogoče 1% moških, ki jim sede piercing.

Ženske s piercingom so kul, moški pač ne.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 17. Jan. 2016 18:04

good luck kakšnim bogaboječim babicam razlagat da so potetovirani tipi lahko nežni :D
važno sam da zgleda tak badass da bojo starši naslednjič srečni če vas vidijo samsko :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 17. Jan. 2016 18:04

saarijarvi napisal/-a:Kaj je narobe s potetoviranimi in popirsanimi tipi? :P


...da so vsi zasedeni :/ :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jan. 2016 18:08

Eh, tatuji so zdaj popolnoma normalna zadeva, ki nima nobene povezave s tvojim lifestylom.

Jaz sem imel stotnika, ki je bil šolan na West pointu, pa je imel potetovirana oba rokava.

To je tako kot da bi jaz prodajal, da smo moški ki imamo brade, bolj moški od drugih.

Tudi tabujev glede tatujev ni več, ok, če bi bil nek stock broker, ali pa odvetnik, bi pač nosil srajce z dolgimi rokavi.

Bolj na k***c mi grejo slabi tatuji, če bi k meni na razgovor prišel nekdo ki bil bil potetoviran, bi ga ocenjeval po kvaliteti tatujev.

Sicer, kdo pa sploh izbira partnerja na podlagi tega, kako ga bo sprejemala tvoja familija, ali neka rasistična bakica?... Ko jih jeb* :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 17. Jan. 2016 18:19

P***a morte iz enga štosa moralno pridigo narest..
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 17. Jan. 2016 18:24

^ Sej se sam pogovarjamo? :) dvomim, da je kdorkoli imel namen moralizirat..

Mishela napisal/-a:
saarijarvi napisal/-a:Kaj je narobe s potetoviranimi in popirsanimi tipi? :P


...da so vsi zasedeni :/ :D


Hahah :P ni skrbi.. Je pa res, da se je trend precej razpasel zadnja leta. And kudos to that ;) Kar se pa pirsov tice priznam, da sem bila samo z enim do zdej.. Uresnicena teenage zelja, al nekaj :D pa je cisto seksi.. Je pa res, da bi mu cez doloceno stevilo let najbrz namignila, da je prestar za to. Sicer pa se strinjam, le redko komu pase, niti pri bejbah nisem nek huge fen pirsov.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jan. 2016 18:28

eh, teče debata :D

Ni nobena moralna pridiga.

Jaz sem se zadnjič zdrznil, ko sem srečal starega prijatelja po nekaj letih, in je bil s punco. Midva greva potem na pijačo, in jaz mu čestitam za zvezo, ker je našel res luštno punco, in se vidi da se imata rada.

In jaz ga vprašam, ja kakšna pa je, kako vama gre?

In on odgovori, ja je ful prijazna, nobenih problemov ni z njo, ful je pridna, in uboga me.

Jaz sem bil samo :| . A govoriva o psu, ali o partnerici?.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 17. Jan. 2016 18:37

Hja, ketno je treba zategnit preden pobegne, kaj bos zvonil po toci.. :)

No, vsakemu svoje.. Je tudi sama najbrz dovolj odrasla, da ve kaj dela.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jan. 2016 18:37

saarijarvi napisal/-a:Hahah :P ni skrbi.. Je pa res, da se je trend precej razpasel zadnja leta. And kudos to that ;) Kar se pa pirsov tice priznam, da sem bila samo z enim do zdej.. Uresnicena teenage zelja, al nekaj :D pa je cisto kul.. Je pa res, da bi mu cez doloceno stevilo let najbrz namignila, da je prestar za to. Sicer pa se strinjam, le redko komu pase, niti pri bejbah nisem nek huge fen pirsov.


Piercingi pri ženskah:

Piercing pod ustnico, v ustnici, nad ustnico ne.
V jeziku mi je sexy, ampak pri neki določeni starosti sem...aham, stara si 30 :D.

Intimni piercingi, totalno za, sploh v bradavičkah.

V nosu so mi najbolj sexy, in mi je škoda da ta trend izginja. Bog ne daj pa tisti v nosnici, to je bilo kul ko si bila 18, ne 28.

Tatuji pri ženskah:

Všeč: sleevi (ni hujšega kot sexy punca, z rokavom, dayum), intimni tatuji (o, ja), tatuji na ritki, tatuji na stegnih, tatuji na stopalih, ful so mi všeč tatuji na prstih.

Ni mi všeč: razni citati, jebeni Mali princ tatuji, tramp stamps, tatuji na ključnici, med joškami, preveliki tatuji na hrbtu, tribal tatuji, basic white bitches tatuji (only god can judge me, ključi, krila, metuljčki, infinity znaki), razna imena napisana v najbolj čudni Word pisavi, tatuji na vratu ali na obrazu, koordinate vašega wcja na štrbunk, razni tatuji za 70 evrov iz Zakintosa
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 17. Jan. 2016 20:10

Tatuji/piercingi - pri meni definitivno velja rek ''manj je več''.

Pa še velik problem pri tatujih je, da se z leti spremenijo, ker se spreminja tudi koža. + kar ti paše, ko si star 25 let, ti po vsej verjetnosti ne bo pasalo, ko boš star 35+. In navadni smrtniki si pač težje privoščimo to, kar si privoščijo zvezdniki, ne da bi bili s tem zaznamovani čez par let.

Ker se sama tega zavedam, nikoli ne bi delala prenagljenih odločitev glede tatujev, sploh pa si nikoli ne bi naredila kakšnega večje velikosti na vidnem mestu. Najbolj so mi všeč majhni, na bolj zakritih mestih. Npr. na stopalu.

Sploh pa če že, mi tatuji zgledajo mnogo lepše na moški kot pa na ženski roki. Na ženskah so mi lepši majhni, ki ne izstopajo.

Opazno potetovirane roke na ženski pa so mi zelo neprivlačne za pogledat. Na lepih moških rokah lahko izgleda hot, ampak spet - ni nujno, da bo lepo izgledalo, ko se moški stara, ker kot sem že povedala, koža se z leti spreminja.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Jan. 2016 21:19

Led Zeppelin napisal/-a:.... jebeni Mali princ tatuji, ....



Ej js bi zakonsko ukinila uporabo vseh mali princ citatov in česarkoli v kakršnekoli namene :D

Drugače tatu in piercing - kul, na nekaterih jako seksi. Oboje pa majhno/diskretno predvsem pa okusno, da ne izgledaš ko prestreljen billboard ;)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Jan. 2016 21:24

Jap.
Sama sem si želela piercing pod ustnico, ob strani. Dokler sem živela doma, si ga nisem smela dati. Zdaj ko sem za sebe, si ga pa več ne dam, ker se zdim sama sebi prestara (+ v mojem delovnem okolju to ni preveč cenjeno in me ne bi jemali tako resno, jebat ga).
K no-no tatuji štejem še kombinacije vrtnic, žepne ure in žblj senčenja, razne rožice po stopalih, angele, delfine, vile, eh....ogromno je tega. Pa še infinity znak se je tako razpasel, da groza. Pa mi je bil pred tem lep.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 18. Jan. 2016 21:07

Mishela napisal/-a:
saarijarvi napisal/-a:Kaj je narobe s potetoviranimi in popirsanimi tipi? :P


...da so vsi zasedeni :/ :D


v napačnih krogih se giblješ :razz: prostih kolko hočeš haha
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 18. Jan. 2016 22:45

^mi boš predstavila haha :D
ne, ampak resno, midve bi mogle počasi spet kaj ven xD
okenska.polica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 11. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a okenska.polica » 19. Jan. 2016 5:15

cauliflower napisal/-a:Ali ima kdo na zalogi kakšen odziv na zoprno vprašanje: "A ti pa nimaš nobenega fanta?" ali "A kar sama si? Ja kako pa to?"

Včasih bi si res želela, da bi z odgovorom enkrat za vselej ljudem zaprla usta, ker se jih res ne tiče! :evil:


Jaz sem vedno rekla "ker mi tako pase". Pa se res je bilo. V bistvu me je to redko kdo vprasal, ceprav sem bila ze skoraj 30. Zgleda jim je moj nacin zivljenja dal vedeti, da tud brez fanta uzivam zivljenje. Sicer pa si pri 24 se zelo mlada, tko da se niti slucajno ne sekiraj.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov