Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sun
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 7. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sun » 25. Nov. 2014 12:54

Hehe hvala za odgovora. :)
Je res da vsak na to gleda drugace in ima svoja "nacela".. Js naceloma nimam tezav ce bi bla s kolegom od bivsega ki le tu pa tam igrajo skupi fuzbal je pa res da majo fantje verjetno na to stvar drugacen pogled. :roll: :)
Bomo vidli kaj se bo iz tega "razvilo" in ce boma uspela pridit do kave brez pomislekov da naju kdo vidi :P
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Nov. 2014 13:03

Eh, pač fuck it, če oba hočeta potem pojdita.

Ne vem zakaj bi se brigal o mnenju drugih, sploh če se gre za lastno srečo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Dec. 2014 15:33

Torej Exit ni bila umorjena, to je dobra novica.

Samo, kaj se je zgodilo Exit? :)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 02. Dec. 2014 12:17

Nisem še šla :D planiram it naslednji teden... prej žal ni časa, šolske obveznosti :/
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Dec. 2014 12:39

Ok, kul...ne bodi umorjena prosim :) .

fajn se imej :)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 02. Dec. 2014 13:46

dej ne me strašit :D če bi me hotu ubit, bi me že lahk haha :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Dec. 2014 14:43

Ne vem, pomoje te bo pojedel :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 02. Dec. 2014 17:27

In more ways than one.
marija.povse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 24. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marija.povse » 03. Dec. 2014 12:00

Led Zeppelin napisal/-a:Ne vem, pomoje te bo pojedel :P

:lol:
okenska.polica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 11. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a okenska.polica » 11. Dec. 2014 3:15

jaz mam eno, vrjetno precej butasto, vprasanje :D

preko kolegice sem spoznala tipa, slo je za to, da sem od njega dobila neke informacije glede moje nove sluzbe. Sedaj se vcasih (1x teden) dobiva na kosilu. Zadnjic jaz nisem mela casa in sva sla na kosilo po sluzbi (je bilo ze precej pozno). Ko sva se poslovila me je poljubil na lice! Sedaj pa ne vem, a mogoce on hoce kaj vec? Jaz ga res dojemam samo kot prijatelja, pred kratkim sem se razsla s fantom in res se nisem pripravljena na nic (niti samo na seks ne). Razlog zakaj se druziva pa je ta, da sem se jaz sele pred kratkim preselila sem in v bistvu nimam nobene druzbe tukaj. Ok, sej v resnici je v redu decko in fajn druzba, ampak obicajno bi se v takih situacijah odmaknila, ampak tukaj res nimam nikogar. Sem se ga zacela kar malo izogibat :)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 11. Dec. 2014 8:55

Ja, on hoče nekaj več.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
jagodka/
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 29. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka/ » 12. Dec. 2014 17:38

hei jaz imam nekoliko nenavaden problem. stara sem 20, on pa 23. nekaj mesecev nazaj sem ga spoznala preko spleta, vizualno mi ni bil niti malo všeč. uredu mi je biu za pogovor. rekla sem mu da nimam nobene želje po razmerju in da se v kaj več ne mislim spuščat, nenadoma mi je postal všeč. ampak je še vedno tako da mi je všeč njegov karakter in to da se ga ne naveličam, pogovori z njem, vizualno mi pa še vseen ni nek vaav, ampak ga imam rada in ja nekaj ima v sebi kar me privlači, kar me vleče k njemu, kot nek magnet. sedaj sva skupaj že kakšna dva meseca. problem je da se bolj malo vidiva, zaradi različnih urnikov. zaradi tega njemu dostikrat popustijo živci in začne jamrat, ampak na koncu ugotovi da ni tako hudo. je to da se vidiva 2 krat na teden res malo? je pa tudi to da ga doma še nisem predstavila, saj bi rada še malo počakala. po kolikem času bi bilo to sploh primerno? potem pa še seks, ne morem doživeti orgazma. vse mi je ušeč, mi paše, vendar do orgazma nikoli ne pridem. mogoče kdo ve za kakšen problem bi tukaj šlo?
jagodka/
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 29. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka/ » 12. Dec. 2014 17:38

hei jaz imam nekoliko nenavaden problem. stara sem 20, on pa 23. nekaj mesecev nazaj sem ga spoznala preko spleta, vizualno mi ni bil niti malo všeč. uredu mi je biu za pogovor. rekla sem mu da nimam nobene želje po razmerju in da se v kaj več ne mislim spuščat, nenadoma mi je postal všeč. ampak je še vedno tako da mi je všeč njegov karakter in to da se ga ne naveličam, pogovori z njem, vizualno mi pa še vseen ni nek vaav, ampak ga imam rada in ja nekaj ima v sebi kar me privlači, kar me vleče k njemu, kot nek magnet. sedaj sva skupaj že kakšna dva meseca. problem je da se bolj malo vidiva, zaradi različnih urnikov. zaradi tega njemu dostikrat popustijo živci in začne jamrat, ampak na koncu ugotovi da ni tako hudo. je to da se vidiva 2 krat na teden res malo? je pa tudi to da ga doma še nisem predstavila, saj bi rada še malo počakala. po kolikem času bi bilo to sploh primerno? potem pa še seks, ne morem doživeti orgazma. vse mi je ušeč, mi paše, vendar do orgazma nikoli ne pridem. mogoče kdo ve za kakšen problem bi tukaj šlo?
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 12. Dec. 2014 19:21

Pri seksu si pomagaj z roko oz. naj ti pomaga on. Ker sta skupaj šele dva meseca in se vidita 2x na teden, predvidevam, da se še ne poznata dovolj dobro, da bi bil lahko seks popoln. No ja. S časoma bo verjetno vse boljši - ali pač ne. Samo vidva vesta, kaj vama manjka in kako lahko izboljšata stvar. Si s prejšnimi partnerji doživela orgazem? Ti pride med samozadovoljevanjem?
Glede tega, kolikokrat na teden se vidita..je popolnoma vajina stvar in tu ti noben ne morem povedat, ali je to premalo ali celo preveč. Vsakemu posamezniku ustreza drugače. Ali je tebi premalo ali ti ustreza? Enako je s predstavljanjem partnerja svojim domačim. Ko se bo TEBI zdelo primerno, takrat ga predstaviš. Enim je to po dveh dneh, drugim po dveh letih.
jagodka/
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 29. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka/ » 12. Dec. 2014 19:57

pred njem sem imela fanta, ampak najino razmerje je bila nočna mora. tudi pri seksu mi ni prišlo, saj je hotel vse po svoje. to je bil moj prvi fant. on me je zelo prizadel in psihično skoraj uničil.imela sva zelo hladno razmerje, tudi to je moj zdajšni opazil. moj zdajšni je čisto drugačen od njega, zato se včasih vprašam če je to sploh normalno. na nek način se bojim razmerja. je veliko bolj izkušen tudi pri seksu, naredi res vse možno vendar meni ne pride.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov