Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 02. Nov. 2014 17:54

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Nov. 2014 17:59

Najprej, lepo da imaš dobro službo. Kul.

Jah, kot si ugotovil..samozavesti je več vrst...

Jaz bi ti priporočal da se enostavno začneš udobno počutiti v njihovi družbi, sprosti se, zabavaj se....manj kot imaš pritiska nase da moraš nekaj storiti, bolje ti gre.

Kako jih pritegneš, pač počni stvari ki so tebi ljube...poglej ljudi ki jih družba proglaša za karizmatične. Počnejo stvari v katerih so dobri, dobro se počutijo v svoji koži in s tem privabljajo ljudi k sebi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 02. Nov. 2014 18:12

Res sem nekoliko slabo prebrala. Ampak še vedno ne razumem zakaj je te stvari sploh potrebno omeniti? :)
Če kmalu ugotovijo, da nekdo še nima nekih izkušenj itd da jih večina pomisli, da se jim ne da ukvarjati in kaj je narobe z nekom, da še ni. (ne pravim, da je kaj narobe, le to, da jih tako večina pomisli).
Mogoče pa deluješ premalo / preveč zainteresiran? :)
Lahko pa da izgubijo zanimanje, ker si mislijo, da jih ne zanimaš?
Mogoče začni vadit samozavest na manj lepih puncah. In potem se začni počasi pogovarjati z vedno lepšimi. Bi pa po mojem znalo pomagati, če jih ne gledaš takoj kot potencialne partnerke, ampak kot osebo ki jo želiš spoznati. In boš tako bolj sproščen. :)
Druga stvar je da se začni ukvarjati s športom. Mogoče se zdi res zlajnan odgovor. Ampak bolj kot boš športno aktiven, bolj boš zadovoljen sam s sabo in s svojim telesom in večjo samozavest boš pridobil. :)
Je pa očitno da moraš spremeniti pristop. Ker dvomim, da se zaradi videza nočejo niti pogovarjati s tabo.
Na feštah je težje najti kaj dobrega. Ampak jih pa lahko vzameš za "trening". Ko spiješ kakšen kozarček jih boš lažje ogovoril in ne boš tako ne samozavesten. :)
Preko interneta, pa prav tako nobena ne želi biti kot na intervjuju in če se ti počutiš kot novinar, tudi ni v redu.
Da si zabaven, pa jim lahko pokažeš s kakšnim zabavnim pristopom, kakšno šalo, itd. :)
Upam da sem kako pomagala. :)
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 02. Nov. 2014 18:30

Sarissima napisal/-a:Pa js ne bom tipov nikoli razumela... Očitno nekje obstajajo tipi ki iščejo punco. Mogoče v paralelnem vesolju? Jaz imam same luštne in simpatične samske kolegice in zasedene ali za ženske nezainteresirane tipe. Ne da so geji, ampak jih enostavno ne zanimajo. Geeki ali hardcore športniki. Med 20 in 25, ko bi jim hormoni ja mogli delat štalo. Res mi ni jasno...


Si si sama odgovorila na vprasanje. To so ponavadi ljudje, ki vso svojo pozornost raje usmerjajo k stvarem, ki jih pocnejo z ljubeznijo, ce se lahko tako izrazim, in jim so jim take stvari, kot so zenske, postranska zadeva, ki bi jih prej ovirala. Mogoce, ce bi dobili tako, ki je zainteresirana za isto zadevo kot oni sami, da bi lahko to poceli z njimi.

(Pa da ne boste rekli, da vlecem to iz riti; zal nisem hardcore sportnik, sem pa geek, ki se raje posveti drugim zadevam kot zenskam.)
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 02. Nov. 2014 18:56

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Nov. 2014 19:11

Hah, dilema pravih.

Ti bom jaz povedal o "pravih".

Če se preseliš nekam v Polinezijo boš tam našel pravo, če se preseliš v prekmurje boš tam našel pravo.

Prave so povsod, samo pravi čas je tisti ki jih izbere.

Bom rekel takole, moraš iti ven in poskusiti več tipov žensk...v prvo skoraj noben ne zadane :D

To je isto kot če greš v restavracijo, lahko si misliš da imaš rad dunajca...ampak potem enkrat probaš svinjsko ribico in si rečeš, "njam, ta ribica je pa res dobra!"
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 02. Nov. 2014 19:21

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Nov. 2014 19:32

Jah dejstvo je, da rabiš vedeti kaj ti je všeč.

Jaz zdaj vem kaj mi je všeč: všeč mi je malo umetniški tip, čustveno samostojne, bolj družabne od mene, odprte in tolerantne...brez daddy issues.

In ko jih spoznaš, lahko hitro ugotoviš če je to zate.

Ker preden veš to, misliš da je dovolj le to da je ženska :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Nov. 2014 8:17

wasd napisal/-a:
Sarissima napisal/-a:Pa js ne bom tipov nikoli razumela... Očitno nekje obstajajo tipi ki iščejo punco. Mogoče v paralelnem vesolju? Jaz imam same luštne in simpatične samske kolegice in zasedene ali za ženske nezainteresirane tipe. Ne da so geji, ampak jih enostavno ne zanimajo. Geeki ali hardcore športniki. Med 20 in 25, ko bi jim hormoni ja mogli delat štalo. Res mi ni jasno...


Si si sama odgovorila na vprasanje. To so ponavadi ljudje, ki vso svojo pozornost raje usmerjajo k stvarem, ki jih pocnejo z ljubeznijo, ce se lahko tako izrazim, in jim so jim take stvari, kot so zenske, postranska zadeva, ki bi jih prej ovirala. Mogoce, ce bi dobili tako, ki je zainteresirana za isto zadevo kot oni sami, da bi lahko to poceli z njimi.

(Pa da ne boste rekli, da vlecem to iz riti; zal nisem hardcore sportnik, sem pa geek, ki se raje posveti drugim zadevam kot zenskam.)


Sej to je meni vse jasno (zato sem pa tisto napisala :D ), kar mi je manj jasno je, kako da poznam samo take tipe :D.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 03. Nov. 2014 17:09

Zato, ker tisti, ki so mislili, da bodo kaj dobili in niso, so raje sli drugam :)
emma31
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a emma31 » 04. Nov. 2014 18:58

Pozdravljeni. Imam težavo in potrebujem nasvet.

Stara sem 19let in pred dvema tednoma sva s fantom imela spolni odnos, med katerima nama je počil kondom. Čeprau mu takrat še ni prišlo, sem za vsak slučaj vzela tudi jutranjo tabletko. Ponavadi imam v tem času že mestruacijo, ta mesec pa ne (res je, da ponavadi ni točna, ampak me vseeno skrbi). Zdi se mi da tudi nimam tistega občutka, ki ga imam včasih v dneh pred menstruacijo. Se vam zdi, da paničarim? Kaj lahko sploh še naredim?

Hvala za odgovore.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 04. Nov. 2014 19:04

Lahko kupiš test nosečnosti..
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Nov. 2014 19:05

Paničariš. Verjetno si si z jutranjo tabletko mali sfižila ciklus. Pomoje ni razloga za paniko, če pa si res želiš bit 1000% prepričana pa preprosto kupi test nosečnosti in voila.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 21. Nov. 2014 14:15

Rabim nasvet! spoznala sem nekoga in sva preživela super dve noči skupaj, po tem sma se tut pogovarjala prek fb... in mi je zdaj ponudil, da mi kupi letalsko karto, da se spet vidiva... ko sem to omenila kolgicam so bile čisto nore, češ kaj si nora, kaj če ti kaj naredi... nikoli nisem prejela nekega čudnega vajba od njega, dve kolegici, ki sta ga spoznale in se z njim pogovarjale, sta rekli, da je super fant, zelo prijazn...

stvar, ki gre vsem v nos je, da ma zaradi službe nek fejk profil, ker si ne more privoščiti normalnega profila, da se ne bi slučajno našle kake slike gor itd. posledično ima tudi samo par prijateljev na fb... služba je pa zelo dobro plačana...

jaz sem sicer totalno za, samo so me prijateljice čisto zmedle :/ kaj menite?
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Nov. 2014 15:20

Če mu je toliko do tebe, naj pride k tebi...

Iskreno povedano, če bi recimo slišal da bi moja sestra narediti to kar misliš ti, ji ne bi nikoli pustil.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]