Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

rainbow888
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 30. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow888 » 01. Nov. 2014 21:04

lep pozdrav vsem skupaj!

zanima me vaše mnenje. Všeč mi je fant, ki je 10 let starejši od mene in se kr veliko družimo, občasno se tud prek fbja kaj pogovarjava, ampak ne velik, ko smo skupaj, se pa res veliko spogledujeva, ker sem sama precej sramežljiva, nevem kako bi mu lahko nakazala še bolj, da me zanima. A je možno da ga moti, da je tolko starejši pa da ga to zavira, ali pa ga enostavno ne zanimam dovolj in me zarad tega ne povabi ven? ker ko smo skupaj mi posveti dosti časa, takrat ko ga ni zraven, se mi pa nasmehne z druge strani sobe. Nočem si metat peska v oči pa bit optimistična pr takih zadevah, ker mogoče pač misli da sva sam prjatla.. :tot:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Nov. 2014 21:09

Vprašaj ga.

Samo 10 let je res veliko.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 01. Nov. 2014 21:33

koliko pa si stara?
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 02. Nov. 2014 14:40

če imaš 20+, 10let razlike ni veliko. V nasprotnem primeru pač je.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Nov. 2014 14:51

Ne vem, meni osebno je ogromno...

Pri 24 si niti ne predstavljam da bi imel mlajšo od 20.

Pa saj vem, starejši, pa "bolj" odrasli, pa "bolj" izkušeni...ampak, kaj k***c se je zgodilo s tem, da sta oba v istem obdobju življenja, in da čeprav živita v eni kurčevi garsonjeri bo že enkrat boljše.

Vzamem to takoj, rajše kot da sem frajer eni 18 letnici.

Ampak, moje mnenje...če ste ve srečne, kdo sem jaz da bom trdil drugače :wink: .
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 02. Nov. 2014 14:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 02. Nov. 2014 14:53

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
rainbow888
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 30. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow888 » 02. Nov. 2014 15:12

[quote="Green Cookie"]če imaš 20+, 10let razlike ni veliko. V nasprotnem primeru pač je.[/quote]


torej predvidevamo da le gre za to razliko v letih...sem pa 20+ ja ...
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 02. Nov. 2014 16:40

elektrobum napisal/-a:rabim nasvet,,

zakaj me vse ženske opikajo takoj ko samo povem svojo realnost oz. pač po resnic povem kak je( sj jim ne vržem to vem po alinejah samo ko pride v kontekst pogovora)....da ne pišem zgodbe povem ključne besede: samski, nikoli bil v zvezi, star 23, nikoli še sexal, zadržan-miren, preveč šparovit, preveč predvidljiv...da ne omenim zunanjost, nisem debel tist orng sem pač bolj močne postave.. wtf anti magnet ..če se kaj pride name so to zgolj komarji, pa tečne muhe, pa občasno kak klup ko grem v hosto.. to pa je tut vse

kwa naj jim lažem al kaj dab sploh kira začela kaj čvekat, spoznavat, družit.. itd ?

Zato, ker si pac zelijo nekoga, ki je bolj zanimiv/aktiven. Zdaj ali jim bos lagal v fris, kar te bo slej kot prej ugriznilo v rit ali pa zacel delat na sebi. Se vedno ti pa to ne pomaga pri tem, da nikoli nisi bil v zvezi oz. manjko spolnih izkusenj, kar je imo velik minus pri zenskah. Mogoce pri tvojih letih gre se skozi, kasneje je pa to ogromen minus.

Vse to je moje lastno mnenje, da se ne bo kdo prevec razburjal.

Takle mamo, kaj ces ...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Nov. 2014 17:00

Electrobum, to da si devičnik, ni nek velik problem.

To da še nisi imel resne zveze, tudi ne.

To da pa imaš probleme s samozavestjo pa je.

Ti bom čisto poenostavil, ženske imajo rade nekoga ki verjame vase, se ima rad, človek ki se ob njem zabavajo in dobro počutijo.
Šparavnost ni slaba stvar, je pa slaba stvar če ne uporabljaš denarja da si privoščiš užitek.

Nobena ženska ne zahteva (ajde laž :D) da porabljaš veliko denarja, vsaka pa ti bo zamerila če ne gresta kam, ali da se ne zabavata.

To da poveš resnico je lepo, ampak lahko malo počakaš...da se stvari zagrejejo, pa še potem lahko to obrneš v svojo korist :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 02. Nov. 2014 17:21

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 02. Nov. 2014 17:35

rainbow888: meni se tudi zdi razlika v letih kar velika. Ampak če se drugače ujameta ne vidim problema. Je pa res, da bi mi bilo čudno da bi bil tip čez 30 in bi bil sramežljiv. Lahko mu pa tudi več pišeš preko fbja, smsjev pa vidiš koliko je zainteresiran odpisovat. Seveda pa ne pretiravaj :) V skrajnem primeru, pa ga lahko ti povabiš na kakšno pijačo. :)


Eektrobum: se ti to dogaja preko interneta ali v živo? Drugače pa se mi zdi, da bi bilo mogoče boljše da ne rečeš takoj da še nisi sexal itd. Saj verjetno te ne vprašajo direktno s kolikimi si se dal dol. Ali pač? Pa tudi druge stvari. Mene priznam da bi odbilo da bi mi nekdo vse to povedal o sebi. Ne da bi me te lastnosti motile, ampak, ko jih poveš, postanejo ljudje še bolj pozorni na njih. Ni panike da si zadržan, ker se to najverjetneje tudi opazi, ampak da to poudariš, ker to pomeni da se s tem obremenjuješ. Nobenega pa ne privlači ne samozavest in zafrustriranost, zato mogoče delaj malo več na tem. Njo mora zanimati ali si samski ali ne. :D Ne da ji kar rečeš: "Sem samski" ker zveni malo obupano. Ne zdaj da lažeš, samo ne predstaviš se ravno s "slabimi lastnostmi" (ne da so zdaj slabe, samo na začetku niso privlačne). Raje poveš, ostale bolj zanimive stvari o sebi. Njo mora zanimati, kaj ji imaš za povedati. Ampak to je samo moje mnenje. :)
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 02. Nov. 2014 17:42

Saj ni rekel, da takoj iz prve pribije, da je samski ali w/e, ampak, da ko so izvedele, jih je vse minilo.

Vsaj tako sem jaz razumel situacijo.

Sem bil pa tudi jaz ze v situaciji, ko sem se pocutil kot jeb** novinar ...
Zadnjič spremenil wasd, dne 02. Nov. 2014 17:43, skupaj popravljeno 1 krat.
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 02. Nov. 2014 17:42

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 02. Nov. 2014 17:42

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 02. Nov. 2014 17:48

Pa js ne bom tipov nikoli razumela... Očitno nekje obstajajo tipi ki iščejo punco. Mogoče v paralelnem vesolju? Jaz imam same luštne in simpatične samske kolegice in zasedene ali za ženske nezainteresirane tipe. Ne da so geji, ampak jih enostavno ne zanimajo. Geeki ali hardcore športniki. Med 20 in 25, ko bi jim hormoni ja mogli delat štalo. Res mi ni jasno...
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov