Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 20. Mar. 2011 21:37

hmm ne seksam na veliko, vedno sem v 'razmerju' z eim tipom. Z zadnjim sem že nekaj časa in v več kot enem letu sem samo parkrat bila z nekom drugim. Sem samo proti zavajanju - kar zame resna zveza z osebo za katero veš da ti dolgoročno ne potegne tudi je.

Nekoč sem že razlagala, da bi sama svoja razmerja lahko uvrstila v resne zveze, ampak realno to niso. Vidiva se dvakrat na teden, se crkljava, si svetujeva in se pogovarjava o vsem. Na potovanju sva bila skupaj. - torej po mnenju nekaterih je to zveza. Zame ni, ker dolgoročno ni potenciala. Zveza pač ne pomeni samo to zgoraj našteto.

Bad boyi mi iskreno ne predstavljajo izziva, kot zmotno misliš. Čeprav se sliši smešno, ampak bad boye sem vedno znala vrtet, da so me dajal na prvo mesto, ravn pr takih, ki so res OK dečki ponavadi zajebem. Me jemljejo resno ampak pomoje da se strašjo da me ne morjo shendlat in jim ni všeč da pač nisem tradicionalna punca.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 20. Mar. 2011 21:45

če nisi tradicionalna punca, zakaj pol hočeš tradicionalnega tipa?

dej ne laži, pred pol leta si še sexala s tistim poročenim. skoz se s kakim starim goniš, zraven pa še čistunko delaš.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 20. Mar. 2011 21:49

zakaj pa tebe tok moti da hočem nekoč imet tradicionalen odnos?

Drgač pa leta so samo številke in kot sem že rekla do starejši večinoma prevej bl sexy.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 20. Mar. 2011 21:51

ker se slepiš, če misliš, da boš lahko nekoč imela tradicionalen odnos.
Uporabniški avatar
nixie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 325
Na forumu od: 17. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nixie » 20. Mar. 2011 21:58

Džeki napisal/-a:Raje poišči enega, ki je dal skoz ravno tolk kot ti, raje še več. Resno, po moje, da zveza funkcionira, mora bit tip bolj zgonjen kot ženska.

Priden fantek in poredna punca se dolgoročno ne obnese.


Po mojem pa ne. Tudi zgonjena ženska se lahko umiri in čisto ok funkcionira z enim tradicionalnim tipom. Po mojem se lahko taka dva ful privlačita. Ona ima tisto sproščenost, ki je on nima. On pa ima tisto resnost, ki ona potrebuje.
Poleg tega pa ga lahko še marsikaj nauči in on nima nikakršne potrebe sanjati o drugih ženskah :)
Uporabniški avatar
*Goflaa.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 18. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Goflaa.* » 20. Mar. 2011 22:07

^^Se strinjam.

Sicer pa delusional - ne bodi fauš ostalim uporabnicam foruma (Nesanici) ;)
Keep smiling =D it makes people wonder what you're up to.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 20. Mar. 2011 22:13

nixie napisal/-a:
Po mojem pa ne. Tudi zgonjena ženska se lahko umiri in čisto ok funkcionira z enim tradicionalnim tipom. Po mojem se lahko taka dva ful privlačita. Ona ima tisto sproščenost, ki je on nima. On pa ima tisto resnost, ki ona potrebuje.
Poleg tega pa ga lahko še marsikaj nauči in on nima nikakršne potrebe sanjati o drugih ženskah :)


noup, to funkcionira obratno, ne pa tako. tipu ni glih sanjsko se poročit s svojo učiteljico sexa.
čeprav... ne verjamem, da niti moški, niti ženska, ki ima pestro sexualno življenje, se lahko kdaj kao umiri in do konca lajfa živi z nekom s tradicionalnimi pogledi na sex. ok, moški mogoče lažje, pa gre kdaj potem, ko se tega naveliča, na prostitutke, pa je mir.
Uporabniški avatar
nixie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 325
Na forumu od: 17. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nixie » 20. Mar. 2011 22:24

Delusional..Po tej logiki se nobena zgonjena ženska ne bi nikoli poročila...v življenju pa je več krat tako, da se te poročijo prve in to z najboljšimi tipi.
Je pa res, da te so zvite in fine in vejo dobro glumit in pritegnit tipa. Imaš pa tudi take, ki jih da celo selo skozi in one so vse ponosne...takih potem valda noben noče.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Mar. 2011 10:32

nixie napisal/-a:
Džeki napisal/-a:Raje poišči enega, ki je dal skoz ravno tolk kot ti, raje še več. Resno, po moje, da zveza funkcionira, mora bit tip bolj zgonjen kot ženska.

Priden fantek in poredna punca se dolgoročno ne obnese.


Po mojem pa ne. Tudi zgonjena ženska se lahko umiri in čisto ok funkcionira z enim tradicionalnim tipom. Po mojem se lahko taka dva ful privlačita. Ona ima tisto sproščenost, ki je on nima. On pa ima tisto resnost, ki ona potrebuje.
Poleg tega pa ga lahko še marsikaj nauči in on nima nikakršne potrebe sanjati o drugih ženskah :)


Ne, ker bi tipa njena živahna preteklost čisto preveč obremenjevala in bi se počutil manjvrednega.

Edini način, da bi to mogoče lahko funkcioniralo je, da mu ona prikrije svojo preteklost in trdi, da so njene seksualne veščine naravni talent :D
Uporabniški avatar
nixie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 325
Na forumu od: 17. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nixie » 21. Mar. 2011 12:22

^^To vse tipe ne obremenjuje imaš tudi take, ki jih ne moti če je ženska pred njim seksala s petnajstimi drugimi... je res, da jih je bolj malo ampak se najdejo.

Kje pa ste pozabili ljubezen :D
Vprašanje za fante na forumu: Denimo, da se zaljubite v eno seksi, sproščeno, lepo in simpatično punco. Po x zmenkih seksate z njo...vse je super. Po šestih mesecih veze ste še vedno zaljubljeni in ona je najboljše, kar se vam je zgodilo v lajfu. Nakar vam prizna, da je pred vami seksala z 25 tipi.
Kaj bi naredili?
Jewels
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 27. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jewels » 21. Mar. 2011 16:35

Če ima ženska več tipov kot moški žensk, je to ponavadi prevelik zalogaj za moški ego, tako da to slej ko prej poči.

Se pa strinjam s tem, da tudi če je neka ženska imela precej pestro sexualno življenje, to še ne pomeni, da ne bo mogla funkcionirat v neki tradicionalni vezi. Dejansko ji bo še lažje, ker bo itak točno vedla kaj je dobila in to verjetno tudi bolj cenila kot pa ena, ki je imela samo enega pa se lahko potem večno sprašuje kakšen je pa sosedov...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 21. Mar. 2011 16:36

nixie napisal/-a:Vprašanje za fante na forumu: Denimo, da se zaljubite v eno seksi, sproščeno, lepo in simpatično punco. Po x zmenkih seksate z njo...vse je super. Po šestih mesecih veze ste še vedno zaljubljeni in ona je najboljše, kar se vam je zgodilo v lajfu. Nakar vam prizna, da je pred vami seksala z 25 tipi.
Kaj bi naredili?


punca, ki je seksala s 25 tipi, ne bo dala po x zmenkih ampak ob prvi priložnosti.:P

nč ne bi naredil, takle mamo. tud men je rok in nog zmanjkalo za na prste štet...:D

če je teh 25 tipov izoblikovalo njo, da je tako čudovita, hvala bogu za njih! :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Mar. 2011 16:47

nixie napisal/-a:^
Kje pa ste pozabili ljubezen :D
Vprašanje za fante na forumu: Denimo, da se zaljubite v eno seksi, sproščeno, lepo in simpatično punco. Po x zmenkih seksate z njo...vse je super. Po šestih mesecih veze ste še vedno zaljubljeni in ona je najboljše, kar se vam je zgodilo v lajfu. Nakar vam prizna, da je pred vami seksala z 25 tipi.
Kaj bi naredili?


Če jo je 25 tipov pripeljalo do mene, vredu - ampak od takrat naprej je samo moja.

P.S. Pričakujem pa da če je imela 25 spolnih partnerjev, da odvleče svojo rit na testiranje za SPB, ker nočem da mi je čez pol leta, ko mi pove, jasno zakaj imam gobe na svojemu k*rcu.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
nixie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 325
Na forumu od: 17. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nixie » 21. Mar. 2011 17:39

Hvala za odgovor :)
Led Zeppelin in Jochie vidva sta prava moška. Nesmiselno se mi zdi, da bi nekdo zavrgel perspektivno zvezo samo zato, ker se je ženska v preteklosti malo preveč zabavala :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Mar. 2011 17:42

^^ne bodi pokroviteljska :D

Kaj, a si se dala dol z 25 tipi, pa si potrebovala potrditev? :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov