Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dyonne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 12. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a dyonne » 29. Dec. 2017 17:22

zanima me, če bi mi kakšna pomagala uresničiti fantazije o fetišu na stopala, zelo rad bi to enkrat doživel.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Dec. 2017 19:34

Ne
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 01. Jan. 2018 20:19

Ja greš na one strani, ko ponujajo usluge, grem stavit, da za tiste 60€ za pol ure, boš pa že dobil eno, ko ti bo pustila njena stopala demolirat. :roll:
Twixi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Twixi » 20. Jan. 2018 16:26

Mene pa zanima kje punce najdete punco pa ne za avanture ampak za resno zvezo..glede spletnih portalov ni nič sem že poskusila. Zanima me tudi če ste same lezbijke in kako vas družba sprejema?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 20. Jan. 2018 16:28

Do Tiffanyja na Metelkovi pejd kdaj :D
Twixi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Twixi » 20. Jan. 2018 18:58

Tudi o tem sem že razmišljala ampak, ker se toliko stvari govori o Metelkovi tja nebi hodila ravno sama. Sploh pa se nebi javno izpostavljala. In še enkrat povem, da se mi ne gre za avanture, kar mislim da to dobiš na Metelkovi v večini.
improve<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 8. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a improve<3 » 31. Jan. 2018 16:01

Bravo saarijarvi :D
Imaš tudi ti probleme z izgubo računov in ne veš kaj kam paše?
Pomagaj si z aplikacijo Find My Bill. Klikni sem https://goo.gl/1KEWQ2 [color=#4040FF]
Je zastonj! [/color]
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 24. Feb. 2018 11:04

Kaj pa če bi mogoče najprej obiskala Metelkovo, preden si v glavi delaš sliko kako Metka zgleda. Mogoče ti bo pa všeč. Večini je.
Ostane ti še pritličje, kjer je dosti obiskovalcev iz LGBT scene, pa obilica dogodkov, ki jih organizirajo taka in drugačna združenja.
Cedevita1995
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 4. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Cedevita1995 » 18. Apr. 2018 11:13

Pozdravljeni,
Mene pa zanima ena stvar.
Stara sem 23 let jemala sem Kontracepcijske tabletke 6 let, odločila sem se za prenehanje jemanja KT (zaradi različnih govoric, o tem da potem težje zanosiš), sicer nevem zares, ali je to res ali ne. Jemala sem tabletke Logest, ko sem pojedla zadnjo škatlico se je normalno pojavila menstruacija v roku 4 dni ( po zadnji tabletki). Zadnjo tabletko sem torej vzela 11.3. Menstruacija se je pojavila 15.3. In trajala 4 dni kot vse predhodne. Danes je 18.4. In še nisem dobila menstruacije, zanima me zakaj ne, in bi lepo prosila za pomoč, če katera zna kaj o tem in ali je to normalno.
Hvala vam že v naprej.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 18. Apr. 2018 11:19

Tista krvavitev po zadnji vzeti tabletki je bila še odtegnitvena, torej ni bila še prava menstruacija.

Ja, čisto normalno je, da še nisi dobila prave menstruacije. Zdaj je malo čez 30 dni in pač po prenehanju jemanja lahko traja malo dlje, dokler spet pride tista prava menstrucija, ki je bila posledica ovulacije in ne zgolj zmanjšanja količine hormonov zaradi jemanja KT.

Pri meni je bilo sicer vedno tako, da sem dobila pravo menstruacijo že takoj v roku 25-30 dni po prenehanju jemanja (očitno so se jajčniki res hitro zbudili), ampak to ni nobeno pravilo, pri nekaterih ženskah pač traja dlje.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Cedevita1995
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 4. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Cedevita1995 » 18. Apr. 2018 11:23

Najlepša hvala za odgovor.
Imam pa še drug problem oz. Nwm kako naj temu rečem.. Med tem ko sem jemala tabletke, mi nikoli ni bilo za spolne odnose. Sedaj ko pa sem jih nehala jemati pa se mi dogaja to da nemorem nehat mislit na to, vcasih sem ze sama sebi čudna zaradi tega. Kot da nikoli nebi imela dovol.. Ali je to normalno ?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 18. Apr. 2018 11:49

Pri nekaterih zenskah kontracepcijske zavirajo libido, torej si zdaj pac spet your true horny self :lach:
Cedevita1995
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 4. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Cedevita1995 » 18. Apr. 2018 11:51

Res je . ampak ni glih prijetno ko skoz samo o tem razmislam :/
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 18. Apr. 2018 11:52

Vzemi stvar v svoje roke.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Apr. 2018 13:54

Ja je normalno, lahko bos rabla malo casa, da se navadis. Mozno tudi, da se ti je zaradi nekega soka na telo, zaradi prenehanja jemanja kt in neravnovesja hormonov, libido se dodatno povisal. Se najverjetneje vse uredi v parih tednih ali mesecih.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot], Google Adsense [Bot]