Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Cedevita1995
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 4. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Cedevita1995 » 18. Apr. 2018 14:03

Res upam, ker je malo nerodna situacija.
Cedevita1995
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 4. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Cedevita1995 » 18. Apr. 2018 14:03

Res upam, ker je malo nerodna situacija.
lara.mami
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 28. 5. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a lara.mami » 28. Maj. 2020 7:35

Na FB sem vidla, da bo izsla nova knjiga, ki bo zelo vroca. Ali ve kdo kaj vec o tem?
nika97
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 9. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a nika97 » 29. Sep. 2020 11:12

Pozdravljeni,
po stirih letih zveze me je kar naenkrat pustil fant, s katerim sva se imela res lepo. Kar naenkrat pa mi je povedal, da to ni vec to, da rabi cas zase. Dala sem mu cas in sva se pogovorila ter si dala se eno priloznost ki je trajala dva tedna. Po dveh tednih pa mi rece, da se je ta dva tedna bolj ali ne pretvarjal. Razhod je bil zame sok, rekel je da nisem nic jaz kriva, da sem super oseba, da on rabi par mesecev casa da razmisli ali me hoce ali ne ali sem prava. Danes je drugi dan od razhoda, prvi dan mi je ze pisal, da sem nekaj stvari pozabila pri njemu ter da mi napise kdaj se dobiva na kavi. Zanimajo me predvsem moska mnenja, kaj kako zakaj. Moja druzina niti jaz nisem opazila pred tem nobenih opozorilnih znakov ki bi nakazovali konec razmerja. Koliko casa bo razmisljal? Ali naj ga cakam? Nevem kaj naj naredim, po eni strani ne vem ce se vidim prihodnost z njim po drugi vem da je imel veliko osebnih in druzinskih tezav in se morda le isce. Je pa rekel da locitev ni dokoncna da me noce zgubit in da v tem casu ne bo imel drugih. Koliko casa ponavadi traja to razmisljanje? Meni je rekel da rabi par mesecev ampak toliko se poznam in vem da ga ne bom cakala. Naj mu kaj pisem ali naj cakam da on napise in kaj ce nic ne napise?Prosim pomagajte!Ja, ampak sedaj ko razmisljam z drugega zornega kota, ni dajal nobenih opozorilnih znakov, razen mesec dni nazaj ko sem bila en mesec pri njemu ker sem delala v blizini in takrat je bilo dejansko prvic da sva zivela skupaj dlje casa, saj sva sw drugace videvala ob vikendih. Problem je bila tudi njegova mama,ki me ze od zacetka ni marala in on je dejansko mamin sincek in jo vedno poslusa in to pri 25 letih. Jaz sem se vedno postavila zase, on pa se ni. Imajo ful druzinskih tezav so nestabilna familija. Preden je mene spoznal je bil propalica brez faxa in kadil travo. Ko je mene spoznal je ratal boljsi in vse naredil. Mama pa me se skos ni marala. In tudi rekel je nazadnje ko sva se pogovarjala da se je pomenal z mamo in mu je namignila da se me znebi. Glede na to da je jokal ves cas razhoda povedal da ni dokoncno itd. Tudi to da razmilja eno leto da bi me pustil je pomoje laz saj sama dobro poznam njega in berem ljudi, bi ze kaj posunla nisem glupa, pa vses sem ga skoraj pustila (letos aprila) in je jokal naslednji dan da sem ga vzela nazaj, saj sem vedela da me ne bo izpustil, to je zame velik sok, da je kar iznenada to naredil. Pred dvema tednoma sva tudi govorila o prihodnosti (on je zacel) da nama bo njegov fotr dal stanovanje in bova placevala samo stroske. Zakaj bi se nekdo pogovarjal o prihodnosti in to prvi, ce me je imel namen pustiti. Nevem no zmedena sem in mislim da ga je mama napuntala in oprala mozgane, saj je v vsem kar sem naredili iskala samo napake se govorila je da se drogiram,ceprav se nisem nikoli v lajfu. In on jo poslusa! Mislim, da se bosta njegova tudi locila, saj je njegov oce vec ne more poslusati in tezi fantu vsak dan se o svojih problemih,on pa kaksen je vpije vse kot goba in se sekira. Kaj mislite o vsem tem? Mi pa zdaj nic ne pise, ceprav imam se stvari pri njemu, na fb me ima se skos kot punco nevem no
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 29. Sep. 2020 20:28

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Sep. 2020 22:01

Pri nekaterih te družinske težave In ločeni starši vplivajo potem tudi negativno na človeka in njegove ljubezenske odnose..
Nekako boljše bit s kom, ki nima tega..

(Ravno ugotavljam, da oba s katerima sem se dobivala v zadnjem letu sta imela ločene starše, en že v zgodnejših najstniških letih, tudi z veliko družinskimi problemi, obseden s kešom in materialnim, drugi, ko je bil na faxu/ nekje 25, ampak ga je še vseeno prizadelo, pa sploh se očitno niso razumeli tisti starši že odkar so rodili otroke..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Cedevita1995
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 4. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Cedevita1995 » 27. Maj. 2021 13:47

Cedevita1995
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 4. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Cedevita1995 » 28. Maj. 2021 5:11

Cedevita1995
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 4. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Cedevita1995 » 28. Maj. 2021 15:15

Cedevita1995
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 4. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Cedevita1995 » 29. Maj. 2021 3:59

Cedevita1995
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 4. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Cedevita1995 » 29. Maj. 2021 14:10

Cedevita1995
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 4. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Cedevita1995 » 30. Maj. 2021 0:49

Kari
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 6. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Kari » 29. Jun. 2021 11:58

Pozdravljeni!

Z punco sma imela prvi spolni odnos dan po menstruaciji ter nasledni dan torj 1,2 dan po menstruaciji…prvi dan sma imela lepo predigro ona ga je men potrgnala jaz nje polizal in nataknila kondom in seksala,seksala nisma vec kot 10 min ker jo je bolelo…nasledni dan pa enako samo kar je bilo drugac je to da ko sem ji jo rajcal mi je slo iz penisa malo tekocine oblecen sem biv v spodnice punca je bila zelo potrebna ter je primila penis in ga dala notr v vagino porinil sem 3,4x ali je moznost velika za zanositev? HVALA,lepo prosim za odgovor
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 16. Avg. 2021 19:49

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Avg. 2021 20:01

Ma ženske lahko malo osvajajo ali kaj vprašajo kar tako, ti pač zgledaš, kot da boš padel na nos ob taprvi, ki te pogleda. :D Meni daješ tak vtis.

Ja po mojem, vprašaš direktno, če bi šla na pijačo, to 'kako si' je bolj brezveze, če noče it, pusti pri miru.

Zdaj kaj si ti mislil, da boš eno imel doma, drugo pa vabil ven, ne vem, tvoj problem... Mogoče imaš samo tako nizko samozavest in rabiš potrditev, da si eni všeč.. tako se bere.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov