Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 28. Okt. 2016 19:44

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 28. Okt. 2016 20:15

Se mi je zgodilo s par tipi (niso bili vsi bivši sicer) in povem ti tole, da nič ni bolj bebavega kot "še sam ne vem zakaj sem to hotel naredit, kaj mi je, moja sreča je popolna" bla bla... škoda je, da se sploh ukvarjaš s temi vprašanji, ker na neracionalno vedenje ne boš dobila nekih pametnih odgovorov...

odgovor že sama pri sebi veš, sem sigurna. :wink:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 28. Okt. 2016 20:48

Moje vprašanje pa je, zakaj si sploh stopila v stik z bivšim?
Očitno tudi v tvojem odnosu nekaj ne štima, če si spet stopila v kontakt z njim.
PurplePix
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a PurplePix » 29. Okt. 2016 16:45

Moj sedanji ve vse in me razume zakaj sem stopila v stik. Tako da tukaj ni nobenega prekrivanja in laganja. Ko je bivši nekaj poskušal sem zato tudi prekinila stike.

Zakaj sem stopila v stik? Skozi leta sem dosti delala na sebi, skušam spremeniti vzorce vedenja iz preteklosti, negativne načine razmišljanja, obžalovanja itd. Hotela sem se opravičiti vsem ljudem, ki sem jim kdajkoli hudega storila, vsaj tistim, ki si tega niso zaslužili.
Po vseh teh letih seveda vidim, da očitno sem imela že takrat dober čut za to, kakšen je človek.. očitno sem le pozabila slabe lastnosti in si bolj kot ne zapomnila moje napake.
Sedaj sem storila kar sem, drezala v drek po vaše. Se strinjam, da je to bilo otročje, neumno, bebasto.. Vse možno :)

Sama sem zelo srečna v trenutnem odnosu, ne bom se preveč hvalila ali pretiravala. Nisem jaz tista ki bi me karkoli "matralo". Mislila sem, da lahko z bivšim vzpostavim nek spoštljiv odnos ampak sem se motila.

Sama nevem ravno odgovora, imam določena ugibanja ampak nisem prepričana. Preprosto nisem vedela, zakaj bi nekdo ki je tako presrečen v odnosu poskušal svojega partnerja varati, zato sem vas tudi vprašala ali je to možno. Vsi trdite, da ni tako da bom to vzela za v vednost.
Smb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 11. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Smb » 02. Nov. 2016 0:05

Pozdravljene vse skupaj!

Na vas se obracam za nasvet glede varanja mojega oceta. Zacelo se je dve leti ali mogoce se vec nazaj. Opazil sem, da prikriva, s kom govori po telefonu. Vedno je bil pri teh pogovorih na samem in ko sem prisel je takoj koncal klic. Sicer po telefonu govori glasno, pri teh pogovorih pa potiho. Sledi uspesno brise, zadnjic pa sem potiho in hitro prisel v pisarno in si zapovnil stevilko, ki jo je imel na zvezi. Cez nekaj dni sem spet pogledal na telefon in ta stevilka je bila klicana petkrat v dveh dneh. Nekako mi je uspelo ugotoviti izvor te stevilke. Ugotovil sem, da je interna stevilka javnega podjetja (tukaj vidimo, zakaj je treba pri njih tako dolgo cakati na storitve). Enkrat, ko sem slucajno sel v stanovanje sem slisal tudi njeno ime. Zadnje case se pocutim slabo, razmisljan ob tem problemu, tudi med predavanji, ko je potrebno biti skoncentriran. Oce zadnje case tudi vec pije in imam obcutek, da je njen ali njegov odnos postal bolj zapleten. Poleg tega pa ze dalj casa obiskujem psihiatra. Kaj storiti? Rad bi tej stvari naredil konec. Mislim, da bi bilo najbolje, da poiscem nekoga, ki je spreten retorik, da bi poklical to zensko v sluzbo, kjer med delovnim casom opravlja druge stvari. Kako bi, ve razcistile to stvar do konca? Hvala za odgovore in razumevanje moje bolecine.

Lp
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Nov. 2016 1:10

^^Hm a ti samo po teh telefonskiih pogovorih sklepaš, da vara? (nevem mogoče sem jaz čudna, ampak meni to ni nek zadosten razlog, da bi takoj na varanje pomislila)
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 02. Nov. 2016 5:51

Smb napisal/-a:Pozdravljene vse skupaj!

Na vas se obracam za nasvet glede varanja mojega oceta. Zacelo se je dve leti ali mogoce se vec nazaj. Opazil sem, da prikriva, s kom govori po telefonu. Vedno je bil pri teh pogovorih na samem in ko sem prisel je takoj koncal klic. Sicer po telefonu govori glasno, pri teh pogovorih pa potiho. Sledi uspesno brise, zadnjic pa sem potiho in hitro prisel v pisarno in si zapovnil stevilko, ki jo je imel na zvezi. Cez nekaj dni sem spet pogledal na telefon in ta stevilka je bila klicana petkrat v dveh dneh. Nekako mi je uspelo ugotoviti izvor te stevilke. Ugotovil sem, da je interna stevilka javnega podjetja (tukaj vidimo, zakaj je treba pri njih tako dolgo cakati na storitve). Enkrat, ko sem slucajno sel v stanovanje sem slisal tudi njeno ime. Zadnje case se pocutim slabo, razmisljan ob tem problemu, tudi med predavanji, ko je potrebno biti skoncentriran. Oce zadnje case tudi vec pije in imam obcutek, da je njen ali njegov odnos postal bolj zapleten. Poleg tega pa ze dalj casa obiskujem psihiatra. Kaj storiti? Rad bi tej stvari naredil konec. Mislim, da bi bilo najbolje, da poiscem nekoga, ki je spreten retorik, da bi poklical to zensko v sluzbo, kjer med delovnim casom opravlja druge stvari. Kako bi, ve razcistile to stvar do konca? Hvala za odgovore in razumevanje moje bolecine.

Lp


Mislim, da boš moral pogosteje obiskovati psihiatra.
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Nov. 2016 6:08

To je stvar tvojih staršev in ne tebe, ki imaš očitno dovolj svojih problemov.
The world is as you are.
Smb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 11. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Smb » 02. Nov. 2016 7:26

OK ce seklepate tako. Pozabil sem, da hodi domov ob kasnejsih urah, kot bi moral. Na njegovem starem telefonu pod zgodovino najdem hotel medno,... ok ce pravite da sel sem moten, zakaj potem ko je on na samem govori njeno ime? Zakaj bi tako prikrival stvari na mobilnem telefonu? Zakaj bi pri svojih 60ih stalno brisal zgodovino na tablici, racunalniku? Nevem menj se zdi, da nekaj imata za bregom.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Nov. 2016 11:48

^^Ok tole je pa že povsem nekaj drugega kot si omenil v prvem postu.
A mama ni nič sumničava?
Smb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 11. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Smb » 02. Nov. 2016 14:51

Hvala za razumevanje. Ja mami je sumnicava, se je ze veliko sekirala in zadnjic mi je omenila, da se zaradi zivcev raje ne sekira vec. Stisnjena je v kkt, saj ona nikamor nima iti. Tudi prevec dobra dusa je in jo oce izkorisca.

Tistim zgoraj pa priporocam kaksno knjigo o depresiji in hospitilizacijo na zaprtem oddelku za en mesec, pa se 2-3 mesece na odprtem. Drage punce se boste ob jemanju antidepresivov ali antipsihotikov zredile, imele boste probleme s kozo,... Ne vem res kako ste lahko tako nesramne do ljudi, ki so bili prej srecni, uspesni na razlicnih podrocjih, sedaj pa so sibki in v tezavah. Lep dezeven dan vam zelim!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Nov. 2016 20:01

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Smb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 11. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Smb » 02. Nov. 2016 21:56

Menim da druzino sestavljajo starsi+otroci. Pri normalnih druzinah se doma pogovarjajo tudi o custvih in tezavah. Mislim, da se lahko te tezave na daljsi rok odpravijo, samo potrebno je najti pravi nacin. Glede na to, da ob pogovorih o problemih stalno preusmerja pozornost, ali pa zapusti prostor, mu bom enkrat, ko bova sla v hribe zaupal moje tezave, pred katerimi noce govoriti. Njegova slaba dejanja imajo posledice tudi na mnenja o meni in njegovi druzini, kar si nihce ne zeli. Da pred mano razbije skodelico kave, ker mu omenim da eni stranki ze 14 dni ni odgovoril na 3 maile? Vseeno sem clan druzine in odgovoren vsaj za spodobno intergriteto. Soocil z njo? Morda ja, morda ne. Ce bom ze sel v to, bom sel do konca, da bo vedel da bo pri naslednji isto. Mehkuznost vedno zna izkoristiti sebi v prid.

Naj se po tvojem mnenju odselim v LJ, kjer studiram? Moral bom krepko garati, da bom zasluzil za najemnino in ostale stroske, moral bom studirati,...
Bom v taksnem stanju in ob naporih bolj srecen? Bom se pomislil na situacijo doma? Izgubil bom dom, kamor se ob tezavah ne bom mogel vec zateci. Bom se kdaj sam v tezavah?

Mislim, da razmisljava drugace in ob moji situaciji ni vse crno-belo.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Nov. 2016 22:29

...
floky32
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 31. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a floky32 » 08. Dec. 2017 7:06

Živjo,zanima me,kako bi si vi razlagali mojo situacijo.Pojavila se je punca,ki je izrazila željo po skupnem druženju.Sprva resda nisem pokazal veliko zanimanja,ker nisem bil v fazi iskanja punce,na splošno pa sem tudi bolj zadržan pri teh stvareh,dokler osebe ne spoznam bolje.Punca je bila zelo vztrajna,nato sem le privolil in predlagal xy dan,iz njenih odg. je bilo čutit veselje,ampak na koncu mi pove,da ta dan ne zmore,ta zgodba se je ponovila še parkrat in vedno isto,izražena močna želja z njene strani in vedno ob predlaganem dnevu nima časa oz. ji je prišlo nekaj vmes,še kadar privolila je mnenje spremenila malo pred srečanjem.
Bega me to,da kljub njeni veliki želji iz skoraj vsakega pogovora,ki sva ga imela "ni bilo nikoli časa",ta zgodba mi je uganka,so bile njene besede sploh resnične,je bila to zgolj igra ali po domače povedano jeb**** v glavo.
Kaj vi mislite,pa čeprav mogoče odgovor že poznam,le nočem verjeti,da je resničen.
Zadnjič spremenil floky32, dne 08. Dec. 2017 13:54, skupaj popravljeno 3 krat.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]