Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 11. Sep. 2016 13:34

Ne skrbi, možnost je manj kot 1%. Razen, če bi se našel en res zelo ambiciozen spermij. :D
Regrat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 11. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Regrat » 11. Sep. 2016 19:16

A mislite da potem ni razloga za skrb? Ker mami neupam povedat ampak vseeno raje to pa da mi potem priskrbi kaksno jutranjo tabletko zdaj ko je se cas..ker zanositi pa res nesmem to bi blo grozno!!! :cry:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Sep. 2016 20:23

Nisi noseča, niti ni šanse, nehaj paničariti, in je debata zaključena.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Millie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Millie » 18. Sep. 2016 18:20

Živjo :) Vas spremljam že kar nekaj časa vendar nisem bila nikdar v situaciji v kateri nebi vedela kako naprej vendar očitno je danes dan D. Zdi se mi, da je nova tema nepotrebna zato bom vprašala kar tukaj in upam, da dobim kakšen odgovor :)
Torej naletela sem na problem z fantom za katerega res nevem več kako in kaj. Skupaj sva dobri dve leti in nasploh je zelo ljubeč in super. Razumeva se drugače vredu nisva neprestano skupaj vendar vikende vseeno preživiva v skupni družbi. Vendar sem že na začetku opazila, da je pri svojih 24 letih na trenutke malo otročji in predvsem LEN. Oba še živiva pri starših in se mi zdi da to njega pri njegovih letih sploh ne moti vendar to ni moja odločitev in mu zaradi tega ne težim. Gre pa se za ostale stvari; Nima pravega odnosa do svoje nove, redne službe in če mu poskušam dopovedati, da mogoče bi lahko spremenil svoje obnašanje in tako celo obdržal delo postane ves siten, zatežen in sem seveda kriva jaz. Vredu, njegova odločitev, sem pustila to pri miru, kakor si bo postlal tako bo ležal. Je še veliko takih primerov pri katerih zamižim na eno oko ker je bil drugače do sedaj zelo vredu oseba, ki mi ni nikdar težil, nič. No vendar danes sem bila dogovorjena z enim izmed njegovih sorodnikov z katerim se zelo dobro razumem, da bova skupaj spekla rojstnodnevno torto za drugega sorodnika. Super, to smo dogovorjeni že en teden v naprej, ves teden prosim mojega, da bo prišel pomagati pa ni hotel. Vredu. Danes odnesem stvari v avto, da bom pripeljala vse tja in glej ga zlomka dobim od fanta nesramnost in slabo voljo. Ga vprašam kaj je narobe mi reče "Nič kar pojdi tja itak je on očitno boljša družba kot pa jaz." Mu rečem "Pa pojdi zraven kje je problem?" In dobim nazaj nesramne besede in oh in sploh. Vredu, skenslam plan, se zlažem, da sem zbolela in grem nazaj v stanovanje kjer pride on za mano "Pa sej ti nism reku da nesmeš jit." Ampak prej sem dobila plaz očitkov. In potem se je seveda vnel prepir, ki se je polegel za nekaj časa in potem spet in se je spet vse poleglo dokler ni izbruhnilo še v tretje in sem spakirala stvari, se vsedla v avto in odšla domov. Vem da se mogoče vse skupaj zdi precej banalno pač še en prepir, ki se je zgodil nič takega. Vendar če verjamete ali ne mi je zelo neumno, da dobim slabo voljo, ker grem k njegovemu bratrancu in ker potem dobim na pladnju postreženo še vse za nazaj. Seveda se z domačimi o tem ne morem pogovoriti ker bi preprosto rekli "Kaj sploh premišluješ pusti ga sej ne potrebuješ tega" Pa vendar mi je težko kar tako pustiti nekoga z katerim načrtujem skupno življenje čim zaključim še zadnji letnik faksa. Prijateljice bi rekle enako zato me res zanima še tretje mnenje. Pa še nekaj dejstev; v najini zvezi ni bilo nikdar hujših prepirov, nobenega varanja ali česar koli podobnega, mogoče malo lubusmja iz moje strani. Torej res kaj bi naredili vi oziroma če imate kakšen predlog kako ravnati v takšni situaciji? Hvala :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Sep. 2016 21:09

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Sep. 2016 21:39

Millie napisal/-a: Pa vendar mi je težko kar tako pustiti nekoga z katerim načrtujem skupno življenje čim zaključim še zadnji letnik faksa.



Ne živiš v 14. stoletju, tako da ti življenje ne bo propadlo če pustiš tipa ki je toksičen, težak, len, in se ne drži dogovorov.

Pač, iskreno, kot moški, taki tipi so breme...tudi za nas, kaj šele za partnerico, lepo spokaj, nič se bati in si najdi nekoga ki bo imel bolj realen in pozitiven odnos do življenja in boljši donos do svoje partnerice.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Sep. 2016 18:44

Meni je malo alarmno ze to, da ti vsi sorodniki in prijatelji (se pravi ljudje, ki so ti blizu in te poznajo) odsvetujejo zvezo s tem clovekom..

Pri uzaljenih izjavah tipa ''Kar pojdi, itak je on očitno boljša družba kot pa jaz.'' bi pa meni osebno itak vse dol padlo.. :rolleyes:
ljubljančankaizljxD
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a ljubljančankaizljxD » 29. Sep. 2016 18:38

oila! prosila bi vas za nasvet. čeprov vem da je otročja težava ..
vglavnem. ušeč mi je en tip in enkrat k sve ble z eno prjatlco nekje na eni zabavi me je pozdravu js sm se ga pa kr mal ustrašla,. zakaj? zato ker sm bla z njim na šoli (nisva bla sošolca drgač) in mi je bil takrt ful ušeč sam me je ignoriral. potem sm pa umes spoznala enga druzga in sm tega spet vidla nekje in se mi je nasmehnu nwm sm mela filing k da sm mu mal ušeč, js pa ker sm bla z unim ga nism pozdravla nazaj.. in zdej sm ga dregnla na fb sam me ni nazaj..
sj ne vem če sm mu bla ušeč sam ne vem-- mislim da je brezveze da ga dodam. kaj vi mislite? pa prosim ne se norca delat z mene.. k ful ne vem kaj naj
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Sep. 2016 18:50

A se ljudi lahko drega tudi brez, da jih imas med prijatelji? :D Spet vem nekaj novega.

Dodaj ga, zivljenje je prekratko za taksna vprasanja. :) Ce bo bo, ce ne, ne bo. Tudi v slednjem primeru bos cez kratek cas ze pozabila nanj. Karpedijem.
ljubljančankaizljxD
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a ljubljančankaizljxD » 29. Sep. 2016 19:24

ja lahko se jih :D mah zdej k me ni dregnu nazaj si ga ne upam dodat. tud drugič če ga kje srečam mi bo nerodn. otročja sm vem :/ :/
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 10. Okt. 2016 5:28

ljubljančankaizljxD napisal/-a:ja lahko se jih :D mah zdej k me ni dregnu nazaj si ga ne upam dodat. tud drugič če ga kje srečam mi bo nerodn. otročja sm vem :/ :/



Dregni ga trikrat, mogoče je pa daydreamer.
yes, I am avatar
ljubljančankaizljxD
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a ljubljančankaizljxD » 12. Okt. 2016 19:04

suzanne windlow napisal/-a:
ljubljančankaizljxD napisal/-a:ja lahko se jih :D mah zdej k me ni dregnu nazaj si ga ne upam dodat. tud drugič če ga kje srečam mi bo nerodn. otročja sm vem :/ :/



Dregni ga trikrat, mogoče je pa daydreamer.

haha :P
soncnodekle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 15. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a soncnodekle » 15. Okt. 2016 21:25

čau.
mam eno vprašanje. zanima me glede pap testa, pred kratkim sem dobila povabilo od zore, da pridem na pregled. zanima me če mi lahko opravi test, če nisem še imela spolnih odnosov. Uporabljam pa tampone in tudi oralni seks sem že imela. Rada bi opravila test, da bi bila brez skrbi.
hvala :D
soncnodekle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 15. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a soncnodekle » 15. Okt. 2016 21:34

soncnodekle napisal/-a:čau.
mam eno vprašanje. zanima me glede pap testa, pred kratkim sem dobila povabilo od zore, da pridem na pregled. zanima me če mi lahko opravi test, če nisem še imela spolnih odnosov. Uporabljam pa tampone in tudi oralni seks sem že imela. Rada bi opravila test, da bi bila brez skrbi.
hvala :D
PurplePix
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a PurplePix » 28. Okt. 2016 19:19

NOVO

Zanima me predvsem mnenje moških uporabnikov, vendar se ne bom branila niti ženskih komentarjev :)

Nedolgo nazaj sem ponovno stopila v stik z bivšim partnerjem (po 6 letih), ker sem želela določene stvari razjasniti in nasploh ne držati zamer. Obadva sva v odnosu, torej ni neke želje, da bi bila ponovno skupaj itd.
On je pa že poročen, ter trdi da je izjemno srečen, nič mu ne manjka, zadovoljen, načrtuje družino, uglavnem bolje ne bi moglo biti :) Meni je to bilo lepo slišati in sem vesela, da je ponovno našel srečo.
Kje je problem? Na kratko: Hotel je svojo ženo prevarati z mano. Jaz seveda tega ne bi nikoli zmogla storiti in sem ga zavrnila, vendar on se kar ni dal zavrniti. Ni tega rekel z besedami, da bi rad varal ampak je to dejansko poskusil. Po vprašanju, zakaj bi kaj takega sploh upal storiti, je trdil da ne zmore tega pojasniti. Po njegovih besedah naj bi se mu to zgodilo prvič (želja po sexu z drugo) ter da mu je hudo, ker si to želi.

Iz tega sledi moje vprašanje in sicer: Zakaj bi nekdo bil pripravljen tvegati odličen/srečen odnos za sex? Ali je lagal, da je srečen, ali nima slabe vesti? Ali nima občutka, da bi ga lahko kdo ujel na laži?

Hvala :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov