Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Feb. 2011 14:01

Eh Jochie, ti si še old school :)

Summer- po koliko časa se zopet vidita? Na kakšen način (skupina prijateljev ali sama)? Ali imata telefonsko en od drugega? Kaj stikov? Velik faktorjev.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Feb. 2011 14:02

*mala* napisal/-a:Eh Jochie, ti si še old school :)



ti kar glej pa se uči! :D :D :D
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 08. Feb. 2011 14:03

ta zabava je bila v petek. Vidiva se pa v šoli. Imava izmenjani številki a se nikdar ne pogovarjava po telefonu. Se pa v šoli zelo veliko. Pogosto on pride do mene in se začne kaj hecat in podobno.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Feb. 2011 14:06

od zabave se ti ni nič javil? :eek:

kakšen sms mu napiši...da rabiš družbo za sprehod, dokler je še sonček.... :P
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Feb. 2011 14:08

A sošolca sta? Malce smotano.

Sicer pa probaj teren. Kakšen sms z namigom, povabilom kot rekel Jochie :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Feb. 2011 14:29

Summer055 napisal/-a:. Pogosto on pride do mene in se začne kaj hecat in podobno.


Jaz se nebi nikoli hecal in porabljal svojega talenta humorja, za kar eno sošolko, zatorej če ni kak razredni klovn je možnost da si mu všeč.
Alkohol je pa itak fajn razlog da se sprostiijo želje in nagoni.
Povabi ga recimo, da greste s skupino sošolcev v kino, nekaj skupinskega-kjer, če si mu všeč, bo dal znake.
Plus, če bi prišla do njega, in ga začela morit o dogodku, je velika možnost da se nebi odzval korektno, sploh pa ne pred kako skupino prijateljev-pred kolegi se mi vedno obnašamo kot pavijani.
Torej, ti naredi 3/4 poti -on pa naj pride nasproti, če hoče.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 08. Feb. 2011 19:18

no bom videla kako bo jutr kaj :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
*Goflaa.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 18. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Goflaa.* » 08. Feb. 2011 20:39

:D
Uporabniški avatar
*Goflaa.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 18. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Goflaa.* » 08. Feb. 2011 20:43

upsi my mistake. :D :lach: :oops:
Keep smiling =D it makes people wonder what you're up to.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 12. Feb. 2011 15:14

Js se ne bi preveč sekirala, če te boli tistih par sekund. Sploh če si ti ožja in/ali on mal večji. Mene tudi vedno zbode, ko gre prvič noter in mogoče kdaj ob menjavi položaja. Ne boli samo v primeru, če mi pred seksom že pride, tako se zadeve zlo razširijo same od sebe. Tko da edin to ti lahko svetujem, da ti čimvečkrat pred seksom pride.
Če ta kratka bolečina ne vpliva na celoten seks, ni pomembna. :)
Because I can.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Feb. 2011 15:18

Pomoje so živci. Ti pričakuješ bolečino, zato podzavestno stisneš mišice in posledično te res boli.
Nimam kakšnega bolj pametnega nasveta, kot je res dolga predigra in orgazem pred penetracijo, kar te bo nekoliko sprostilo.

Pa obvezno nikoli na suho seksat!
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 13. Feb. 2011 21:28

Konkubina* a nisi ti še pred kratkim pisala da še nisi? Predvidevam da si začela seksati šele pred kratkim in če se prav spomnim si še zelo mlada. po moje je povezano s tem. seks je super zadeva ampak se ga loti postopoma, ni treba da gresta vedno do konca, ampak se NEŽNO raziskujta. To da te boli s prsti ni zaskrbljujoče ampak včasih tipi res mislijo da lahko not tišijo vse prste na silo. Vem da je to slaba tolažba,sicer bi ti rekla da zamenjaj tipa :wink: ampak dvomim da je problem samo ali pa sploh v njemu.

Z izkušnjami postane vedno boljše, prvo pravilo pa je da pozabi nanj in poskrbi zase, saj boš s tem na koncu poskrbela tudi zanj.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 13. Feb. 2011 22:22

mene tudi po orgazmu mora pusiti pri miru. :D :D Ni treba da te do konca, ampak samo da te zdraži da ti zviša pritisk in da si boš sama zaželela da gresta dlje. Doerje vse pod 'prisilo' damorata iti do konca je slabo... Pa poskusi nekaj dni pred menstro (mogoče celo med če se ti ne gabi), sama sem takrat ponavadi najbolj divja.
Pri prstkih je pa čako že eden problem če je pregrob oz če nisi dovolj vzdražena.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 13. Feb. 2011 22:46

Konkubina, ti maš ozko luliko in tvoj "prevelikega zate". Jaz mam po vseh letih še zmeraj te "probleme" ki jih opisuješ, če sexam z nekom, ki ima velikega tiča. V bistvu je kar problem ga noter spravit, ko pa je noter, je treba mal počakat, da se moja razširi in šele po par minutah začne pasat.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 13. Feb. 2011 23:01

Tole z orgazmom in krčenjem - mogoče smo različne, ampak meni se vse odpre in seks takoj po res neverjetno paše. Mogoče pa ti zategne, ker samo klitorisnega doživiš, probaj z dvojno stimulacijo. Pa to, da si pred kratkim začela, verjetno tud ne pomaga pri raztegnjenosti. :)
Because I can.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]