Sorry....I can't.....don't hate me!

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Rock Chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 20. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Rock Chick » 22. Maj. 2006 21:51

Okej, en se je našel, ki je enkrat končal z mano na zelo prijazen način... Poslal mi je šopek rož, bonboniero in lepo kartico s srčkom, v kateri je pa pisalo:"Žal mi je, ampak nisva za skupaj. Želim ti vse najboljše. Poljub, 'X'"
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 22. Maj. 2006 22:10

''seceru, ja i ti zivimo u razlicitim svjetovima... nema veze kolko se volimo, jer jednostavno nemoze potrajat jer je tolko stvari koje rade protiv nas... i sama to znas... ja cu tebe uvijek voljet, nadam se da ces i ti jos uvjek osjecat nesto prema meni, al jednostavno to nije za nas...''

in ja oba sva vedla da med nama ne bo slo vec, ker sva bla res iz prevec razlicnih okolij, k se niso poklapala.. pa se ta me ubistvu ni pustu ampak je bil kt en obojestranski dogovor...

to je edino k mi je res u glavi ostal in mi za vedno bo... ker bo zame biu vedno neki posebnga... in tud nacina kako mi je to lepo povedu nebom nikol pozabla...

vecino sm jih pa jz pustila... ker sem se bala na nekoga navezat in sm raj koncala zvezo kadar je zacenjal ratvat resno...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
AnaaBella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AnaaBella » 22. Maj. 2006 22:14

vse jst pustila :twisted:
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 01. Avg. 2006 13:28

po telefonu :evil:
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 01. Avg. 2006 13:52

mene je sam en, pa še to mu je blo tolk hudo da ni mogu rečt. sm pol jz rekla: ja kaj a pol greva narazn al kokrkol? :D sam to je blo med počitnicami poletnimi. na koncu 8 razreda :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 01. Avg. 2006 14:00

Mene so pa vsi zapuščal :( Zdej pa jz enga..pa je enako bedno.. :/ :?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 01. Avg. 2006 14:15

---------
-
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 10:33, skupaj popravljeno 1 krat.
marakeech
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 8. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a marakeech » 01. Avg. 2006 14:32

NIA a ti si 17 pa za sabo mas ze 6 oz. 5 resnih zvez? Huh...

Pr men sm pa zmeri jst use pustila. En je mene... sam to je blo u osmem razredu. Pa mi je blo takrat fuuul hudo. Heh ja tud pr 14 zna ljubezen bolet.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 01. Avg. 2006 14:35

-------
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 10:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 01. Avg. 2006 14:36

eh sj ni rekla da so to ble resne zveze. ampak mal bol resne. to jz razumem pač, da že zgleda bol tak (rokice, lupčki, klici...) kr u oš se zmeniš da si skupi, pa se pol sam na hodniku pozdravlaš :D vsaj tak je pri nas blo :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 01. Avg. 2006 15:11

Prvi resni fant je mene 1x pustil, potem sva spet skupaj pristala, po 6 mesecih sem spoznala drugega, ga pustila, bila največja in oh in sploh kurba,..lalalala :roll: :roll:
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
tiana1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 24. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tiana1 » 01. Avg. 2006 15:24

men je blo pa najhuj sm hodila z enmu ene dva tedna pa je tip ugotovu da ga daje mal druga pa sva nehala...sam takrt me je bolil ker niti nisva bla nevem kok skp. sam pol sva pa en mesc skoz neki mutila in sm se js zatreskala in sva pol kao spet začela in to sva se prek irca zmenla :) pol k sva se pa vidla pa men nč jasn še pogledu me ni..pol mi pa neki čez polnoč pošle mesič da bol da nehava (po vse skp enmu dnevu) največja fora je pa bla da sm js mela lih rojstn dan. ma sej mladost norost
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Avg. 2006 15:49

prvega sem pustila jaz, ker je bla zveza bolj telefonska, med nama je blo 140 kilometrov, bla sm omejena na matko da me vozi k njemu in se mi je stvar enostavno zagravžala da sem z njim, ker je delovalo kot da me mami vozi v kurbaraj...sicer nikol nisva sexala ne nič, ampak vseeno...no in sem telefonsko zvezo končala prek telefona in mu rekla pač da no go in da je stvar končana..pol me kakšen mesec sploh ni šmerglu, pol mi je pa začel morit in mi pisarit in lalala....na živce mi je šou tolk, da sem cifro menjala...sicer pol k mam tolk dobre kolegice mu je ena izdala cifro...in jovo na novo...potem sem mu mogla kašn let prigovarjat da pa midva nebova več skupej in sem še hodila dvakrat vmes z njim in ga prevarala in mu povedala, pa še kar ni nehal...ampak vse je šlo celotno po telefonu...ma krneki :?

drugi je bil pa že bolj resen in sva bla tri mesce skupaj-on je bil makedonec z makedonije doma, tle gor je delal...ampak men je bil tolk ušeč da sploh nisem vedla v kaj se podajam...
in me je dvakrat posexal, mi zbil junfr in nekega lepega dne odšel brez bu ne mu...sva se skregala sicer, končavala vsak drug dan, se sploh nisva razumela, ampak vseeno mi kar ni blo jasno da je kr šel brez da bi povedu, nazaj v makedonijo...niti solze nisem pretočila za njim...tud rada ga sicer nisem mela...

no pol je pa še sedanji lubi bubi, ki me je po mescu dni najine zveze pustil pred franci na balanci lokalom, sredi zime, vso pijano...še sam neve zakaj...potem je pavza trajala malo manj kot en mesec in zdej sva skupaj že leto in 7 mescov :razz:

tolk o mojih propadlih zvezah..mela sem samo tri resne (kao) fante, ena zveza še teče...
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 29. Okt. 2006 23:46

prvi me je pusto po telefonu prek njegove prijatlce, ampak to smo bli še mladi, otroci v bistvu, stari 14-15 let. je bil pa grozen šok.. skupaj 4 mesce

drugega sm pustla js, ko sem spoznala njegovo pravo naravo ( parazitsko) skupaj 1 mesec

zdaj tretji je pa resen :D bo že eno leto počasi, pa upam da še 20 let, če ne še več :D
šejla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 5. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a šejla » 30. Okt. 2006 0:15

K sm bila še mlajša,je šlo vse preko sms-ov.

Edn me je pa pustu kao da mora nazaj k bivši,ker mu meče pred nos kolk je ona za njega nardila,in da bo pač iz hvaležnosti z njo,mene bo pa kao vedno ljubil. Pa žrtvoval za kolega ki je zalublen vame,naj bo on z mano,ker je že itak dovolj pretrpel v življenju zrad punc. in bi rad da bi bil srečen. On bo pa že zdržu z bivšo. blablabla.... Bedni izgovor,in js naj bi temu nasedla!:evil:
Sm raje sama!

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov