Sorry....I can't.....don't hate me!

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kjut-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 12. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kjut-girl » 07. Jul. 2005 9:41

Tako je Berger pustil Carrie na samolepilnem listku v nadaljevanki Seks v mestu. Na kakšne bedne načine so fantje pustili vas?
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 07. Jul. 2005 9:53

sm vse jst pustila... :P
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 07. Jul. 2005 9:56

kiki* napisal/-a:sm vse jst pustila... :P


js tud :twisted:
Uporabniški avatar
kjut-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 12. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kjut-girl » 07. Jul. 2005 10:11

Lepo se vama godi.
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 07. Jul. 2005 10:16

jah morš znat... :angel: :bgdev:
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 07. Jul. 2005 10:46

Jest sem tud oba pustila :?
Pravjo, da gre v tretje rado
Uporabniški avatar
Lollypop
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 22. 8. 2004
Kraj: nekje med nebesi in peklom ;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Lollypop » 07. Jul. 2005 10:57

V OŠ je blo ponavad: "Konc je"...kera fora! Poznej sma se oba nekak zmenla in je blo tak, d sma vedla, da to ni to! Krute besede so ble sm v OŠ, ko smo bli mladi in butasti! :P
"No laws. No limits. One rule. NEVER fall in love."
Uporabniški avatar
Pikolinca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 4. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikolinca » 07. Jul. 2005 10:59

Dva sm jst pustila, en mi je po ircu ene 6 vrstic napisu zakaj..sej je blo na lep način..češ da sma preveč narazn in da more vedno kao planirat kok bo k men pršu...itd, z zdejšnim sma pa še skup, sam ko sma dvakrat že šla narazn je blo z obeh strani, tko da.. :)
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 07. Jul. 2005 11:16

Najbol bedno mi je, da nima tolk jajc, da bi ti povedal da je konc in raj več ne pokliče. To se mi je enkrat že zgodil, pol mi je pa en drug reku, da je enkrat tud to naredu in sem mu rekla naj to pri meni ne nardi. Je reku, da nau, pa je naredu točno to. 27 let star tip, ne kak otrok, da nau pomote. V bistvu mu najbol zamerim, ker sem mu še posebi rekla naj tega ne nardi, ker ne maram bit v nevednosti, bol da me pošle nekam, kot pa da me ne pokliče in pusti čakat, jaz pa ne vem kaj se dogaja, poleg tega pa še ko ga jaz pokličem se dela kot, da je vse v redu, dokler ga sama ne vprašam, če si mogoče želi, da bi prekinla, pol pa olajšano reče ja sej to sem mislu. Cepec.
pa pa
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 07. Jul. 2005 11:34

Dalila napisal/-a:Najbol bedno mi je, da nima tolk jajc, da bi ti povedal da je konc in raj več ne pokliče. To se mi je enkrat že zgodil, pol mi je pa en drug reku, da je enkrat tud to naredu in sem mu rekla naj to pri meni ne nardi. Je reku, da nau, pa je naredu točno to. 27 let star tip, ne kak otrok, da nau pomote. V bistvu mu najbol zamerim, ker sem mu še posebi rekla naj tega ne nardi, ker ne maram bit v nevednosti, bol da me pošle nekam, kot pa da me ne pokliče in pusti čakat, jaz pa ne vem kaj se dogaja, poleg tega pa še ko ga jaz pokličem se dela kot, da je vse v redu, dokler ga sama ne vprašam, če si mogoče želi, da bi prekinla, pol pa olajšano reče ja sej to sem mislu. Cepec.



oh, kolk te razumem. sm na istem. tip je mutil okol mene, klicu, sms-je pošilu,.. in kr naenkrat se ne poznava. še ne vem, al nej mu povem da je pr 28 en navaden otroče al nej ga ignoreram?
A moment on your lips, forever on your hips!
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 07. Jul. 2005 11:48

Enkrat se mi je zgodilo neki bednega ja :roll:
V bistvu nisem bila s tem tipom, sem pa bila v fazi prebolevanja bivšega in sem se s tem dogovorila, da mi da čas....potem naj bi bila skupaj.
Nakar ga jaz pred šolo zalotim v poljubljano bivše :? Sem mislila, da me bo kap. Glede na to, da sem se "pripravljala" na to, da bova skupaj, me je to "sesedlo" in sem bila čist out. ...
Mal bedno se mi zdi, da mi ni mogel sam prej povedat, da pač se je zapletel nazaj z njo itd.
Po tem sem ga vprašala, če je zadovoljen, ker me je tako prizadel, pa je samo pribil "ja, sem ja". :roll: Lepo!
Po petih letih, v katerih se nisva niti slišala, niti videla tudi 1x ne, me je poklical in hotel bit z mano...
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 07. Jul. 2005 12:17

Pri mojem bivšem se je zadeva vlekla v nedogled... Sicer sva že kmalu ugotovila, da sva tako različna, da nama niti pod razno ne bo uspelo, ampak sva kar vztrajala in vztrajala, dokler se nisva odločila, da si vzameva čas za premislek (ja, kera bedna fora, ker itak veš kakšen bo zaključek), se nato dobiva in pogovoriva. No, ko sva se videla, je bilo le vprašanje časa kdo bo tisti "ta grdi" ki bo naredil konec tej mori. Rekel je le "jaz ne morem več tako naprej", jaz sem dodala "jaz tudi ne", potem pa je stekel pogovor in na koncu sva se smejala vsem bednim izgovorom, ki sva jih imela oba pripravljene. Bila sva tako različna, da niti nisva imela želje ostati v stikih. Na začetku sva se kar precej videvala (po čistem naključju) in je bilo obema malce nelagodno, ampak sčasoma sem ga videvala vedno manj, letos pa me je poklical tik pred poroko, mi čestital in povedal, da se tudi sam poroči septembra. Nisva ostala v stikih, ampak sem vesela zanj, ker si je končno uredil življenje, se zresnil in vem, da če ga bom kdaj kjerkoli srečala, bom pristopila in ga pozdravila, saj je preteklost z njim ostala v preteklosti...
Uporabniški avatar
kjut-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 12. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kjut-girl » 07. Jul. 2005 12:26

lisička napisal/-a:Po petih letih, v katerih se nisva niti slišala, niti videla tudi 1x ne, me je poklical in hotel bit z mano...


To mi daje upanje, da bo mogoče tudi mene "moj dragi" nekoč poklical. Nekoč, ko bo mogoče hotel biti z mano; ko bo spet pripravljen na resno zvezo.


Drugače pa je meni dal konec prek sms-a. Mi je napisal da tako ne bo šlo naprej, da se premalo vidiva, da se oprošča za vse in upa da mu ne bom zamerila.
Hja, sva pa bila kasneje še skupaj in sva še kdaj...ne kot par....pa o tem nisva nikoli nič govorila.
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 07. Jul. 2005 12:26

Mene na srečo ni noben pustil.

Sem pa jas na grd način "pustila" nekoga, ki zdaj niti ni vreden naziva MOJ ex. :lach:
Enostavno se več nisem javila... oz. že moj zadnji sms je bil v "I hate you" stilu :oops: :P
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 07. Jul. 2005 12:27

Pri prvem sem od drugih zvedla, da ma drugo, se nisem več slišala z njim, ko sva se srečala za novo leto, pa ga je njegov kolega prisilil, da mi je šel voščit za novo leto ...
Pri drugem je bilo preveč popivanja in "žuranja" v kombinacijami s substancami, in zadeva se je takoj zaključila ....
S sedanjim sva skup osem let, vmes sem ga enkrat pustila, ker se je obnašal, kot da sem njegova mama oz. tista, ki ga pedena od spredaj in zadaj, no ja sva šla nazaj skup ... kako bo čez leta ... pa povem takrat ...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov