Sorry....I can't.....don't hate me!

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 05. Dec. 2007 19:26

Vse sm jst pustila. Sicer sta 2 poj še neki težila, d bi bla še zmer z njima. Sam sorčy, ne :P . Drgač mi je pa ta način koncev na listkih in podobno res sick. Povej v glavo! Pussy :roll:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 06. Dec. 2007 9:28

Tud jz sm use sama pustila.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
watershine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a watershine » 06. Dec. 2007 11:23

ja večino sm jz pustila ampak za vedno mi bo ostal v spominu en fnt k ga še dons ne razumem najbol...

bil je ful zalublen v mene, nekje leto in pol je skaku za mano tut če sm mela tipa je kadar sva se srečala zmeri reku da kdaj bom njegova... biu je dost pogumn in vztrajn jz pa nism hotla bit z njim ker ni blo niti malo kemije in bi ga bolj kot ne prizadela z svojo hladnostjo.. no enkrat sm popustila in sva bla skupi... trajal je 1 tedn!

bla sm v šoli poklicu me je med prvim odmorom in reku do kdaj mam pouk to je vse kar ga je zanimal... no čez 15 minut po pogovoru mi je poslau sms da mu to ni to in da bol da nehava in ostaneva prjatla :gruebel:

ok to da me je pustu si razlagam kot tko da sm mu bla pač bol zanimiva ko sm bla nedosegliva... ni mi pa jasno to da ko me je hotu dobit je biu pogumn in mi v faco reku da bi biu ful z mano in podobno, ko me je pa hotu puustit mi je pa sms poslov... sej sva ostala prjatla in sm ga uprašala zakaj je to tko naredu samo mi ni nikol gotu odgovort :)
Uporabniški avatar
*clia*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 18. 9. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *clia* » 06. Dec. 2007 20:24

men je pa zadn fant najprej poslal msg, da rabi nekaj časa zase..
glede na to, da je prej vse štimal mi ni blo niti jasn zakaj rabi čas..ampak ok.. mu dam tri dni in tretji dan ga kličem in me model pusti prek telefona..
đizs! in nakonc mi reče.. 'a bi šla lahko kdaj še skupi na kavo?' yeah! dream on!
pa ni me tok razp****lo dejstvo da me je pustu, ampak to da me ni mogu pogledat v oči pa rečt da je konc.. pa nej še kdo reče da so modeli pri 27ih zreli! :twisted:
Uporabniški avatar
_*Jagoda*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 17. 4. 2007
Kraj: Slovenija :D

Neprebrana objavaNapisal/-a _*Jagoda*_ » 09. Dec. 2007 11:15

do zdaj mi je najbolj v spominu ostalo, da me je en ignoriral, čez 3 mesce ko sem pričela hoditi z njegovim kolegom pa je rekel, da mu je žal da me je zapustil in da upa da še bova kdaj skupaj :eek: yah right :P
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 09. Dec. 2007 12:01

kjut-girl napisal/-a:Tako je Berger pustil Carrie na samolepilnem listku v nadaljevanki Seks v mestu. Na kakšne bedne načine so fantje pustili vas?



sory ampak ti si zaslužiš boljše :box: stewpid man!
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 14. Dec. 2007 18:41

hmm najbl bedn način? po treh mescih zveze se ni ne javlu na telefon, ne odpisvau na smse...kr mrknu. pol sm pa le tok vztrajala da me je poklicu in mi prek telefona reku da bi raj vidu če sva sam frenda. kr neki :stupid:
sj njegov frend..s kterim sm se zapletla dve leti kasnej, je biu pa isti, sam da z njim nism bla v zvezi. je pa pecu in klicaru in dajal vse možne znake da mu je do mene, naenkrat pa kr zginu....in pol kao dobim razlog da ni mogu bit z mano k sm bla že z njegovim kolegom...kaj si pol pecu model :box:
bedni so tele tipsoni...... :roll:
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 15. Dec. 2007 11:08

sam to tipi ful delajo.. men je isto po nekje 3 mescih nehu odpisvt in se mi javlat.... :(
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 15. Dec. 2007 11:39

ma ja delajo to, sam če mene vprašaš je to najbl bedna stvar kar jo loh nardijo. za vse neumnosti majo jajca, k pa pride do tega da ti morjo povedat neki pomembnga jih pa ni. js ne vem a se res ne zavedajo, da se nam bojo dolgoročno mn zamerl, če nm bojo povedal tko k je...ne pa da si al neki zmišlujejo, olepšujejo zadeve...al pa clo tko da sploh zginejo. sam misnle si bomo da so še večji prasci kokr so že itq izpadl.
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
neznanka__
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 21. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a neznanka__ » 15. Dec. 2007 11:58

..
Zadnjič spremenil neznanka__, dne 13. Maj. 2012 20:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Lara
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lara » 15. Dec. 2007 15:20

Skupaj sma bila dobra 3 leta, od tega je zadnjih 6 mesecev bilo mučenje.

Jaz: Ej, oprosti, ampak res ne morem bit več s tabo...
On: Pa daj no...
Jaz: Res... kaj morem. Ne gre več.
On:??
Jaz: Ne morem več.
On: Pa zakaj ne moreš bit več z mano?
Jaz: Ker nočem.

Malo je kruto sicer, ampak si ni dal dopovedat. Od takrat je minilo 2 leti, pa še vedno ni dojel. In še vedno hoče, da sma nazaj skupaj :?
Uporabniški avatar
Nutella`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 19. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nutella` » 11. Jan. 2008 14:31

Do zdaj sem vse jaz pustila. No, saj so bili samo trije (pa še od teh samo ena resna zveza). Do nekaterih sem mogla biti bitchy, da so dojeli, z enim pa sva še vedno v stikih - včasih mi pošlje kak sms, to pa je tudi vse. :wink:
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 14. Jan. 2008 15:57

meni je bivši že kar nekajkrat prej rekel: tole bova mogla končat, to ni več to,. jaz pa sem ga prosila naj se še malo potrudi in končno me povabi na kavo in mi reče: nuša, premislil sem. tole ne bo šlo več. morva končat. jaz sem v trenutku planila v jok in odšla domov. popoldan sva se še enkrat dobila, vendar sem se samo jokala, nisem izgovorila niti ene besede. razloga nevem še sedaj, mislim pa da sem bila premlada.
Uporabniški avatar
×××CarTiKa×××
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ×××CarTiKa××× » 14. Jan. 2008 19:53

Lollypop napisal/-a:V OŠ je blo ponavad: "Konc je"...kera fora! Poznej sma se oba nekak zmenla in je blo tak, d sma vedla, da to ni to! Krute besede so ble sm v OŠ, ko smo bli mladi in butasti! :P



Lol. Pri men ni tko....Lepo grem z njim na sprehod, pa povem da bi rada, da sva kolega... :D


Lani je blo tko. Letos pa nič ni, ker ...Glej temo Obup...
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 14. Jan. 2008 23:27

Hej mala, sej se ne mudi, maš še celo življenje pred sabo, tako da ne hiti preveč, raje uživaj v mladih letih sama in s prijateljicami :wink:.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov