SKRIVNOSTNI SVET BDSM

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 14. Feb. 2016 16:01

Nesanica napisal/-a:
Picatinny napisal/-a:o Fak, pa sem mislil, da sem jaz čuden, ker so mi všeč mišičasta meča pri ženskah :D :D :D


to JE čudno... :D :D


Imaš meča kot prekle? :razz:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 15. Feb. 2016 19:23

nope. Moje nogice kar ustrezajo avatarju. Dolge in ravno prav zaobljene. Ampak daleč od mišičastih. :D :D

Da ne bom OT.

LZ glede na to da to prakticiraš, kaj pa je najdlje kar greš? Do te meje da pusti sledi na telesu (modrice, ureznine...)? Kako sploh dobiš partnerko za to - če ni preveč osebno...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Feb. 2016 20:09

Nesanica napisal/-a:LZ glede na to da to prakticiraš, kaj pa je najdlje kar greš? Do te meje da pusti sledi na telesu (modrice, ureznine...)? Kako sploh dobiš partnerko za to - če ni preveč osebno...



Če vljudno vprašaš, ni nič preveč osebno.


Bom rekel takole, moj namen ni ponižati žensko, in moj namen ni poškodovati žensko.

Zato razne modrice, ali bog ne daj ureznine ne pridejo v upoštev, ja seveda mogoče ostane kak ugriz, ali kaka modrica na ritki...
Tudi če bi me ena prosila da bi ji storil kaj od naštetega, tega ne bi storil.

Kje najdem te ženske? Jih ni treba najti, iskreno verjamem da je vsaka ženska v sebi perverzna in ima v sebi nore seksualne želje, in ti jih moraš samo spraviti ven.
Če ženska vidi, da si v postelji nesebičen, imaš dobro seksualno komunikacijo, in vedno poskrbiš da uživa...potem ti bo začela zaupati, in potem jo boš lahko vprašal.
Potem bo povedala o čem sanja, ali kaj so njeni gumbi...in potem boš začel pritiskati na te gumbe, dokler ne bo zate postala zemljevid.

In potem lahko začneš delati na uresničevanju fantazij, lahko ji pokažeš to in to, razložiš ji lahko pravila, kako vse to gre..in potem se to zgodi, ker vam moraš dati samo svobodo izbire, in potem vas premaga radovednost. Vedno.

Do kam grem, vezanje, šeškanje, dominacija, davljenje, pljuvanje, razno pritiskanje ob stene itd, močno vlečenje za lase, pa res rough sex...tole je dejansko težko opisati, ker vse izgleda kot nek zjeban seznam :D.
Pač res mi je kul, da se mi ženska totalno preda, pokaže svojo divjo naravo, dominacija mi je kul,. Podrejenost in poniževanje...mi ni sexy, ker imam rad spolnega partnerja z enako mero moči, vedno je safe word, itak se pa glede sexa pogovarjam ogromno..tako da je komunikacija vedno na nivoju.

Vedno pa pride samo do tega, da ti ženska dovoli več stvari, če je sex fantastičen, če ti pomisliš nazaj, tip ki te je najbolj pof*kal, si mu počela najbolj pokvarjene stvari. To je to.
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 15. Feb. 2016 20:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 15. Feb. 2016 20:17

Zanimivo. In ja, se kar strinjam z napisanim. Bolj kot si s partnerjem sproščen, več si dovoliš...

A obratno si kdaj poskusil?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Feb. 2016 20:19

Ja, mi ni bilo všeč :D. Bom pa punci pustil, če jo res kaj rajca, da lahko kaj počne.

Nisem pa #fingersinthebootyassbitch :lol:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 15. Feb. 2016 20:24

:D :D vse je stvar tega kdo in kako to počne. :wink:

Jaz sem bila tudi presenečena, kaj vse mi je všeč in zanimivo da je v postelji ravno obratno kot drugače v življenju.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Feb. 2016 20:27

2x. Zjebana miška.
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 15. Feb. 2016 20:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Feb. 2016 20:27

V smislu da v privatnemu življenju, ti sede romantika in nežnost, v postelji pa grob in dominanten sex?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 15. Feb. 2016 20:41

bolj v smislu, da sem drugače v službi zelo odločna in roko na srce: precej bossy. Navajena voditi in delovati individualno.

Pri partnerju mi je všeč romantika in nežnost in sem tudi jaz čisto drugačna. Če je seveda vse v redu, drugače tudi on spozna mojo uradno stran.

V postelji pa uživam v podrejenem položaju.

Upam trditi da je precej žensk takšnih. Da so ponavadi plahe miške v javnosti, domine v postelji in ukazovalne, odločne ženske ravno obratno, uživajo v podrejenem položaju.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Feb. 2016 20:49

Logično.

V službi vodiš, v postelji želiš biti vodena.

Iskreno verjamem da je BDSM prodrl v mainstream v koraku s pohodom feminizma....ker ste dobile vodilne položaje, in ste morale odstopiti od te podrejene, tihe vloge v svetu, in pokazati lastnosti ki so prej veljale kot moške (ne mislim slabega). Ampak s tem, ste začele hlepeti po večji pozornosti, in temu da mora obstajati kraj in oseba, kateremu lahko pokažete "šibkejšo" plat .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 16. Feb. 2016 0:22

Nesanica, škoda glede meč, pokopala si moje upe.. :cry:

Drugače imamo pa tu gor (čeprav že dalj časa ni nič napisala) eno, ki je svojčas furala za moj pojme dokaj ekstremno sadomazo sceno, s tem, da je bila ona 'team sado'.

Ne zdi se mi na mestu, da sem gor pišem to, kar mi je nekje drugje razlagala/zaupala, ker gre za specifike, po katerih se po moje da prepoznati akterje, če bo hotela oz videla tole, se bo že sama oglasila, me pa še zmeraj zmrazi in me skorajda rata strah, ko se spomnim opisa dogajanja. :twisted:

Pa sicer nisem za take scene, če že, kakšna 'igra vlog', nenasilna, mogoče pač bolj groba.

O tem, kako me je pod vplivom tistih vampirjev oz nekih dnevnikov vampirja napadla očitno s tem povsem zasvojena znanka (v njeni postelji) in kako sem pobesnelo žensko, ki me je na vsak način skušala ugrizniti v vrat, obvladal, pa kdaj drugič. :razz:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 16. Feb. 2016 18:06

ne razumem... všeč so ti močne ženske ne maraš pa sado scene. Za kaj pa naj potem uporablja svoja mišičasta meča? :D
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 16. Feb. 2016 21:32

Nesanica napisal/-a:ne razumem... všeč so ti močne ženske ne maraš pa sado scene. Za kaj pa naj potem uporablja svoja mišičasta meča? :D



Če se malo pošalim...za delo na polju :D

Saj ženske, ki so jim všeč mišičasti moški, tudi najbrž niso vse za 'sado sceno', ali pač?

Pa da ne bo pomote...zame mišičasta ženska pomeni to, da ima poudarjene mišice, recimo kakšna tekačica na 400 metrov, ne si sedaj predstavljati kakšnih orenk nabildanih bodibilderk, kot je recimo Alina Popa...to mi NI VŠEČ!

Torej, Nesanica,a si se potem že vpisala v fitnes? :razz:

Pa še 'navodila' za sadistke http://www.wikihow.com/Act-Like-a-Dominatrix
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 17. Feb. 2016 19:36

ufff. vsa ta oblačila imam že doma, razen rokavic do komolcev in škornjev čez kolena. :D

Bom začela ponovno teči a prav? Ne bodo izklesane mišice, ampak bo vseeno lepo zategnjeno.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 18. Feb. 2016 14:52

Če k temu dodaš še ekstra vaje za meča (in poseduješ usnjene rokavice brez prstov), imava deal. :wink:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]