Sex na javnem mestu?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 20. Feb. 2010 11:59

Sam ene se res obnašate ku da ste najbolj popolne. Sej je res neokusno sexat na vsakem božjem javnem kraju, sploh tam kjer so otroci, sam a je res potrebno nabijat 3 strani zgražanja? To ne bo nobenga odvrnlo od sexa v kinu, če ga bo pač primlo tam sexat.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Feb. 2010 12:08

Ene se pa res obnašate, kot da se ne zavedate, da ste na forumu in ne v svoji hiši, kjer mora folk bit tiho, če kaj rečete, da ga ne vržete ven. Če je nekaj očitno vredno treh strani zgrašanja, se bo tri strani zgražalo. In ja, mi, vsi, ki ne seksamo v atlatisu in koloseju smo popolni. :cool:
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 20. Feb. 2010 12:27

^^ pol pa nabij še najmanj 6 strani zgražanja (čeprou ne vidim smisla v tem, že k si vso zgražnje že izlila in znam že vsak tvoj stavek napamet) in se še na trepalnice postavi. Mogoče pa te bojo vsi tega sveta in onostranstva poslušali in nihče več ne bo, niti v mislih, sexal v atlantisu al koloseju.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Feb. 2010 12:37

Me veseli, da me tako vneto prebiraš in da pridno skladiščiš moje stavke v možganih, da jih znaš že na pamet. :) Sicer pa nism edina tukaj, ki se je "zgražala" in če nimaš nič pametnega za dodat v temo kakor " dj nehte pisat kritike, mene sam zanima kje fukajo" so tvoji posti v tej in v drugih temah brezsmiselni. Taki kot ti povzročate offtopic in kregarije, ne tisti, ki imamo kdaj pa kdaj nasprotno mnenje in se ne samo obračamo z vetrom.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 20. Feb. 2010 12:38

:lach:
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Jinxx.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 19. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jinxx. » 20. Feb. 2010 12:43

..Evelyn.. napisal/-a:Ene se pa res obnašate, kot da se ne zavedate, da ste na forumu in ne v svoji hiši, kjer mora folk bit tiho, če kaj rečete, da ga ne vržete ven. Če je nekaj očitno vredno treh strani zgrašanja, se bo tri strani zgražalo. In ja, mi, vsi, ki ne seksamo v atlatisu in koloseju smo popolni. :cool:

očitno v življenju nimaš nič bolšega za počet kot pa da meni na vsak post vržeš kontro, samo zato ker se očitno edina nisem zgražala nad seksom v koloseju.
Zadnjič spremenil Jinxx., dne 20. Feb. 2010 12:45, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7046
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Feb. 2010 12:43

Hm....pametnjakovičke ane :D
Vse zagovornice seksa v kinu, predstavljajte si, da ste v Atlantisu.
In, lepo plavate, brez skrbi, voda vam daje občutek breztežnosti, ma vse je super fajn...
In med tem svojim plavanjem zaradi začudenja odprete (ravno med plavanjem ) usta in naenkrat začutite slan okus....hm, le kaj bi to lahko bilo?
V glavnem, vedno je potrebno gledati na ostale ljudi in seks v Atlantisu mi je zelo ogabna dejavnost...a sploh kdo pomisli na otroke, ki bi jih lahko videli?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Feb. 2010 12:45

Jinxx. napisal/-a:
..Evelyn.. napisal/-a:Ene se pa res obnašate, kot da se ne zavedate, da ste na forumu in ne v svoji hiši, kjer mora folk bit tiho, če kaj rečete, da ga ne vržete ven. Če je nekaj očitno vredno treh strani zgrašanja, se bo tri strani zgražalo. In ja, mi, vsi, ki ne seksamo v atlatisu in koloseju smo popolni. :cool:

očitno v življenju nimaš nič bolšega za počet kot pa da meni na vsak post vržeš kontro, samo zato ker se očitno edina nisem zražala nad seksom v koloseju.

A sm tebi zdj vrgla kontro? Al si se tud ti, kakor uporabnik pred parimi dnevi izdala, da maš dva nicka? :roll:
In ja, nimam ničesar v življenju boljšega za počet. Bingo.
Mislm, ene res neznate debatirat brez, da bi vmešale kake neumne, adolescentske..dej začni z "your mama is so fat.." pa boš dosegla normo.
Absolutno nič napisano tukaj ni blo namenjeno nobeni specifični uporabnici razen una bruhica pa kakica na začetku. :D Nevem kakšen forum bi ve rade, če vam je tak hudo, ko vam nekdo nasprotuje. Aja pa btw, uno z nicki ni blo mišljeno nevem kok resno, da se naute zdj repenčle. :roll:
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Feb. 2010 12:53

..Evelyn..- :respekt:

Sej tiste privrženke seksa v Koloseju in Atlantisu- sej se zavedate, da je to kaznivo? Da ne boste šokirane, ko vam bo kdo kazen napisal in jaz priznam, da bi z veseljem zatožila (in očitno nisem edina :D).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 20. Feb. 2010 12:57

..Evelyn.. napisal/-a: Nevem kakšen forum bi ve rade, če vam je tak hudo, ko vam nekdo nasprotuje.


Tudi ti imaš s tem velike probleme :wink:
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7046
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Feb. 2010 13:02

Po mojem mnenju se potrpežljivost v tej temi do neke mere konča :?
Namreč, seks na javnih mestih je sprejemljiv samo do takrat, dokler v to ne vključiš vseh ostalih.
Po tej temi pa prav pomisli, da ima očitno moj kar pravi razlog da ne greva v Atlantisa, glede na to koliko ljudi je tam že seksalo....fuj no...
Zadnjič spremenil emanuela, dne 20. Feb. 2010 13:05, skupaj popravljeno 1 krat.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 20. Feb. 2010 13:04

*mala* napisal/-a:..Evelyn..- :respekt:

Sej tiste privrženke seksa v Koloseju in Atlantisu- sej se zavedate, da je to kaznivo? Da ne boste šokirane, ko vam bo kdo kazen napisal in jaz priznam, da bi z veseljem zatožila (in očitno nisem edina :D).



:lol: Ma nemoj. Sex na javnem mestu je kaznivo. Javno mesto pa zajema tudi kraje ala atlantis in kolosej, da sploh ne omenjam raznoraznih klopc v naravi, na wcjih (v kašnih klubih),.. itd.

In sam za info, če se js zdej ne zgražam zarad vsakega napisanega stavka, še ne pomeni da sm ZA. Nasprotujem, sam tudi zgražanje, stokanje in razburjanje ne bo nč pomagalo. Primitivn se rodiš, primitivn umreš. :wink:
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Feb. 2010 13:08

[vanessa] napisal/-a: :lol: Ma nemoj. Sex na javnem mestu je kaznivo. Javno mesto pa zajema tudi kraje ala atlantis in kolosej, da sploh ne omenjam raznoraznih klopc v naravi, na wcjih (v kašnih klubih),.. itd.


Wow, dobr da mamo tebe da nam razjasniš :lol: No shit?
Samo zdi se mi, da se tega tisti, ki to počnejo dejansko ne zavedajo.

Pa tudi seks v Atlantisu/Koloseju se mi zdi neprimerljivo bolj nagravžen kot kje drugje.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Feb. 2010 13:08

Dej ohrani žaljivke za ogledalo, ok?
In btw, ja seks na javnem mestu je kazniv. Tudi na poljih in parkih, kjerkoli.
It was forever..but it didnt last long..
Jinxx.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 19. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jinxx. » 20. Feb. 2010 13:19

evelyn, tudi če se postaviš na trepalnice in nevem kaj še use, ne boš s tem nič dosegla. še vedno se bo seksalo povsod kjer se bo hotelo.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov