Sex na javnem mestu?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Jinxx.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 19. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jinxx. » 19. Feb. 2010 14:01

..Evelyn.. napisal/-a:Nevem kaj točno tukaj sploh opravičuješ ti, si seksala v koloseju in se zdj počutiš napadeno?

nisem, samo ne zdi se mi fer do nje da jo tako napadate, kljub temu da so druge pisale bolj ogabne stvari.
pomisli koliko jih je že seksalo v kinu pa pač ne napišejo, zdaj se pa spravljate nanjo kot da je edina na svetu ki je kdaj v življenju to naredila.
pa v kinu ljudje pljuvajo po tleh in nevem še kaj vse, to so tudi telesni izločki pa nikoli nihče ne pomisli na kaj takega.
pa še to, če vprašaš mene nista bila naga. sicer nevem, ampak če TI recimo nebi bila tako popolna in neogabna kot nekateri in bi recimo seksala v kinu, bi se slekla?
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 19. Feb. 2010 14:07

A res ti nč ne štekaš? To da ljudje v kinu pljuvajo po tleh je sicer dvomljivo, ampak:

1. Ne dotikamo se tal z rokami in potem jemo. Sedežev se dotikamo z rokami in potem jemo.

2. Preko sline se prenaša minimalno število bolezni, npr. mononukleoza ki je itak večinoma neškodljiva. Verjetno si že slišala za spolne bolezni ane? So precej bolj pogoste, samo v ta podforum glej in boš vidla da majo vse neke herpese pa glivice pa hpv pa svašta.

3. Seksanje v bazenu je prav tako ogabno.

4. Nisi kul, če seksaš na javnem mestu, delaš le budalo iz sebe, ker si kot žival, ki se pofuka kadarkoli, kjerkoli.
Jinxx.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 19. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jinxx. » 19. Feb. 2010 14:11

okej, brezveze sploh še naprej zagovarjat kogarkol.
nobena od nas v resnici ne ve kako sta seksala in ne zdi se mi prav da se vse spravljate nanjo.

sončk napisal/-a:4. Nisi kul, če seksaš na javnem mestu, delaš le budalo iz sebe, ker si kot žival, ki se pofuka kadarkoli, kjerkoli.


ni potrebno to pisati kot odgovora meni - v tej temi je pisalo vsaj 50 žensk. zakaj potem sodeluješ v temi s katero močno nasprotuješ?
nej ma vsak tele svoj vesele.
Strahovila
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Strahovila » 19. Feb. 2010 14:13

kravzlbavc napisal/-a:moja kolegica pa je 1x sexala na vcju veni godtilni,ki je itak sam 1 ž.wc pa ju je kelnarca vn z gostilne vrgla.. :D


:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 19. Feb. 2010 15:55

Nevem kako lahko nekateri ljudje to sploh opravičujejo. :eek:
To, da sta se dajala dol v koloseju, je skrajno nagnusno in ogabno dejanje prve klase in je že za se vprašat če imata udeleženca res že tako izprane možgane, da nista več sposobna niti malo razmišljat.

In ja, za bazene velja isto.

Če bi jaz videl dva kako se naskakujeta v bazenu, grem isto sekundo ven iz vode, telefon v roke in 113.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 19. Feb. 2010 17:08

Jinxx. napisal/-a:nisem, samo ne zdi se mi fer do nje da jo tako napadate, kljub temu da so druge pisale bolj ogabne stvari.

Kaj mene briga, kaj so druge pisale? Naključno sem naletela na njen nov odgovor in sem komentirala.
A zdej bom pa še gledala, da bom fer do nekoga, ki izvaja spolne igre v Koloseju?
Upam na dobro nemarnega para, da svojim otrokom ne bom nikoli prisiljena razlagat kaj pomeni vzdihovanje in poskakovanje iz zadnjega dela kina.
cocostar.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 28. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a cocostar. » 19. Feb. 2010 17:27

midva sma pa v avtu, travniku, ob jezeru.. mislim da je to bol ko ne vse..ostalo pa za stenami doma in drugod :)
i don't like indefining myself, i just am...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Feb. 2010 21:10

McLarnovc napisal/-a:Nevem kako lahko nekateri ljudje to sploh opravičujejo. :eek:
To, da sta se dajala dol v koloseju, je skrajno nagnusno in ogabno dejanje prve klase in je že za se vprašat če imata udeleženca res že tako izprane možgane, da nista več sposobna niti malo razmišljat.

In ja, za bazene velja isto.

Če bi jaz videl dva kako se naskakujeta v bazenu, grem isto sekundo ven iz vode, telefon v roke in 113.


Joj smo zavrti :D :lol:
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 19. Feb. 2010 21:32

Tud jst bi poklicala policijo. In velikrat hodm filme gledat, tko da le pazte :cool:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Feb. 2010 21:34

Kakšna je že kazen za seks na javnem mestu? Pa še priče si nabereš v kinu, pa si tam :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 19. Feb. 2010 21:38

sončk napisal/-a:Tud jst bi poklicala policijo. In velikrat hodm filme gledat, tko da le pazte :cool:


Js bi šel večkrat pa mi je glupo hodit v kolosej, ker se ti mularija nabije zadaj in potem z nogami cel cajt dr*ajo po stolu in to me razpizdi, da bi najrajši tistemu zadaj eno primazal po betici... :evil:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Mellyora
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mellyora » 19. Feb. 2010 21:53

McLarnovc napisal/-a:
sončk napisal/-a:Tud jst bi poklicala policijo. In velikrat hodm filme gledat, tko da le pazte :cool:


Js bi šel večkrat pa mi je glupo hodit v kolosej, ker se ti mularija nabije zadaj in potem z nogami cel cajt dr*ajo po stolu in to me razpizdi, da bi najrajši tistemu zadaj eno primazal po betici... :evil:


jao, ej sam to tud mene spravi iz tira :) sam pol pomislim, ma sej smo bli tud mi taki :) sploh u gledališču, ker nismo znali cenit tega kaj tam delamo, pa smo se igrali in papirčke okol metali in kričali.. no da ne bom OT, sex na takih krajih ni lih najbl okusn, kot je nekdo reku, halo, pol bom pa otrokom razlagala kaj pomen to uzdihovanje in poskakovanje :D
Freedom is just another word for nothing left to lose..J.Joplin
Jinxx.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 19. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jinxx. » 19. Feb. 2010 22:35

Angel in devil shoes napisal/-a:v praznem tobuganu v Simonovem zalivu


tudi tukaj je verjetno veliko otrok. :twisted:

smešno mi je kako se vse zgražate nad tem, kot da ste same popolne. kot sem že rekla, naj ima vsako tele svoje vesele.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Feb. 2010 23:17

Ma kaj je s tabo. :D
prvo, pregovor sploh negre tko ampak "Vsako tele ima svoje vesele". Torej, ga IMA ne pa NAJ GA IMA. :D Serijski morilec= tele, klanje=vesele, a kr nj ga ma vsak a!? :D
Vsak tele naj svoje vesele zadrži za 4imi stenami sam s sabo ali s tistimi, ki želijo bit njegovo vesele v takih ali drugačnih primerih. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Mellyora
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mellyora » 19. Feb. 2010 23:19

..Evelyn.. napisal/-a:Ma kaj je s tabo. :D
prvo, pregovor sploh negre tko ampak "Vsako tele ima svoje vesele". Torej, ga IMA ne pa NAJ GA IMA. :D Serijski morilec= tele, klanje=vesele, a kr nj ga ma vsak a!? :D
Vsak tele naj svoje vesele zadrži za 4imi stenami sam s sabo ali s tistimi, ki želijo bit njegovo vesele v takih ali drugačnih primerih. :D

:respekt:
Freedom is just another word for nothing left to lose..J.Joplin

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]