se uprete otipavanju?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 27. Apr. 2008 20:03

ja da me želi tam kr en otipavat dobim popizditis,
če je to moj fant in mi paše ga še jaz začnem,
da me moj fant in mi ne paše, se mu izmaknem,
da nisem u zvezi, pa da bi me en tip k mi je hudo dobr in če bi si tega želela bi mu dobvolila dokler bi mi pasal..če bi bil pa prevč tečn bi ga pa z toško po glav
Always look on the bright side of your life.
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 27. Apr. 2008 20:12

...
Zadnjič spremenil °PeeKaBoo°, dne 21. Jan. 2010 16:52, skupaj popravljeno 1 krat.
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....
Uporabniški avatar
Lady_T
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 16. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_T » 27. Apr. 2008 20:37

°PeeKaBoo° napisal/-a:
small_star napisal/-a:Edina oseba, ki mu dovolim, je moj mucek. On lahko počne po mili volji, kolikor želi. Ima sam tisto mejo, kdaj je dovolj v javnosti. Drugim ne dovolim niti blizu, kaj se šele dotaknit. Pač mi tut zafrkancija ne paše. Vem, da bi bilo v šali, sam mi ni všeč.


Pr men je čist isto ;D edin mojmu bubiju pustim ...s tem, da ga u javnosti 'mirim' ce je treba :oops:


se strinjam :D
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 27. Apr. 2008 21:43

Valda ne pustim, da me drugi kej šlatajo. Najbolj grozno je bilo včasih, ko smo kej ven hodil in je bila taka gužva, potem so pa 10 let starejši desci tam nas na skrivaj probal neki tipat. Mater so eni tupi. Mislijo, da imajo pravico.
Dovoljenje za tipanje ima samo moj. :)
Uporabniški avatar
*~Liesl~*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 27. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *~Liesl~* » 27. Apr. 2008 21:43

Jst ful ne maram da se me kdo k ga ne poznam dotika. Če pač kje plešemo s kolegicami in nekdo pride zravn in se me začne dotikat grem rajš stran al pa mu kej rečm; nism tak tip da bi ga zdej tm boksnla al pa kej. Res mi ni fajn, mal me je strah da bi se kej zgodl čeprov se še nikol nč ni ampak sej ne morš vedt v kaj pele.
Če pa se me kdo k ga poznam začne dotikat ne delam nobene panike dokler je v mejah normale in dokler oba veva da gre za foro.
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 28. Apr. 2008 9:10

Tko kot je pomoje normalno, pustim svojmu tipu in to je to. Da bi me pa dkdo drug kje prijev bi pa hitr kej ujev .... ampak to so bolj mulci probavali v osnovni šoli, dones se mi to ne dogaja več :D
Uporabniški avatar
_~**SaaŠii**~_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 23. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _~**SaaŠii**~_ » 28. Apr. 2008 20:52

moj sjčk seveda lahko..če sva pa kje uzun se pa skor vedno jst prva postavm pred njim in hod on za mano..tko da nimam teh problemov da me drugi šlatajo..če pa plešm pa gledam da kje u moji bližini ni kšn tak da bi me pošlatu.. :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov