se uprete otipavanju?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 28. Mar. 2008 19:49

Če je tip vsiljiv (torej z nezaželjenim otipavanjem), pomeni da ne zna na drug način pridtopit k punci. Taki so zame revčki, da ne rečem luzerji. Mogl bi jih poslat na kšne inštrukcije "kavalirstva" :razz:
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 28. Mar. 2008 19:55

Tip kot fant al tip kot krenkretenkigaspoznašzunaj? Prvemu seveda dovolim vse :ja: .. Drugemu pa ne dam niti roke, ko me hoče "spoznat", torej tudi vse ostalo odpade. :P
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 28. Mar. 2008 19:59

MilkyWay napisal/-a:^^sej ti si prou opasna a :D ...ja sej verjamem...usakemu do*izdi...


ma dej,ce je pa res pretiravu.. :twisted: kamorkoli sm sla,je prsu za mano in mi lomu skatle.rok pa seveda tud ni znau drzat pri miru :( je biu se en frend z njim in mu je reku naj mi da mir,pa kr ni odnehu..pijan pa je biu itak ku mina...sam,halo,to ni in ne sme bit izgovor :!:
Klary
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Klary » 28. Mar. 2008 20:04

a svojmu pa dovolite da vas šlata? a se vam drugač pogost zgodi, da majo vaši tipčki trdega, k se greste francoza?
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 28. Mar. 2008 20:06

js mojmu dovolim, do neke meje...je pa tudi odvisno kje sva in kšna je okoli situacija...če sva u kšnem diskaču, me načeloma ne moti...če sva u kšnem kafiču, pa ne dovolim kej preveč, ker mi je nelagodno, da bi me zdej on za rit prijemal, pa za joške šlatal...a-a...
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 28. Mar. 2008 20:10

MilkyWay napisal/-a:js mojmu dovolim, do neke meje...je pa tudi odvisno kje sva in kšna je okoli situacija...če sva u kšnem diskaču, me načeloma ne moti...če sva u kšnem kafiču, pa ne dovolim kej preveč, ker mi je nelagodno, da bi me zdej on za rit prijemal, pa za joške šlatal...a-a...


Če ta meja obstaja tudi ko sta za štirimi stenami, in če bi biu jaz tvoj tip, bi kaj kmalu sledil en pogovor na to temo...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 28. Mar. 2008 20:12

McLarnovc napisal/-a:
MilkyWay napisal/-a:js mojmu dovolim, do neke meje...je pa tudi odvisno kje sva in kšna je okoli situacija...če sva u kšnem diskaču, me načeloma ne moti...če sva u kšnem kafiču, pa ne dovolim kej preveč, ker mi je nelagodno, da bi me zdej on za rit prijemal, pa za joške šlatal...a-a...


Če ta meja obstaja tudi ko sta za štirimi stenami, in če bi biu jaz tvoj tip, bi kaj kmalu sledil en pogovor na to temo...



sorry,tip gor al dol,neko spostovanje more met..sej nismo kos mesa
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 28. Mar. 2008 20:13

^^sej sm napisala da je odvisno od tega, kje sva :D govorila sem o diskaču in o barčkih...ne pa o domu...doma sva pa "domača" :D
tko da pogovor ne bi bil potreben :wink:
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 28. Mar. 2008 20:27

Anelise napisal/-a:Jst sm prejsni teden na Stuku enga prevec vztrajnega kr udarla..Prvo recem naj mi da mir,v drugo ga opozorim,da jih bo fasau,v tretje pa ruknem..
Pa da ne bo kir mislu,da sm agresivna... :P Se mi je takrat prvic zgodil,da sm "mogla" udarit..


Bodi previdna, mojo kolegico je zadnjič en orng nazaj useku. Pa ga je ene 3krat opozorila.
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 28. Mar. 2008 20:28

jullia_ napisal/-a:
A on pa ni lahek, ko se s trdim vate tišči? :roll:



am zdej mi pa povej, kokrat tip (kerkoli), s kerim si mal bol izivalno plesala, ni mel trdega... js se ne spomnem niti enga primera... sploh pa če je njen tip...
mene ne bi motlo... mogoč bi mu sam rekla, naj pršpara za doma... pa da mi ne paše tkle v javnosti...

za tipekijihspozašvlokalu pa obstajajo meje... ki so odvisne od količine alkohola, ki ga zaužijem pa od splošnega počutja, včasih ti pač paše roka kje drgje ko pa na pasu, tut od nekoga ko si ga pravkar spoznal...sam to je možno sam, če vem, da je nekje nekdo, ki me bo lahka rešu, če bo šlo predavč...
če mi pa ne paše, pač odstraniš roke... če ne pomaga, rečeš, če še to ne pomaga, pa tk ko je že ena rekla, se obesiš za vrat najbolj omarastemu kolegu... pa upaš da ga bo to odgnalo
LOVE hurts
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 28. Mar. 2008 20:44

Boa napisal/-a:
Anelise napisal/-a:Jst sm prejsni teden na Stuku enga prevec vztrajnega kr udarla..Prvo recem naj mi da mir,v drugo ga opozorim,da jih bo fasau,v tretje pa ruknem..
Pa da ne bo kir mislu,da sm agresivna... :P Se mi je takrat prvic zgodil,da sm "mogla" udarit..


Bodi previdna, mojo kolegico je zadnjič en orng nazaj useku. Pa ga je ene 3krat opozorila.



Naj se ga bog usmili ce me udari nazaj :wink: Pol res ne odgovarjam za svoja dejanja..
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 28. Mar. 2008 20:54

js: roke sam stran
kren: dej sej ti paše, sam nočš priznat (me prime za joške :evil: )
js: ja tko k bo teb pasal k te bom kastrirala. Nisem bla zaman v Lj Polje (in mu dam en psihič pogled)

Tip se je hitr spoku :) .
Odvisno od tipa k to dela, enmu bo dost en pogled, drugmu da mu kej poveš, od tretjega pa bolj da stran letiš (če maš nož pa te bo zasledoval)..
Pazite kaj delate in komu namenjate lepe poglede
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 28. Mar. 2008 22:00

Klary napisal/-a:a svojmu pa dovolite da vas šlata? a se vam drugač pogost zgodi, da majo vaši tipčki trdega, k se greste francoza?


če sva sama lahko.. ko je nekdo zraven, al pa sva nekje zunaj pa ne..
kar se pa tiče drugih tipov pa ne.. že tiste bežne znanke mi grejo na živce z nekimi objemi pa poljubi na lice pa to..

drgač pa glede tvojga fanta.. kokr je blo že rečeno.. če te moti, povej da naj gre bolj počasi.. če te ne moti, se prepusti toku..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 28. Mar. 2008 22:11

Anelise napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:
MilkyWay napisal/-a:js mojmu dovolim, do neke meje...je pa tudi odvisno kje sva in kšna je okoli situacija...če sva u kšnem diskaču, me načeloma ne moti...če sva u kšnem kafiču, pa ne dovolim kej preveč, ker mi je nelagodno, da bi me zdej on za rit prijemal, pa za joške šlatal...a-a...


Če ta meja obstaja tudi ko sta za štirimi stenami, in če bi biu jaz tvoj tip, bi kaj kmalu sledil en pogovor na to temo...



sorry,tip gor al dol,neko spostovanje more met..sej nismo kos mesa


Ti se dejansko tvojemu tipu ne pustiš šlatat niti ko sta skupaj sama? No ja...100 ljudi 100 čudi...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 28. Mar. 2008 22:33

McLarnovc napisal/-a:Ti se dejansko tvojemu tipu ne pustiš šlatat niti ko sta skupaj sama? No ja...100 ljudi 100 čudi...

Verjetno se gre tukaj zato, da če ti ne sede, ti ne sede in tip (tudi če je tvoj) mora to spoštovat - pa če je to v lokalu, diskaču ali ko sta sama.

Za avtorico teme - glede na to, da sta na začetku zveze, bo tip verjetno razumel, da nočeš hiteti. Pač mu poveš, ko bosta naslednjič bolj intimna pa bosta šla lepo počasi.

Moj fant me v javnosti zelo redko prime za rit ali kaj drugega, razen za diskač, priznam, sva včasih precej "intimna" - sploh edini plac, kjer se javno poljubljava po francosko. V privat momentih mu pa dovolim vse in če mi ne bi sedlo, bi mu povedala in tudi pričakujem, da me bo spoštoval.

JE bil pa super primer včeraj na nekem žuru :D - me je en tip skoz nekaj frcal v čop in ga je moja kolegica tako oblajala, da sem imela cel večer pred njim mir. Ga je ona grdo gledala namesto mene :D .

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov