se uprete otipavanju?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 29. Mar. 2008 18:45

Anelise napisal/-a:Jst sm prejsni teden na Stuku enga prevec vztrajnega kr udarla..Prvo recem naj mi da mir,v drugo ga opozorim,da jih bo fasau,v tretje pa ruknem..
Pa da ne bo kir mislu,da sm agresivna... :P Se mi je takrat prvic zgodil,da sm "mogla" udarit..

Tako se dela. :D :wink: Če bi imela tipa potem valda da bi mu pustila, da me otipava, saj se partnerji med sabo otipavajo brez, da bi razmišljali ali so vsiljivi ali ne. :D (razen če kakšen dan komu ne sede in to pač partnerju pove) Drugače pa mi gredo taki tipi na živce, ki si toliko dovolijo in s katerimi se samo občasno kaj pogovarjamo, se pozdravljamo ali pa še to ne, prste pa bi stegovali tja kamor ni treba. :x V bistvu ne dovolim nikomur, ki ni moj fant, da bi me kakorkoli otipaval (razen če se s frendi objamemo ipd., ampak tole se itak ne šteje pod otipavanje). :)
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 31. Mar. 2008 10:19

Če kaj sovražim, je to, ko me nekdo, ki ga sploh ne poznam kar tako prime za rit! Ubila bi ga! Na srečo se to več ne dogaja pogosto, ker vsi vejo, kdo je moj tip in se ga bojijo.
sexybeyb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 12. 3. 2008
Kraj: Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a sexybeyb » 31. Mar. 2008 11:55

Tisti, ki me poznajo vejo da takoj odreagiram z šamarjem,tko da oni tud poskušajo ne. Tisti, ki me ne poznajo in jaz njih ne...pa dobijo šamar-ker to pa sovražim! Če bi prvič opozorila, se zgodi tudi drugič, ker ne verjamejo da sem sposobna udarit-tko da se jih že prvič rešim. Če pa vztrajajo me pa pobrani bratec, bratranc ali kakšen prijatelj( ker se to ponavadi dogaja v diskotekah)..
Če je pav ali ne-ne pustim se! :)
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 31. Mar. 2008 12:00

Foxy-lady napisal/-a:Če kaj sovražim, je to, ko me nekdo, ki ga sploh ne poznam kar tako prime za rit! Ubila bi ga! Na srečo se to več ne dogaja pogosto, ker vsi vejo, kdo je moj tip in se ga bojijo.


hehe :D enako.. vsaj tipi tle v okolici..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 31. Mar. 2008 12:10

Roberta R. napisal/-a:
Foxy-lady napisal/-a:Če kaj sovražim, je to, ko me nekdo, ki ga sploh ne poznam kar tako prime za rit! Ubila bi ga! Na srečo se to več ne dogaja pogosto, ker vsi vejo, kdo je moj tip in se ga bojijo.


hehe :D enako.. vsaj tipi tle v okolici..


:lol: Vsaj imavi mir :) Zdaj si moram natiskat na majco "I'm here with my boyfriend" in jo oblecem, ko bom kam sla, pa bodo vsi samo stran bezali. Good for me :cool:
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 31. Mar. 2008 15:43

Pol si daj raj na majico...
"My boyfriend beats Chuck Norris" :)

http://www.chucknorrisfacts.com/
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 31. Mar. 2008 15:45

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 17:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 31. Mar. 2008 15:45

matr mam jest pol srečo d me noben ni nikol osvajou, šlatou ipd. na tak način :D
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 31. Mar. 2008 16:55

CoreySteel napisal/-a:Pol si daj raj na majico...
"My boyfriend beats Chuck Norris" :)

http://www.chucknorrisfacts.com/


ja lool :D pogledala stran :rofl: sm se res od srca nasmejala.. huda scena
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 01. Apr. 2008 5:28

Foxy-lady napisal/-a:
Roberta R. napisal/-a:
Foxy-lady napisal/-a:Če kaj sovražim, je to, ko me nekdo, ki ga sploh ne poznam kar tako prime za rit! Ubila bi ga! Na srečo se to več ne dogaja pogosto, ker vsi vejo, kdo je moj tip in se ga bojijo.


hehe :D enako.. vsaj tipi tle v okolici..


:lol: Vsaj imavi mir :) Zdaj si moram natiskat na majco "I'm here with my boyfriend" in jo oblecem, ko bom kam sla, pa bodo vsi samo stran bezali. Good for me :cool:


Ne verjamem, nekatere to samo še bolj zapali :D
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 01. Apr. 2008 10:07

Če pa kej sovražim v klubih, je pa to 'otipavanje'. A je to sploh otipavanje?? Dej pol me vsaj prim za rit, tko kot je treba, ne me pa neki pikat pa tipat pa špikat, res ne razumem, kaj ma folk od tega? Pa ne zdej mislit, da komi čakam, da me en prime - nasprotno, ampak, če že more, dej bod pol tok frajer, pa me fajn za rit prim, pa počaki, da se obrnem, da te vidim, ne se pol skrivat.. Pa sej to se zdej vedno bolj redko dogaja. Se mi zdi, da je to del najstništva, starejši fantje imajo druge metode..
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 01. Apr. 2008 12:53

SSarchy napisal/-a:starejši fantje imajo druge metode..

(25+)Ja pri njih pride prvo na vrsto pogovor (po možnosti prijateljski, tako btw. sem in tja) ob pijači (ponavadi ti jo takoj ponudijo) ali ne in potem otipavanje. ko mine kakšna ura normalnega pogovora. Samo malo kasneje preidejo k bistvu, isto sranje. :? .. tega pa res ne maram :x in potem so začudeni.. Zmotno sem mislila, da se lahko z nekom samo prijateljsko pogovarjam.. Vedno.. so kaj poskušali.. še nikoli v življenju se nisem z enim tipom usedla in prijateljsko pogovorila, ne da bi kaj poskušal.

šit, ne vem kaj naj si mislim :cry: ...
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 01. Apr. 2008 14:10

trenutno sm zasedena tako da to prepustim samo mojemu fantu

kadar sm pa svobodna pa vsekakor pustim če mi paše--vse odvisno od fanta in od tega koliko mi je vsec,..kaksn je...ce je dober..in mi paše zakaj pa ne..do konca sewede:)
Uporabniški avatar
*waterlily*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *waterlily* » 01. Apr. 2008 14:19

Men gre pa to v lokalu res na živce...sej ne rečem, če komu paše ni panike...sam men je pa k da si roke vate briše :D
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 01. Apr. 2008 14:40

marypa napisal/-a:(25+)Ja pri njih pride prvo na vrsto pogovor (po možnosti prijateljski, tako btw. sem in tja) ob pijači (ponavadi ti jo takoj ponudijo) ali ne in potem otipavanje. ko mine kakšna ura normalnega pogovora. Samo malo kasneje preidejo k bistvu, isto sranje. :?

Zato se je treba z njimi pogovarjat manj kot eno uro :D .

Mja, se spomnim primera z morja... Malo pjačke, v družbi, pogovorček, čez dvajset minut pa njegova roka na moji nogi :eek: - pa na glas rečem: "ne, tega pa ne maram, samo moj fant ma lahko roko na mojem stegnu"... Šele potem, ko so vsi utihnili tisti trenutek, sem se zavedla, da sem to zares precej na glas rekla in uh, je moralo biti tistemu tipu neprijetno :D . Star je bil pa 28 let :roll: .

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov