Rojstni dnevi...izbira darila... uff..

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 30. Jun. 2016 12:29

Kupi mu čepke za ušesa :3
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 30. Jun. 2016 13:05

Annija napisal/-a:Po več kot 10 urah dela se pa človeku da sexat...


Da. Tudi po dvanajstih. Pa ne po sedečem delu v pisarni- ki te sicer tudi utrudi. Ampak to je že za drugo temo. Ta bi pa res pasala v ideje za darila *hint* :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Jun. 2016 13:28

Annija, oprosti, ampak res se obnasas malo trmasto. :wink: Dobila si kar lep kup predlogov, pa vsakega zavrnes zaradi tega ali onega.. ''Niso vsi isti''.. Ce ti pravis, da ni isti kot ostali, ga ze entoliko poznas - mi ga ne moremo. Predlogi so bili razen izjem bolj kot ne univerzalni. Ce imata tako malo casa, mobilnosti ali energije, mu pac pripravi cosy dnevno sobo, skuhaj najljubso jed in predlagaj 007 maraton ali kaj podobnega. Ce je dec na mestu, bo gesto znal ceniti, ceprav imam filing, da ga zelo tezko navdusis nad bilo cim.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 30. Jun. 2016 13:34

btw, obstajajo tudi spletne trgovine, če je prevoz in čas do mesta problem.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 30. Jun. 2016 14:57

Annija napisal/-a:Po več kot 10 urah dela se pa človeku da sexat... blah.. niso usi isti.. pa vidim da eni sploh ne berete ampak samo blatite besede ..


Hmmm....da se ti ne da sexat, ko ima partner rojstni dan? Kaj naj recem....Houston we have a problem.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 30. Jun. 2016 19:27

saarijarvi napisal/-a: Neumestnih komentarjev v stilu katy., capo di banda, etc. pa ne rabi nihce.


Hm.. mislim, da jih se preveč rabijo(te) :wink: :mrgreen:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Jun. 2016 20:39

^ Svoj mesecni 'edgy' komentar o tem, kaj si mislis ali ne mislis o dolocenih uporabnikih, lahko prispevas v klepetalnico. :) Verjamem, da smo ze vsi nestrpni.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 30. Jun. 2016 23:04

To je tudi meni čudno Katy, samo še čakam ponovno opozorilo pred izklučitvijo :D. Midva sva bila čisto calma in humorno pisanje. Med tem ko od LZ izbruhi so bili žaljivi z vsemi tistimi "boli me k. za tebe, boli me k. za tvojega, boli me k. kje ti živiš..." k.. whatever res. A vi ste že vsi med sabo bili fuck frendi ali v kaki navezi ste da ščitite en drugega kot država kočevske medvede? Ne vem no s tem ščitenjem en drugega in z ne upozorili tistim ki resnično žalijo... Vam pa očitno še kar ni ratalo med vrsticami razbrati da ženska enostavno trolla, nam trem z Emanuelo, mislim da je že po parih postih kapnilo... Tako, da škoda držiš resnost teme katera je narejena iz trolanja, potem če si že moderatorica pač pobriši to temo in basta. :roll:
MrBoombastic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 9. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MrBoombastic » 01. Jul. 2016 8:23

capo di banda napisal/-a:To je tudi meni čudno Katy, samo še čakam ponovno opozorilo pred izklučitvijo :D. Midva sva bila čisto calma in humorno pisanje. Med tem ko od LZ izbruhi so bili žaljivi z vsemi tistimi "boli me k. za tebe, boli me k. za tvojega, boli me k. kje ti živiš..." k.. whatever res. A vi ste že vsi med sabo bili fuck frendi ali v kaki navezi ste da ščitite en drugega kot država kočevske medvede? Ne vem no s tem ščitenjem en drugega in z ne upozorili tistim ki resnično žalijo... Vam pa očitno še kar ni ratalo med vrsticami razbrati da ženska enostavno trolla, nam trem z Emanuelo, mislim da je že po parih postih kapnilo... Tako, da škoda držiš resnost teme katera je narejena iz trolanja, potem če si že moderatorica pač pobriši to temo in basta. :roll:


Podpis. Popolnoma pristransko moderiranje. Predlagam razrešitev.


Avtorica, izlet in malica na kakšni planinski koči bo super.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 01. Jul. 2016 10:30

MrBoombastic napisal/-a:

Avtorica, izlet in malica na kakšni planinski koči bo super.


meni je ta predlog všeč, mogoče razmišljaj v tej smeri. Sploh ker si pisala, da materialne stvari nekako ne pridejo v poštev (ali že ima ali pa je predrago).
Lahko najdeš kak romantičen kotiček v naravi in pripraviš luštn piknik. Odejica in dobrote, ki si jih sama naredila? Meni bi se to zdela krasna gesta, je pa res, da sem ženska, tako da ne vem, a bi bilo to ful lame v moških očeh :D Verjetno kakor za koga.
MrBoombastic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 9. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MrBoombastic » 01. Jul. 2016 10:55

No, to Firestormino razmišljanje sem mislil, ampak sem mislil, da se razume. :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 01. Jul. 2016 14:42

Jap, kjut predlog :) Poletje je, moznosti za kratek popoldanski izlet je ogromno.. Tudi ce nimata avta, lahko se vedno uporabita javni prevoz, zna biti cisto kul. Kolega in kolegica sta tudi na studentskem budgetu, pa se vedno znajdeta.. Si kupita vozovnice za vlak in se odpeljeta na sladoled in kopanje, na Bled, itd.. :) Si pac naredita lep dan iz tega.

Ce pa nista taksna 'romantika', ne vem.. Mogoce kaksna druzabna igra, ce dobivata obiske? Poker, razni boardgamesi, itd? Kot vem, se to zadnje case na veliko kupuje. Bi tudi sama bila vesela cesa taksnega :) Nekaj, kar lahko delas v druzbi skratka.. Ce to ni izlet, pa kaj taksnega.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 03. Jul. 2016 1:53

ampak on kelnari 12 ur. po tem se mu ne da niti seksat kaj šele iti v hribe.. :rolleyes: :rolleyes:
MrBoombastic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 9. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MrBoombastic » 03. Jul. 2016 18:08

Saj ne rabita do Triglavskih jezer. Do Lovrenških bo čisto OK, da se skrijeta pred pogledi 4k kamer. :)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 05. Jul. 2016 20:27

ma meni se zdi tvoj predlog super, ampak... :D Počakaj na avtorico teme. :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]