res majhen penis

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Jul. 2009 11:42

Eno vprašanje se mi je porodilo ob tej temi. Ali je velikost penisa kaj povezana s telesno konstitucijo kot tako?
Ponavadi je recimo tako, da imajo večji ljudje večja stopala, širša zapestja,... pri prsih recimo ta "zakonitost" ne velja. Kako je pa s penisom?
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 12. Jul. 2009 13:41

....
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 14:12, skupaj popravljeno 1 krat.
doggica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a doggica » 12. Jul. 2009 13:56

Ja hvala za vaša mnenja, naj dodam še to, da verjetno to ni bilo posledica alkohola, ker on je bil komaj kaj pijan, bolj sem bila jst. In imel je trdega, tak da mislim, da je to vse, kar mu je narava dala.
Ma bedno mi je, ker je sicer tip na mestu in sva se res ujela :? Vem pa, da če ne bom uživala u sexu z njim, nima smisla. Kaj mi pomagajo drugi načini zadovoljitve, slej ko prej si bom zaželela tapravo akcijo, ki pa mi je on ne more dat. Ma sploh si nisem predstavljala, da obstajajo tudi tako mali..... :?
Uporabniški avatar
boom_boom*¸
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a boom_boom*¸ » 12. Jul. 2009 15:30

McLarnovc napisal/-a:Zanimivo, da če bi en tip tule napisal, da ima ena baba s katero je bil 1x pi*ko zamaknjeno v desno in ga to ovira, ker mu tiča zateguje, bi pa vse pisale, da kak plehek prasec je... :lol:


mnja... punce, ne me fentat, ampak se čist strinjam z njim. za tiste, k ste komentirale da je že gdaj kak tip reku da ma negova punca premejhne joške... to je use res, ampak useen bi ga pa napadle, če bi si kej tazga drznu rečt pred vami, ne?

doggica, tebi pa: ni seks samo penetracija njegouga uda v tvojo tamalo. probita še kej druzga, npr. orala, roke, pa še veliiiiiiik druzga se najde, če pa se sama nč ne spomneta, pa pobrski mal po netu pa ga enkrat preseneti :wink:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 12. Jul. 2009 15:46

jullia_ napisal/-a:Eno vprašanje se mi je porodilo ob tej temi. Ali je velikost penisa kaj povezana s telesno konstitucijo kot tako?
Ponavadi je recimo tako, da imajo večji ljudje večja stopala, širša zapestja,... pri prsih recimo ta "zakonitost" ne velja. Kako je pa s penisom?
Telesna visina in dolzina penisa sta mocno pozitivno korelirani.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 12. Jul. 2009 15:54

tudi če je tip super pa vse, js ne bi mogla...

se pa bojim, da ma eden res majhnega... js sm bla tako presenečena, ko sva se neki otipavala, da me je skoraj kap... Če bi hotela kaj imeti z njim, bi ga definitivno prej vprašala, če ma full majhen penis... ne vem
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 12. Jul. 2009 16:09

delusional napisal/-a:sej ponavadi je tud z joški tako. .


To pa ni glih res, manekenke so ponavad precej velike, pa nimajo glih neki ful velkih prsi. Isto jst :D To je dedno.

Jst ne vem kaj bi nardila, ne vem, če bi lahko mela tipa s takim kot mezinec, al pa kot svinčnik... Pomoje da ne.
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 12. Jul. 2009 17:31

Witness natural selection...
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 12. Jul. 2009 18:32

delusional napisal/-a:sej ponavadi je tud z joški tako. sam se najdejo kake izjeme - majhne suhice z ogromnimi joški. enako velja za tiče. manjši tipi imajo ponavadi manjše. so pa kake izjeme.


to niti mal ni res! Maš 1001 znanstveno raziskavo, da ni nobene povezave z nosom, stopali, prsti, višino...in penisom! Pa tud pri prsih ni tako! Celo nasprotno bi lahko trdila-poznam več mjhnih žensk z velikimi joški k pa velikih z velikimi!
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 12. Jul. 2009 18:40

*kayka* napisal/-a:to niti mal ni res! Maš 1001 znanstveno raziskavo, da ni nobene povezave z nosom, stopali, prsti, višino...in penisom!
A res? A lahko prosim citiras te raziskave...50 jih bo dovolj.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Jul. 2009 18:47

Danes popoldne sem naredila manjšo raziskavo (po netu, ne osebno :) ). A bo dovolj, če dam google stran z rezultati? Saj znate sami klikat :)

http://www.google.com/search?q=correlat ... 8&oe=utf-8
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 12. Jul. 2009 18:52

jullia_ napisal/-a:Danes popoldne sem naredila manjšo raziskavo (po netu, ne osebno :) ). A bo dovolj, če dam google stran z rezultati? Saj znate sami klikat :)

http://www.google.com/search?q=correlat ... 8&oe=utf-8
Jst sm konkretno imel v mislih tole:
http://www.sizesurvey.com/result.html

Oziroma z drugimi besedami: kaj sm ti pa jst reku :P
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 12. Jul. 2009 19:03

mahagonij, dj nared en schroll do konca strani pa so oglej datum:) oktober 98!!! A veš kok je člankov o tem pa raziskav, da velikost penisa nima nobene veze s tem kok si velik, kasna mas stopala, kaksen nos...sj ce uporabs zdravo kmecko pamet je to logicno!
tachika93
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 30. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a tachika93 » 12. Jul. 2009 19:06

Pa če je tip res hud in vse pol probej še enkrat... alkohol pa to mogoče pri njem pač bolj vpliva.
Hujšega kot to pa pomoje ni :

http://en.wikipedia.org/wiki/Micropenis
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 13. Jul. 2009 9:40

mja, men tut to ful pomeni... pa nisem zahtevna, v bistvu sem še bolj zadovoljna, če ma tip neke normalne/malo manjše dimenzije, ker če je prevelik, me zna v marsikaterem položaju kej bolet, tko sm pa lahk čist na free.

ampak s takim, da ga niti čutla ne bi in takim, da mu pride v manj kot 3h minutah pa sorry- bo težka, tut če ma tip še ne vem kakšen karakter :(

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov