res majhen penis

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Zan91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zan91 » 25. Mar. 2015 20:44

capo di banda napisal/-a:Faca je pa res neki tako različnega sploh pri ženskah da adijo pamet, 100 ljudi 100 čudi, 100 žena 200 sisa nekak po tem kupitu gre, se pogovarjaš z eno ta ma hudo faco, vprašaš prijateljico ta ma grdo faco ... stop the madness ! :rolleyes:


ti nimaš pojma. bolj je tip hud, več ženskam je všeč in manj je tistega sranja, da je eni všeč in da drugi ni, ali pa da ima vsak malar svoje oči itd. če vzameš primerjaš dva aktraktivna tipa, za katera se ve, da ženske množično padajo nanj, ugotoviš, da imata oba veliko skupnih obrazni lastnosti: poudarjene ličnice, povečana medočesna razdalja, širok obraz, širok nasmeh, pozitivno orientirane oči itd..vse to pa naredi obraz "čeden" ,možat in dobit tisti "bad boy" izgled, kar ne pomeni nič drugego kot pravilno razvit obraz in to je prava redkost pri moški populaciji. Zato ko tak tip uleti med ženske, samo glej kaj se dogaja...dodaj takemu obrazu še 185cm višine in tip ima lahko z lahkoto 150+ pojebanih žensk. Ko slišiš žensko jamrati, da so tipi prasci in da je spet bila nategnjena, ali pa da "ni tipov", ali pa je srečala modela, ki ji je všeč, zmeraj mislijo takega tipa.

Po drugi strani, če določen obraz neki pički leži, drugi pa pač ne, gre za povprečen obraz, torej nič posebnega. Če ne bi obstajal standard, potem ne bi imeli modelov, ki jebejo vsak drug dan drugo punco in dosegajo neke vrtoglave številke ter sejejo spolne bolezni med ženske, katero potem jaz fašem na zmenku. Standard je in mora bit, kar je čisto po definiciji seksualne selekcije. Osnovna ideja je, da ženska pobere kvaliteten gen in zato išče le najboljše, seveda pa to pomeni standard.

donna. napisal/-a:Js pa ne razumem kako se lahko enači penise in joške. To zame ni niti približno na isti lestvici za enačit. Zakaj? Preprosto zato, ker je penis 'glavno orodje' oz. glavni akter (seveda poleg vagine) pri občevanju. Če že bi bilo kaj za primerjat z njim, se primerja, debatira in komentira žensko fuflo. Joške so na isti lestvici kot rit, eni padajo na to, drugi bolj na ono.. so samo 'dodatek' oz. pika na i vsemu skupaj..in my opinion.

Dober post.
Slika
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 25. Mar. 2015 21:18

a lahko nehaš nazivat ženske s p*čkami in podobno.. kje ti je spoštovanje do nasprotnega spola. potem pa se čudiš, da te nobena noče :roll:
Zan91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zan91 » 25. Mar. 2015 21:21

katy. napisal/-a:a lahko nehaš nazivat ženske s p*čkami in podobno.. kje ti je spoštovanje do nasprotnega spola. potem pa se čudiš, da te nobena noče :roll:


čudno, da si se od celega posta obesila samo na eno besedo. So ti stvari v prejšnjem postu kaj znane, Mrs. Znucana Roba? Pa ja, ženske znam spoštovat, če se izkaže, da ne gre za zgonjeno žensko, ki pride na drugi zmenek s spermo med zobmi...Aja pa to da me nobena noče ne drži, problem je ker mi samo .. [izbris kletvic]
Zadnjič spremenil Zan91, dne 25. Mar. 2015 21:26, skupaj popravljeno 2 krat.
Slika
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 25. Mar. 2015 21:24

haha, kaj naj komentiram tvojo zakompleksanost? sem se prijazno vzdražala komentarja, me pa moti kako se izražaš ja.
lahko ti povem, da ravno z nekom, ki me naziva s p*čko ne bi spala.. tudi če zgleda ne vem kako dobro. :) malo maš napačne predstave o ženskah, ampak ne skrbi, morda ti kdaj uspe pridobiti kako izkušnjo z dejansko žensko iz mesa in krvi ;) ene padajo tudi na tiste, ki jih zaničujejo ja..žal.
Zan91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zan91 » 25. Mar. 2015 21:25

katy. napisal/-a:haha, kaj naj komentiram tvojo zakompleksanost? sem se prijazno vzdražala komentarja, me pa moti kako se izražaš ja.
lahko ti povem, da ravno z nekom, ki me naziva s p*čko ne bi spala.. tudi če zgleda ne vem kako dobro. :) malo maš napačne predstave o ženskah, ampak ne skrbi, morda ti kdaj uspe pridobiti kako izkušnjo z dejansko žensko iz mesa in krvi ;) ene padajo tudi na tiste, ki jih zaničujejo ja..žal.


no vsaj nekej priznaš, lepo.
Slika
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Mar. 2015 22:52

:wink: malo se umiri, poba. Pa preleti pravilnik foruma.
sašomalitič
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 23. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a sašomalitič » 26. Mar. 2015 10:56

Spet jaz. Nerazumem zakaj ste me trolali :) napisal sem samo resnico oprostite da nimam tako velikega samospoštovanja in sem napisal resnico. Resno me zanima kaj naj naredim da bo moja punca zadovoljena? Seksati moreva vsaj 3x da ji je zadosti. Prosim za resne odgovore. Moj profil pa lahko pogledate na facebooku. Sem (izbris imena). :) za nasvete mi lahko pišete tudi tam. hvala :))
leonboljmajhentic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 23. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a leonboljmajhentic » 26. Mar. 2015 10:57

ban
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 26. Mar. 2015 14:22

zloraba identitete na spletu je kazniva, grozi kazenski pregon, tudi z zaporom, zato se ne delajte norca.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Mar. 2015 14:53

a majo osnovnosolci spet pocitnice? :evil:
Isee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 28. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Isee » 09. Apr. 2015 12:22

in kakšen je sedaj sklep, kakšna je prava dolžina?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Apr. 2015 15:22

Primerjava velikosti penisa in velikosti košaric mi je čisto mimo, da ne rečem da je totalno neokusna.
So moški, ki jim niso všeč punce s košarico E in so tudi ženske, ki jim niso cool tisti, ki so resnično obdarjeni (21 cm in več).
A obseg še niste obdelali? Ker obsegi se tut razlikujejo.

O svojih prepričanjih raje nič ne povem, ker je kultura komunikacije na tej temi večinoma zelo primitivna.
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 19. Maj. 2015 15:40

Hmm a ni važna tehnika punce?

Ko smo mi? ŽENE
Šta očemo? NE ZNAMO
Kad očemo? SAD

:lach: :lach:
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 19. Maj. 2015 16:22

važno je vse skupaj, dolžina, obseg, tehnika. pika.
morte se zavedat, da dost žensk reče, da je dolžina (ali obseg) pomembna, ampak ni mišljeno kot da more bit vsaj 20 cm, ampak da NI MANJ KOT 10 cm, recimo. kot nek prehod.. če je manj, je dolžina pomembna, če je več pa ni. v takem smislu..
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 19. Maj. 2015 16:46

Se pravi za vsako rešitev je treba najti problem?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov