Razlika pri vedenju (sex iz ljubezni / one night)

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

volkulja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 14. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a volkulja » 14. Jul. 2005 10:51

Jaz sem imela enormne količine cartanja tudi pri one night-stand sexu :roll:

Mislim, da me ljubil ravno ni..... s takšno zadihano frekvenco v francoščini... "Ljubil bi te, celo..." :lol:

Vsak drugače pač....
Videl sem angela v kamnu. Klesal sem, dokler ga nisem osvobodil. (Michelangelo Buonarotti)
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 14. Jul. 2005 11:02

pr meni ni nikoli one night stand
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 14. Jul. 2005 11:45

_n_j_i_n_s_a_ napisal/-a:pr meni ni nikoli one night stand

isto....pomojm neb mogla.....sicr sm se mlada...sam dwomm :roll:
Martin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 7. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Martin » 14. Jul. 2005 12:22

One night stand: potrudiš se v postelji in se posloviš.

Trajno razmerje: seks je samo nadgradnja razmerja in se je treba potrudit tudi na drugih področjih.

Potem je pa tu še many night stand, ki pa je v osnovi isti, kot one night stand, samo da se seksa večkrat, po možnosti večkrat na noč. Ampak brez kakršnih obveznosti. Tako nimaš fanta / punce ampak f** buddy-a.
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 14. Jul. 2005 13:01

Martin napisal/-a:One night stand: potrudiš se v postelji in se posloviš.


zakaj bi se trudu?! sj naceloma punce ne bom nikoli vec vidu.. zato ta zadevca ni zame, sex brez ljubezni mi ne sede
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 14. Jul. 2005 13:08

bordyka napisal/-a:
_n_j_i_n_s_a_ napisal/-a:pr meni ni nikoli one night stand

isto....pomojm neb mogla.....sicr sm se mlada...sam dwomm :roll:


enako
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 14. Jul. 2005 13:12

OK, eno vprašanje za vse tiste, ki prakticirate seks brez ljubezni... Kako lahko nekomu, do katerega ničesar ne čutite, pustite, da se vas dotika, da ležite goli ob njem/njej, da vas poljublja itd. ? Meni to nekako ni čist jasno, ker sem pač človek, za katerega intima brez ljubezni ne obstaja...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 14. Jul. 2005 13:22

No,ti bom jaz razložil...pa nisem privrženec teh hobijev!

Najdeš bejbo zunaj ti je všeč na videz,se malo pogovarjata in tudi vizualno si potegneta...mine nekaj časa,noter je kao ful glasno in zakajeno in predlagaš,če gresta rajši kam kjer je bolj intimna scena...predlagaš,da gresta k tebi še nekaj spiti ali pa kaj podobnega :D

Ko prideta na cilj,tja kamor sta se napotila,se pač data tam dol...tukaj ni nobenih čustev,je prisotno malo kemije in to je to...

Lahko,pa tudi to opravita na wcju ali pa v avtu oziroma kjerkoli pač že!Če se preveč mudi!Pri tem gre zgolj za potešitev svoje potrebe,dejstvo pa je,da če si nista všeč se ne bosta dol dala...vsaj po moje ne no? :gruebel:

Poznam par ljudi,ki so se na ta način spoznali,pa se je potem to počasi sprevrglo v intimno razmerje in sta zdaj par že nekaj časa...jaz verjetno s tako žensko ne bi mogel biti,ker moram imeti eno spoštovanje do nje,oziroma bi bil v rahlih dvomih s kom neki je še to prakticirala...bi bil prevelik optimist,da bi si rekel,da sem jaz edini,he,he...


Lep pozdrav!
miška17
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miška17 » 14. Jul. 2005 13:36

Itak, da je razlika!
Če se po sexu vstane in gre, pol veš da te nima rad!
Martin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 7. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Martin » 14. Jul. 2005 14:48

@ napisal/-a:OK, eno vprašanje za vse tiste, ki prakticirate seks brez ljubezni... Kako lahko nekomu, do katerega ničesar ne čutite, pustite, da se vas dotika, da ležite goli ob njem/njej, da vas poljublja itd. ? Meni to nekako ni čist jasno, ker sem pač človek, za katerega intima brez ljubezni ne obstaja...

Nekateri moški s tem nimamo problemov ... seks je pač potreba. Meni za seks ni treba čutiti nekih globjih čustev, le medsebojna privlačnost in je stvar rešena.
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 14. Jul. 2005 14:57

Martin napisal/-a:
@ napisal/-a:OK, eno vprašanje za vse tiste, ki prakticirate seks brez ljubezni... Kako lahko nekomu, do katerega ničesar ne čutite, pustite, da se vas dotika, da ležite goli ob njem/njej, da vas poljublja itd. ? Meni to nekako ni čist jasno, ker sem pač človek, za katerega intima brez ljubezni ne obstaja...

Nekateri moški s tem nimamo problemov ... seks je pač potreba. Meni za seks ni treba čutiti nekih globjih čustev, le medsebojna privlačnost in je stvar rešena.


Ok, moški že, kaj pa punce??
Mene tudi to zanima.
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
volkulja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 14. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a volkulja » 14. Jul. 2005 15:24

No, jaz sem punčka... pa prakticiram one night stand sex :lol:

Sem zaradi tega pokvarjena? Možno.

Kako lahko pustim nekomu, ki ga v bistvu ne poznam, da se me dotika? Kako lahko ležim zraven njega gola? Preprosto. Zgodilo se je 2x. In še danes lahko trdim, da je bila privlačnost tako močna, da je bilo dejansko čisto prav, da se je to zgodilo.

In z enim tipom sva sedaj dobra prijatelja. Pa vem, da je bilo to zanj edini...-one night stand.

Sem pač taka, da se ne maram vezati. Ne maram, da me nekdo kliče, sprašuje kje sem... pričakuje, da bova non stop skupaj. To nisem jaz. Ali... kot sem prebrala v eni temi na tem forumu; da mu pošlje msg... on nič... da jo zabije nazaj, ko ga kaj vpraša.... Ne hvala. Jaz se ne bi tega šla.

Zato pa sem se šla one night stand. In veste kaj??? To je bil eden izmed boljših sexov. Ni bilo ljubljenje, bil je sex. In to ne pomeni, da grem zdaj ven in najdem nekdoga... pa greva enostavno sexat. Ne. Oba primera sta bila takšna, da bi kakšno vprašanje po telefonski številki samo pokvarilo trenutek.

In še to... za tipe razumete... za ženske ne... Jaz sem enakopravna z moškimi :evil: Rada imam sex in ga ne pogojujem s poroko ali resno zvezo. Jaz pohotnica :D Jaz pokvarjenka :D ki grem s tipom prvo noč sexat :D Le kako sem se lahko rodila v ta svet čistih... nedolžnih deklic :lol:
Videl sem angela v kamnu. Klesal sem, dokler ga nisem osvobodil. (Michelangelo Buonarotti)
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 14. Jul. 2005 15:27

noben te ne obsoja... ce ti tko sede, je tko kul...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 14. Jul. 2005 15:32

sej smo enakopravni, samo mene zato zanima ker naj bi bile ženske bolj čustvene
drugače pa, če uživaš v tem, te veseli, ni nič narobe
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
volkulja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 14. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a volkulja » 14. Jul. 2005 15:49

Saj se nisem opravičevala... Jaz že vem kaj je zame prav in mi pod milim bogom nikomur ni potrebno polagati račune na mizo :D

Sem samo razložila svoje stališče. Lepo, da me razumete :P
Videl sem angela v kamnu. Klesal sem, dokler ga nisem osvobodil. (Michelangelo Buonarotti)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov