Prvo veza in potem seks ali prvo seks in potem veza?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 27. Mar. 2008 12:46

mulatto_f napisal/-a:Prvo sex, zato, ker je točno tako kot je prekla prej ena, dober sex je 10% zveze, slab 90%... verjemte, govorim iz lastnih izkušenj ;)

je pa res, da nebom sla zdj z vsakim eksat, da bom vidla kter je dobr aha s tem bom pa lahk resna, pac itak vidis, ce ti do enga je al ti nis, pa vidis kk je njemu, pa se pol naprej odlocas !!!


Ja...ampak ni nujno da je prvi seks zmeraj najboljši...ok...en filinig definitivno dobiš v naprej...pač vidiš koliko je oseba odprta...ker najhuje je v posteljo dobiti mrtvo ribo, če je pa plasteninasta je pa :yau:
Ko smo se pogovarjali v družbi...vsak prizna da je seks iz seksa vedno boljši...pri nobenemu ni že v prvo klikalo v nulo...saj konec koncu moraš tudi osebo spoznati malo bolje da ugotoviš kaj ji paše in kaj ne.Pa tudi ženske imajo ponavadi problem s sproščenostjo...od mojega prijatelja punca na začetku sploh ni mogla doživeti orgazma, dočim takrat ko je bila sama s seboj je vedno...zdaj se je sprostila in jo premetava v postelji od orgazmov...eni pač rabijo nekaj časa...rabila je pač nekaj časa...
Se pa strinjam s trditvijo, da če v postelji ne štima zna biti problem...in če zna moški poskrbeti za žensko v postelji mu bo večkrat pogledala čez prste pri vsakdanjih stvareh...pač manj malenkosti jo moti potem :lach:
:D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 27. Mar. 2008 13:04

js se tut strinjam.. sploh ko si zaljubljen.. js vem da sva bla oba in js in moj fant grozno sramežljiva.. tko da najin prvič je bil bl polom :D pa sva se popravla, navadla drug druzga, se sprostila.. in je sex boljši kot kadarkol prej..
po vsej vrjetnosti se nebi mogla odločat na podlagi sexa a je nekdo pravi zame a ni.. tko da sm za to da je veza prej, sex potem.. ker če je najprej sex, ponavadi kasneje ni nobene zveze.. neglede na to kako dobro si mu ga potegnila, oz neglede na to kako dobro te je on zrihtal.. - moje izkušnje..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 27. Mar. 2008 22:59

Ma po moje je lahko najprej sex pa pol veza al pa obratno, ker če je to to, pol je itak useeno :lach:.
Just dance and everything it´s gonna be ok!
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 28. Mar. 2008 13:40

Jest kar tako z neko žensko ne vem, če bi lahko sexal. Bi pa lahko s punco, ki jo poznam že od prej, ki mi je všeč ali pa je pač prijateljica. Kar tako z eno, ki bi jo prvič videl, pa ne. Mogoče, če bi bil res ornk pod gasom :) Sam ok, en reality check... Ne vem katera bi šla kar tako z mano sploh :roll:
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 28. Mar. 2008 15:37

CoreySteel napisal/-a:Jest kar tako z neko žensko ne vem, če bi lahko sexal. Bi pa lahko s punco, ki jo poznam že od prej, ki mi je všeč ali pa je pač prijateljica. Kar tako z eno, ki bi jo prvič videl, pa ne. Mogoče, če bi bil res ornk pod gasom :) Sam ok, en reality check... Ne vem katera bi šla kar tako z mano sploh :roll:


Imaš to...ampak je pa seveda odvisno od moškega koliko je vešč...oziroma od tega koliko je ona voljna(beri: pohotna)...pa od energije ki teče med dvema seveda...brez tega ne gre!
Samo ponavadi gre lažje in hitreje kje na morju tam je bolj sproščeno vzdušje...pa tudi takrat se ponavadi kakšnega tujca najde ali tujko :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 28. Mar. 2008 20:06

Jst pa pravim tkole: če hočeš resno zvezo, se moraš tud že na začetku mal resneje obnašat. Tip, ki bi mu ti že prvič dala, te mogoč ne bo jemal kot resno punco, ampak kot avanturco.
Če pa nisi za resno zvezo oz. tega od nikogar, ki se z njim zapleteš, ne pričakuješ, potem ne vidim razloga za miselne ovire glede seksa. Sej loh seksaš s komerkoli, kadarkoli in kjerkoli. Jst sploh nimam takih zadržkov.
Sem pač mlada, radovedna in izkušenj željna punca! :D
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 28. Mar. 2008 22:21

Ma ni nujno, da te ne jemlje resno, če tkoj seksaš z njim! Jez sm bla devica, pa sm z mojim že po 1 mescu, kar bi lahko kazalo na mojo neresnost...ma sva skupej že hmal 6 let :wink:.
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 28. Mar. 2008 22:31

moi T napisal/-a:Ma ni nujno, da te ne jemlje resno, če tkoj seksaš z njim! Jez sm bla devica, pa sm z mojim že po 1 mescu, kar bi lahko kazalo na mojo neresnost...ma sva skupej že hmal 6 let :wink:.

sam sta bla vrjetno najprej v zvezi?
se mi zdi, da se punco, ki sexa na "prvem zmenku" res v večini primerov jemlje bolj kot avanturico..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Lara 08
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: Okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Lara 08 » 29. Mar. 2008 13:08

Z prvim fantom sem bila ze v zvezi potem sva sele seksala revez me je cakal 3 mesece!S tem fantom ko sem sedaj ze dve leti sva prvic seksala potem pa zacela hodit ni me imel za lahko niti za manj resno samo pac tako je naneslo sva se pa ze od prej poznala in je zato malo drugace gledal na te stvari ker me je pač poznal
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 29. Mar. 2008 14:14

Lara 08 napisal/-a:Z prvim fantom sem bila ze v zvezi potem sva sele seksala revez me je cakal 3 mesece!


glede na to, da je to bilo verjetno v mlajsih letih okol 17, 18. se mi tri mesece cakanja niti ne zdi toliko, da bi ga lahko poimenovala revez. to sploh ni tak dolga doba za cakati, ce si nekaj res zelis. :wink:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 29. Mar. 2008 14:39

No, čisto odvisno od človeka do človeka; Enim pač veliko pomeni, da se najprej spoznajo, orng zaljubijo in potem hopa u postlo...In pač se pričakuje, da ker sta pač tako zaljubljena bo tudi v postelji vse štimalo. Ampak sex že u prvo ne more bit ne vem kaj, zato je lahko tudi precejšnje razočaranje ker sta si pač oba to tako zelo in dolgo želela...Ampak - itaq da vaja dela mojstra, tko da...

Meni je bilo vedno vseeno koliko časa je preteklo predenj sem sexala s fantom in se bolj nagibam k temu, da najprej sex in potem vse ostalo. S svojim sedanjim sem spala po 1 tednu. Sicer sex ni bil briljanten in oh-in-sploh, ampak je blo vsakič boljš...Sva se pač sproti spoznavala (tudi v spolnosti) in je šlo od tam samo še navzgor. Sex je danes boljši kot kdajkoli prej.
Sicer pa sem svoje moške vedno ocenjevala po tem kakšno kemijo oddaja oz. kako zelo me privlači. Če ni blo tega že ob prvem pogledu/dotiku ni šans da bi se razvilo kaj več.

Tako da res ne vidim razloga da ne bi dva, ki se privlačita spala skupaj že po prvem zmenku, al pa še pred prvim zmenkom :D Če je pač sex zanič, pač je** ga, tko je. Nismo vsi kompatabilni z vsemi :P
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 29. Mar. 2008 14:51

Hm men ženska k sexa s tipom na prvem zmenku oz. ko se spoznata ni prav nič lahka. Hvala bogu, vsaj vidiš če se ujameš al ne. Ker če se pol tko nima smisla nadaljevat neki zveze. Sej se da sex izboljšat, sam tko pa spet ne.
In če se dva tko privlačta zakaj pa ne.
In itak jih večina čaka iz principa, zato ker pač nočejo izpadit lahke in ne zato, ker bi tipa rade osebnostno nevem kak spoznale in se zbližale.
Lahko se ti full noto zaljubiš in ko se po določenem času daš dol ugovotviš da to ni to. Seveda je lahko situacija tud obratna. Lahko se z nekom noro ujameš v postli, ko ga pa spoznaš karakterno pa vidiš da je podn od podna.
Tko da... Kokr komu pač. Ampak mislim, da nismo več v nevem kterem stoletju, ko je ženska kurba, če se da na prvem zmenku dol.
Čeprav drugo pa je, če se da ženska Z VSAKIM na prvem zmenku dol in pol rastejo cifre, kot gobe po dežju.
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 29. Mar. 2008 16:28

Dandanašnje pojmovanje kurbe je res kočljiva zadeva. Jst se strinjam da punca ki pač rada seksa ni nujno kurba. Loh je seks z resnim fantom al pa maš f*** frenda al pa avanturce...nabrane izkušnje se po določen času izkažejo za pozitivno zadevco.

To je seveda moje mnenje.
Pa če tko subjektivno gledam- jst bi tud rajši mela enga tipa ki je mel velik punc in s tem velik izkušenj( t.j. jebača po domače :D ) kot pa enga k je pač bil z eno al pa 2 puncama pa se je šel neko vzdržnost al whatever. Zdej je čas k smo mladi, pametni in prožni :D :D Dejmo si duška!!!
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 29. Mar. 2008 17:00

leoncinha napisal/-a:Pa če tko subjektivno gledam- jst bi tud rajši mela enga tipa ki je mel velik punc in s tem velik izkušenj( t.j. jebača po domače :D ) kot pa enga k je pač bil z eno al pa 2 puncama pa se je šel neko vzdržnost al whatever. Zdej je čas k smo mladi, pametni in prožni :D :D Dejmo si duška!!!


js se pa s tem ne strinjam, kr ni vazna številka, da ma tip izkušnje. če je en mel dve resni zvezi dalj časa in en, ki je vsake tolk časa sexal z kako punco (tj. 'jebač') se mi zdi, da imata obadva velik izkušenj. vsaj meni je bistvena kvaliteta in ne kvantiteta. :P

kaj je bolj mamljivo:
1. tip, ki je imel je pri starosti ne vem rečmo pri 22ih kakšni dve, tri resni zvezi.
2. tip, ki je pri 22ih dal skozi že najmanj 10 deklet.

meni vsekakor št. 1 :wink:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 29. Mar. 2008 17:48

Tip ki je mel 3 punce zna "operirat" z ženskami na 3 načine, un tadrugi pa na več. Je bolj prilagodljiv, bolj ve kateri kaj paše...
Sploh pa če je mel do zdaj sam resne zveze-čao ljubavi, ni moj tip moškega.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Majestic-12 [Bot]