Prvo veza in potem seks ali prvo seks in potem veza?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 30. Mar. 2008 10:47

leoncinha napisal/-a:Pa če tko subjektivno gledam- jst bi tud rajši mela enga tipa ki je mel velik punc in s tem velik izkušenj( t.j. jebača po domače :D ) kot pa enga k je pač bil z eno al pa 2 puncama pa se je šel neko vzdržnost al whatever. Zdej je čas k smo mladi, pametni in prožni :D :D Dejmo si duška!!!


Mlado dekle, naj te popravim. Jebači niso nujno dobri ljubimci, ampak so lahko prava katastrofa!
In nedolžni niso nujno luzeri, ampak so lahko izvrstni ljubimci!

Jaz sem mela od nedožnih tipov, do tistih, ki so jih meli pač ene par pod sabo pa do tistih, ki so prejebali vse, kar ma 2 nogi, pa dobro zgleda.

Plus... Dober sex ni odvisen samo od tega ali je dedec nedolžen ali ne, ampak tudi od tega, kakšno pičko ima poleg sebe!

Sex na prvem zmenku... Ja, če sta oba za to.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 30. Mar. 2008 11:47

leoncinha napisal/-a:Tip ki je mel 3 punce zna "operirat" z ženskami na 3 načine, un tadrugi pa na več. Je bolj prilagodljiv, bolj ve kateri kaj paše...
Sploh pa če je mel do zdaj sam resne zveze-čao ljubavi, ni moj tip moškega.


pri avanturcah je ponavad tko, da je punci nerodno povedat kaj ji paše in kaj ne.. tko da se pri avanturcah bolj malo naučiš.. recimo en jebač k misl da je blazno dober v postelji ki podira bejbe okol.. ko se gre za avanturco, mu bo le redko ktera rekla lej poba nisi tko dobr kokr misliš da si.. če bo ta tip v zvezi, punca ki ga bo mela rada bo zavoljo njune zveze slej ko prej odprla usta..
drugač so pa po mojih izkušnjah večinoma fantje zelo prilagodljivi, neglede na preteklost, ko jim poveš/pokažeš kaj ti paše, sigurno ne bodo pozabil..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 30. Mar. 2008 12:13

leoncinha napisal/-a:Tip ki je mel 3 punce zna "operirat" z ženskami na 3 načine, un tadrugi pa na več. Je bolj prilagodljiv, bolj ve kateri kaj paše...
Sploh pa če je mel do zdaj sam resne zveze-čao ljubavi, ni moj tip moškega.


Nisem na nobeni strani kogar koli...ali tistih ki so imeli malo ali več žensk za seboj...

Ampak logično pogledano: Moški ki je dolgo časa bil v vezi z ženskami ali je v vezi...je navajen ženskega telesa bolj podrobno...torej bolj v detajle...torej če jih je dal par čez sigurno zna dečko opraviti svoje delo...in sigurno je tudi bolj prilaogodljiv, saj verjetno ni s svojim dekletom samo misionarca tolkel, a ne? :wink:

Moški ki je imel bežne avanture: Žensko je spoznal površinsko...bolj je vešč osvajanja in govorjenja in raznih psiholoških dejavnikov ki vplivajo na ženske...torej sigurno je bolj vešč v zapeljevanju...tega ne gre oporekati...ampak:
Če moški ni sposoben ženske obdržati...mislim da je s tem že dosti jasnega :wink: Poznam ogromno nekih kvazi jebačev, ki jim je bil v interesu podreti čim več žensk zavoljo številk...in se niso ravno ne vem koliko poglobili v žensko ali na njene zahteve in pričakovanja.
In verjemi da je v resni zvezi več možnosti sprobavanja in prilagajanja kakor v seksu za eno noč :wink:

Spadam pa med obe strani moških, oziroma bolj med tiste ta druge...ampak nisem ekstrem :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 30. Mar. 2008 12:27

ryu10kyu napisal/-a:Spadam pa med obe strani moških, oziroma bolj med tiste ta druge...ampak nisem ekstrem :D

glede na to, da si se v neki drugi temi opisal kot dečko, ki mu ze kaksen siv lasek tu pa tam ven kuka in, da ze malce disis po zemlji :D se vrjetno za tistim 'nisem ekstrem' skriva kr zajetno število, ali pač? :P
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 30. Mar. 2008 12:27

Se čisto strinjam s ryu10kyu.
Ker je res tako.

Uni jebači se majo za ne vem kakšne frajerje medtem, ko bo pa fant v resni zvezi naredu vse, da bo svojo žensko zadovoljil.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 30. Mar. 2008 12:38

anoyel napisal/-a:glede na to, da si se v neki drugi temi opisal kot dečko, ki mu ze kaksen siv lasek tu pa tam ven kuka in, da ze malce disis po zemlji :D se vrjetno za tistim 'nisem ekstrem' skriva kr zajetno število, ali pač? :P


Ah mogoče je pa tiste sorte, ko prej osivijo, zaposlen je pa v vrtnarstu :D
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 30. Mar. 2008 12:43

anoyel napisal/-a:
ryu10kyu napisal/-a:Spadam pa med obe strani moških, oziroma bolj med tiste ta druge...ampak nisem ekstrem :D

glede na to, da si se v neki drugi temi opisal kot dečko, ki mu ze kaksen siv lasek tu pa tam ven kuka in, da ze malce disis po zemlji :D se vrjetno za tistim 'nisem ekstrem' skriva kr zajetno število, ali pač? :P


Ne...zadaj ni velike številke...spadam med dečkote ki ni bil nikoli podvržen razmišljanju množice moških, sem vedno sebe poslušal :wink:
Če boš bolj podrobno prebrala moje poste...sem nekje tudi napisal da sem v življenju mnogo žensk zavrnil in še dosti jih bom, kajti ne da se mi po vsaki skakati in energijo in čas vanjo vlagati...skratka če ženska pomiga s tamalo ni zadosten sprožilec mojega zanimanja...mora biti še kaj drugega poleg tega :)
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google [Bot]