Prvi spolni odnos (OPERACIJA)

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

vijola123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 14. 6. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a vijola123 » 15. Jun. 2016 20:51

saarijarvi napisal/-a:^ :roll: Joj, dej no.. know your timing..

vijola123, kar stopi do zgornjega nadstropja na Askrcevi, ginekolog ni placljiv (sklepam, da si studentka ali srednjesolka?) in kot so punce ze prej omenile, so tudi sestre prijazne ;) Na prvi pregled se ponavadi ne caka dolgo, jaz mislim, da sem ga cakala 2-3 tedne. V zvezi s tvojim morebitnim posegom ne vem veliko, a sklepam, da stvar ni nevarne narave, zato bos na poseg najbrz cakala nekaj mesecev, kot je v navadi. Meni je takrat naprintal tudi kontakte do samoplacniskih ordinacij, ce ne bi hotela cakati, a sem rekla, da se mi ne mudi. :) Tako da je napisal se napotnico za klinicni.


Hvala ti :)
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 19. Jun. 2016 5:48

Nelle napisal/-a:
vijola123 napisal/-a: pač zaradi bolečin me je use minilo in sem nekako obupala.


:eek: :eek: :eek: A tvoj fant je potem kar sprejel, da nikoli ne bosta sexala?
Sorry, meni je to full čudno. Že po zdravi kmečki pameti je nekako logično, da ne obstaja ženska na svetu, ki bi imela preozko vagino za sex in da je stvar rešljiva.


Obstajajo tudi ženske z nerazvito vagino, btw.
Sicer pa, saj sta lahko seksala analno, oralno, ročno itd...
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 27. Jun. 2016 23:10

Če vama v 2 letih ni ratalo mislim da ni toliko problem v tebi kot v tvojem fantu, očitno mu moškost in trdota manjkata. Naj šerif kaj vzame, da bo namesto ovenele rože imel pravi bukov hlod pa bo šlo :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot], Google Adsense [Bot]

cron