Prostitutke

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 20. Apr. 2012 16:48

floribunda napisal/-a:Tisti pescii sarmantnih gospodov ziher ni treba h kurbam hodit.


Francelj, ki se ga naceja v lokalnem bifeju in ima 600 eurov plače, nima keša za fukanje Čepinke.

Član uprave, odvetnik, lastnik male firme..pa ma. Pa še po LJ se lahko hvali, koga je žgal, verjetno v enih krogih to celo nekaj šteje.
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 20. Apr. 2012 16:59

emanuela napisal/-a:Ja, starleta iz BB...pač, ena umetna blonda iz tv-ja.
Dejansko, kako nizko se še lahko spusti? In ona in tipi...


Ja sej vem, kdo je le ne bi poznal. Ampak, da bi me rajcala neka ženska kot je ona, mislim, da bi bilo moje mentalno in duševno zdravje pod velikim vprašajem. Verjetno gre za nekega prikitega zoofila, ki ga palijo ženske podobne njej.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 20. Apr. 2012 17:24

Ona je, kot je dons ena frendica rekla, "lena in požrešna". Smilijo se mi pa njeni starši, otrok, sestra - k bojo vsi mislili, da je tut ona taka, čeprav mogoče ni.

Its life. Karkoli že počneš, moraš z dvignjeno glavo sprejeti posledice. Nima smisla jokat zdej. Nej reče, da je bila obupana, pa da ni mela denarja, pa bo folk mogoče še sočustvoval z njo, ne pa da so jo omamili.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 20. Apr. 2012 17:53

floribunda napisal/-a:z razliko od tipov, ki so z leti vedno bolj seksi, s sikspeki in vednostojecim da o okusno nagubani riti sploh ne govorim :D ponavadi se oba ali pa noben od partnerjev z leti ne zanemari/ zanemari.

Zgleda si dojela, kot da sem opraviceval njihovo ravnanje s tem da imajo grde zene. Namen napisanega je bil pojasnilo zakaj to pocnejo. Njihov lastni izgled je za njih pomemben v kolikor vpliva na druge ljudi na nacin, ki do katerega imajo relacijo (recimo tako, da ga zena pusti - izven tega njihov lastni izgled na vstopa v racunico). Da bom se bolj ekspliciten, celotna zadeva ima za opravit z njihovo identiteto oziroma odsotnostjo le-te.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Apr. 2012 18:08

O, to s Čepinko sm pa mal prej vidla..hjoj..Vseeno mi je je škoda. Pač naj počne kar počne za štirimi stenami, saj je njeno življenje..zagotovo ni fajn, da pride takšen posnetek v javnost pa če je bla pr seb al ne..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 21. Apr. 2012 10:24

hjao bogi njen otrok, ko bo čez leta razumel, kdo in kaj je njegova mama.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Apr. 2012 17:43

Mahagonij napisal/-a:
floribunda napisal/-a:z razliko od tipov, ki so z leti vedno bolj seksi, s sikspeki in vednostojecim da o okusno nagubani riti sploh ne govorim :D ponavadi se oba ali pa noben od partnerjev z leti ne zanemari/ zanemari.

Zgleda si dojela, kot da sem opraviceval njihovo ravnanje s tem da imajo grde zene. Namen napisanega je bil pojasnilo zakaj to pocnejo. Njihov lastni izgled je za njih pomemben v kolikor vpliva na druge ljudi na nacin, ki do katerega imajo relacijo (recimo tako, da ga zena pusti - izven tega njihov lastni izgled na vstopa v racunico). Da bom se bolj ekspliciten, celotna zadeva ima za opravit z njihovo identiteto oziroma odsotnostjo le-te.

razmem, razumem. (jerekla, že prou). samo tisti 'ker žen postanejo grde in debele' al kako je že blo, mi je padel v oči.

se mi pa zdi, da po prostitutkah posegajo predvsem deci, ki imajo bodisi nek fetiš, ki drugače ostaja neizpolnjen, al majo pa probleme s samozavestjo in svojo seksualnostjo. drugače se mi zdi, da se da zadeve rešit na bolj eleganten način. mogoče je pogojeno tudi s spolom in razlikami med njimi. se mi zdi, da je splošno mnenje, da je za tipa prostitutka ok. kao, če ne zgubiš nedolžnosti do 30ega, ti frendi častijo prostitutko. če je ženska nedolžna do 30ega, ji ziher noben ne bo žigoloja plačal. sploh se mi zdi, kot ženski, ideja da bi za seks plačala, absurdna.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 21. Apr. 2012 18:54

jah mogoče so pa za ene tipe prostitutke edina možnost, da seksajo s ful lepo punco..??
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Apr. 2012 18:59

ma sej bi še verjela, če ne bii bla povprečna prostitutka daleč od lepega. in če bi bil povprečen odjemalec pri prostitutkah res en nikakav mode totalno najbolj na svetu.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 21. Apr. 2012 19:13

Ampk sj zvoncica, fora je, da včasih to tud niso "ful lepe" punce. :D
Pomoje se gre po eni stran za ljudi, ki drugje pač ne zmorejo dobit dekleta-takšni se verjetno tud pretvarjajo potem, da ženska ni prostitutka, drugi ker se jim preprosto ne da lovit in trudit za nekaj, kar lahko dobijo, če plačajo, tretji pa vrjetn res zaradi kakšnih fetišev in/ali jih tudi samo dejstvo, da so s prostitutko rajca..

Btw - zanimiv članek na to temo :
http://www.siol.net/novice/poglobljeno/ ... sorli.aspx
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 21. Apr. 2012 19:17

^^ne more dobiti druge...ja seveda...

prostitutki plačaš, opraviš potrebo in adijo. ni je treba peljat na večerjo in jo razvajat kot druge ženske, ki ti potem še ne garantirajo seksa. ni treba poslušat njenih problemov in tečnarjenj, ni si treba vzet čas zanjo, ko ti ne paše, itd...konec koncev, prostitutka zna biti cenejša, kot partnerka oz. potencialna partnerka.

z gornjim ne trdim, da uporabljam njihove usluge, jih nikoli nisem, hočem le, da malo širše pogledate.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 21. Apr. 2012 19:21

Boš rekel, da ne obstaja nihče, ki bi k prostitutki šel, ker drugače v realnem življenju ne more dobiti ženske ( bodisi zaradi asocialnosti ali "grdega" videza, nesamozavesti etc..) ?

Btw ta "širši pogled" sem vključila, ko sem napisala, da se enim preprosto ne da lovit in trudit..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 21. Apr. 2012 19:38

prav gotovo obstaja.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 21. Apr. 2012 20:37

se čist strinjam z Jochievim postom.

Nevem, zakaj majo ženske mnenja, da k prostitutkam hod večina "grdih" moških oz. takih, ki ne morjo dobit ženske.

prostitutka je "izurjena" in veš, zakaj ji plačaš.

k njim hodijo svakaki moški. od grdih, lepih, debelih, suhih, samskih, v vezi, poročenih,...do takih, ki se jim ne da lovit drugih, tudi takih, ki lovijo druge,...ni da ni.
sem se veliko pogovarjala s takimi deci. vsak navede različne razloge, zakaj obiskuje prostitutke. predvsem pa je blo neki skupnega - kurbi plačaš, svoje opravi profesionalno, kot ti hočeš, potem pa maš mir.
zanimivo je še nekaj...več je takih, ki so lepi, izobraženi, itd. in obiskujejo kurbe, kot pa grdi,..grdi, nesamozavestni, sploh nimajo jajc za take stvari in ponavad spizdijo domov, ko se začne debata o kurbah.
sxe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 18. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sxe » 21. Apr. 2012 20:50

Razni poslovneži in politiki ponavadi hodijo k prostitutkam zaradi občutka premoči. Takšen tip ljudji vse vidi skozi denar in hoče vse dobiti za čim manj denarja. Seveda imajo sami doma žene in lahko bi dobili ljubice na nivoju vsak trenutek. Ampak za njih je večji občutek moči, da dajo prostitutki 100 eur, ki jih je en menedžer ali pa politik z raznimi "svetovanji" in "provizijami" zaslužil še hitreje kot Urška za še manj dela. Videz prostitutke tu sploh ni pomemben.

Lep primer tega je predsednik mednarodnega denarnega sklada Dominique Strauss Kahn. Tip bi lahko kupil (z denarjem institucije) ali pa dobil katero koli elitno žensko s pedigrejem pa je šel nategnit afriško snežilko z adisom, s tem da mu ji je bilo pretežko dati še tistih 50$.

Za teh 100 eur v bistvu dobijo ogromno. Aleša Čepina je enaka storitev Urške dokler še ni bila na nivoju prostitutke stala na stotisoče evrov, ta podjetnik pa je to dobil za 150 eur.

Največji revež pri vsem skupaj je seveda otrok, ki bo do smrti moral živeti s tem, da je kurbin sin in nikoli ne bo prepričan, da ni zgolj posledica "nesreče pri delu", ko je počil kakšen kondom.
PLUS ULTRA

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov