Prostitutke

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 17. Apr. 2009 0:23

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 17. Apr. 2009 5:09

Sicer nimam nič proti prostitutkam in niti proti moškim, ki se tako zabavajo, če bi pa zvedla, da je se je tudi moj kdaj, bi se mi pomoje konkretno zagravžal.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 17. Apr. 2009 6:34

g..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 18:23, skupaj popravljeno 1 krat.
kugla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kugla » 17. Apr. 2009 8:23

Lol, nizozmske pizde k jih plačaš se res čist drgač občutjo k slovenske.
jlpktnst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 10. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jlpktnst » 17. Apr. 2009 9:11

Ko berem to debato, mi je postalo jasno, da nekateri pojma nimate kaj je to evolucija. Evolucijsko smo vsi kar dokaj enaki oz. zelo podobni. Ko bomo na evolucijski stopnji, da bomo imeli drugačne fizične potrebe se pa pogovarjamo naprej. Zaenkrat pa človek evolucijsko IMA fizično potrebo po seksu. Vsaj moški. Vsi ljudje pa imamo potrebo po bližini drugega človeka. Tudi če je to kurba, ki jih plačamo. Za nekatere je pa mogoče to največ kar lahko dobijo. Vsak išče nekaj drugega pri kurbi, tudi niso vsi samo za seks.

Pa glede piramide človekovih potreb. Marsikdo tudi tukaj nima razščiščeno. Vse potrebe osnovnega nivoja (fizične) so nujne. Dokler osnovne potrebe niso zadovljene se o višjih sploh pogovarjamo ne! To enostavno ne obstaja, da bi namesto nižje potrebe lahko zadovoljil višjo. Torej namesto hrane ti nameravaš živet od ljubezni? (nekaj takega sem zasledil gor pri seksu). Dobro mogoče je hrana, zrak in še kaj še bolj pomembno od seksa. Je pa definitivno seks nižje po lestvici kot razna višja čustva (npr. ljubezen).

Pa seveda je tudi dejstvo, da je tudi seks dokaj čustvena reč. Domnevam da tudi takrat ko plačaš zanj ni zadeva čisto mehanska. Stvari so pač bolj na osnovnem nivoju. Tudi čustva imaš osnovna in kompleksna.

In ne, ne želim si prostitutke (zaenkrat, kaj pa vem kaj me še sreča v življenju), samo zdi se mi pa normalno, da bi bilo to legalno. Pa zastonj VSI testi SPB. Vsaj za prostitutke, če že ne za vse ljudi.

Domnevam da prostitutko pač najdeš prek kolegov po ustni poti, kdo ve? Firbec :)
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 17. Apr. 2009 13:54

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 18. Apr. 2009 21:09

Jst sm se lih vrnla iz Amsterdama in omg, men je kr kozo najezilo,ko sm vidla malo morje mladih in ne-vec-mladih punc ,kk se nastavljajo na pol nage v izlozbah.. :?
Sicer pa tko: moralnost gor al dol,za te se vsej ve,da so prostovoljno v tem biznisu in niso predmet trgovine z belim blagom..Kar je vsekakor ok.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 09. Maj. 2009 21:23

nevem zakaj tak silite na to nizozemsko za kurbe, ko pa jih mate veliko bližje :D nemčija je tudi kar bogata s tem, če koga zanima ;)
drugač pa odobravam prostitutke kot nekaj običajnega. in tiste, ki so prav zavestno v tem biznisu z urejenimi okoliščinami, popolnoma odobravam.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 09. Maj. 2009 22:03

Jochie napisal/-a:to ti misliš, da je zastonj...pijačke, pa večerje, pa darilca, na koncu pa pobegne s tvojim prijateljem! pri prostitutki pa točno veš, koliko te bo stalo ter kaj boš za to dobil, pa še zbiraš lahko! :lol: :lol: :lol:


A tvoje pijačke in večerje so pa zastonj al kaj :roll:
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 09. Maj. 2009 22:07

~NIA~ napisal/-a:jst nikoli nebi plačala za f**. kok morš bit to nesposobn, da nemorš drgač dobit enga, kot da morš plačat (ker tist te tko ne more zavrnt) :D
niti nikol nebi sebe prodajala, če bi mi šlo še tok težko, nebi pomislna na prostitucijo.. svinjarija, da ne znaš cenit sebe..
niti ne odobravam tistih deklic ko so jih dale skos enako št. kot kurbe..
raje z enim na 100 načinov, kot s stotimi na enga ;)

nevem, lahko sm čudna pa polna predsodkov, ampak do kurb (in deklic k jim samo pomignejo pa dajo noge narazn) nikol nism mela spoštovanja in ga tud zdej nimam. :)

prou smiljo se mi uni k hodjo na kurbe (poznam jih enepar k so šli - sej druge izbire res niso mel ker so podn od tipa)
:gut: :gut: :gut:
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 09. Maj. 2009 22:35

S prijateljico sva se zmenili, da se bova drugo leto za pusta našemili u kurbice (če bova le zbrale zadosti jajčnikov) in se postavili na eno zakotno uličico in čakale... In prav zanima naju, koliko časa bova morale čakat :wink: . Sej na koncu ne bi šli z nobenim (bog ne daj), samo zanima naju čas čakanja.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 10. Maj. 2009 7:32

ana27 napisal/-a:
Jochie napisal/-a:to ti misliš, da je zastonj...pijačke, pa večerje, pa darilca, na koncu pa pobegne s tvojim prijateljem! pri prostitutki pa točno veš, koliko te bo stalo ter kaj boš za to dobil, pa še zbiraš lahko! :lol: :lol: :lol:


A tvoje pijačke in večerje so pa zastonj al kaj :roll:


daj lubica preberi en post pred mojim postom, ki si ga citirala...

verjetno se strinjava, da moje pijačke in večerje niso zastonj!

oz. kot bi rekel moj prijatelj: vsaka luknja nekaj stane... :D

pa ne zavijaj tako z očmi, raje majo globlje vdihni... :wink:
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 10. Maj. 2009 8:14

MilkyWay napisal/-a:S prijateljico sva se zmenili, da se bova drugo leto za pusta našemili u kurbice (če bova le zbrale zadosti jajčnikov) in se postavili na eno zakotno uličico in čakale... In prav zanima naju, koliko časa bova morale čakat :wink: . Sej na koncu ne bi šli z nobenim (bog ne daj), samo zanima naju čas čakanja.

kera primitivna fora :roll: ne razumem v čem je point takega izzivanja.
kako se bosta pa oblekle? pri današnjem načinu oblačenja nekaterih srednješolk najbrž sploh ne bosta izstopali :lach:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 10. Maj. 2009 10:32

kugla napisal/-a:Lol, nizozmske pizde k jih plačaš se res čist drgač občutjo k slovenske.
Nekako tako ja...nia ni ravno konsistentna v svojih idejah. Sicer pa niti nisem tega od nje pricakoval.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
_đesi_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 15. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a _đesi_ » 15. Maj. 2009 21:56

šiška...ma tam imajo vse kvadratne glave :lol:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron