Prostitutke

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 11. Apr. 2009 14:46

sheik napisal/-a:
~NIA~ napisal/-a:jst nikoli nebi plačala za f**. kok morš bit to nesposobn, da nemorš drgač dobit enga, kot da morš plačat (ker tist te tko ne more zavrnt) :D
niti nikol nebi sebe prodajala, če bi mi šlo še tok težko, nebi pomislna na prostitucijo.. svinjarija, da ne znaš cenit sebe..
niti ne odobravam tistih deklic ko so jih dale skos enako št. kot kurbe..
raje z enim na 100 načinov, kot s stotimi na enga ;)

nevem, lahko sm čudna pa polna predsodkov, ampak do kurb (in deklic k jim samo pomignejo pa dajo noge narazn) nikol nism mela spoštovanja in ga tud zdej nimam. :)

prou smiljo se mi uni k hodjo na kurbe (poznam jih enepar k so šli - sej druge izbire res niso mel ker so podn od tipa)

Ah, tipično babje razmišljanje. Moški imamo radi seks in smo zanj pač pripravljeni tudi plačat, zato je tista o "podnu od tipa" v mnogih primerih mimo. Sam sem recimo dokaj privlačen, inteligenten, denarja imam več, kolikor ga potrebujem, za resno zvezo pa mi trenutno ni. Lahko da sem čuden in poln predsodkov, ampak tebi podobnih kokoši ne zmorem poslušat več kot 5 min, zato si jih raje "prilastim", da opravijo pač zgolj tisto, za kar so na svetu. :D

glede na vse tvoje kvalitete, ti more it pa res slabo pri osvajanju...da ti ni do resne veze je pa razlog v tem, da ti vse pobegnejo in seveda se je najlažje izgovarjat na neiskanje resne veze. tako ti ne preostane drugega, kot da si žensko prilastiš, jo maš vsaj zagarantirano za par urc, ne želim si pa vedet s čim vse se zadrogirajo, da preživijo par ur s tako golaznijo.. :wink:
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 11. Apr. 2009 15:30

podpis. Moški se tud ne cenijo, da se vlačijo po taki umazani ženski. Pač moje mnenje. Pa dober tek tistemu, pa naj še pomisli, na vse prisilne prostitucije ;)
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 11. Apr. 2009 15:30

podpis. Moški se tud ne cenijo, da se vlačijo po taki umazani ženski. Pač moje mnenje. Pa dober tek tistemu, pa naj še pomisli, na vse prisilne prostitucije ;)
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 11. Apr. 2009 19:15

sheik napisal/-a:Zdravo,

morda poznate kakšno večje zbirališče prostitutk v Sloveniji? Morajo bit lepe.

Hvala & LP


To je ziher kriminalist pod krinko. Samo organi pregona lahko pridejo na tako idejo, da na cosmo forumu sprasujejo, kje se da dobit prostitutke. Poglej pod mali oglasi, pa bos videl/a da je to tukaj hud biznis.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 12. Apr. 2009 11:02

men je blo tko smešn k so enmu kolegu plačal striptiz pol pa še f**...ženska k je to pršla izvajat pa, sej ni bla slaba, sam tko, čist obična študentka..in da bi jo vidla potem na cesti..smeh :D

sma najbl mi je blo smešn k je reku, da kao to more vsak tip probat, si enkrt eno kupt LOL(!?)ker kao sex s kurbo ni isto kukr tko pač z punco k jo maš LOL??? sej a ni tko da itk če maš fantazije skp uresničujete, pofukaš lohka punco tko kukr kurbo pa maš u podzavesti mišljenje glej kok jo nabijam pa blabla...

...če si zrt tega kupujete kurbe..pol pa NO COMMENT če neznate žensk prpravt da bi ble živalske z vami :D
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 14. Apr. 2009 4:31

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:39, skupaj popravljeno 1 krat.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 14. Apr. 2009 9:17

x :/
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 18:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Smeška.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 22. 9. 2008
Kraj: KP - LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Smeška. » 14. Apr. 2009 22:52

Sej to pomoje sploh ni takšen problem..

Rajši kot da izkoristi kakšno žensko pod pretvezo, da želi nekaj več..

Pol so pa solze.. itd.

Lepo grejo k prostitutki, se spraznijo, volk sit, koza cela.
NoSex
Kršitelj/ica 1. stopnje
Prispevkov: 159
Na forumu od: 18. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a NoSex » 14. Apr. 2009 22:56

Samo nekaj me pa res zanima. Hm... a je dejansko res tako, da se nekateri preprosto ne morejo zadržat. Hočem reči. Da jih neizpolnjene potrebe tako mučijo, da morajo k prostitutki??
Uporabniški avatar
Smeška.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 22. 9. 2008
Kraj: KP - LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Smeška. » 14. Apr. 2009 23:00

Ja, celo jaz razmišljam o tem koraku. :P

hec.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 964
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 15. Apr. 2009 8:13

Sej moški ne plačajo prostitutki za seks, ampka za to, da po sexu odide. Je vic, pa tudi kar precej resnice je v njem, bi rekla :twisted:

Drugače pa-js nobenga ne sodim. Ne prostitutk, ne moških, ki jih najamejo. To je sam nakup.
I am not an enigma, just a contradiction!
barbika_444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 12. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbika_444 » 15. Apr. 2009 9:06

To da se prostitutke ne cenijo...seveda se cenijo, še cenik imajo :lol:

Kar pa za nas navadne smrtnice ne bi mogl rečt. Poznam velik žensk, k jih moški dobesedno vleče za nos in izkorišča......in te se NE cenijo, pustijo da jih "fant", zaradi naziva "moj dragi", tepta do nezavesti. In potem za kanček igrane ljubezni prodajo telo, pamet, dušo, srce, prijateljice, družino, samozavest, življenje ipd.

Kar se pa življenja tiče, nikoli ne veš kam te bo pripeljalo. Tko da jst ne bi obsojala nobenega. Za svojega otroka bi pa prodala tud notranje organe, ne sam p......

Je pa zanimivo, da majo več "grdih" besed za prostitutke ženske kot moški..... Jst poznam še clo dva, k sta si iz Rusije prpelala deklci na klic in jima dala svoj priimek :roll: In zakon (vsaj eden, z drugim nimam stikov) funkcionira navzven odlično.


Drgač pa....Kočevje? Celje? Sej teh hiš maš kr velik....
jlpktnst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 10. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jlpktnst » 15. Apr. 2009 9:22

Dovolite mi, da potegnem en hipotetičen zaključek.

Ženske ste očitno zelo nastrojene proti prostitukam. Zakaj?

Verjetno se bojite konkurence. Sploh v tem primeru bi lahko rekli kar nelojalna konkurenca.

Da bi vam moškega speljala ideja o prostitutkah. Da bi se tip odločil, da je ceneje in lažje imet kar prostitutko kot pa se ukvarjat in vzdrževat žensko. Da mu bo dovolj tisto kar ima kurba.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 15. Apr. 2009 9:31

jlpktnst napisal/-a:Da bi vam moškega speljala ideja o prostitutkah. Da bi se tip odločil, da je ceneje in lažje imet kar prostitutko kot pa se ukvarjat in vzdrževat žensko. Da mu bo dovolj tisto kar ima kurba.


Jaz proti prostitutkam nimam nobenega negativnega mnenja, v primeru da so se te ženske pač same odločile, da se bodo podale v ta poklic. Debata o tem, kako so nekatere ugrabljene in prisiljene v to delo, je pa že druga tema.

Kar se mene osebno tiče, mene ne rabi noben tip vzdrževat, ker se to sama. Če pa je komu res dovolj, da poteši svoje potrebe pri prostitutki, pa naj gre. Človek, ki ne more više od zadovoljitve fizioloških potreb in je dobesedno čustveno depriviran, pač ni zame in je bolje zanj in za vse okoli njega, da se kar preseli v kako javno hišo in tam zmeče stran mastne denarce za nekaj trenutkov potešitve (ki pa ni nujno vrhunski užitek).
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 15. Apr. 2009 10:16

Naceloma naj sex z damo noci naj nebi bil enak kakor sex s svojo partnerico.

Zakaj? Ker gospodicne se trudijo da bi tip uzival (zadovoljna stranka se vraca in to) in ne one same. Tipi so pa tam itak tako ali tako sebicni.

Taka zenska nima nic od tega sexa razen denarja, tako da jaz nebi primerjala sexa s partnerico s sexom s prostitutko.

Veliko knjig je bilo napisanih o temu.

Ce tipu pase pa naj. Moti me edino to, da jih vecina hoce sexat brez zascite in potem ko pride ven informacija da ima gospodicna kako prenosljivo spolno bolezen se pa gre cela obcina testirat (kot je ne vem kdo ze tukaj to napisal).

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov