Problem moškega, ki prosi vas ženske

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

piciyu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 3. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a piciyu » 05. Sep. 2008 16:28

...ja no sry, malo sem se napačno izrazila. Prepričana sem, da z nobenim ne bi mogla živeti, kakor živim z njim. Brez njega pa enostavno ne morem živeti. Ko sem ga prvič zagledala, sem si mislila: s tem bi pa lahko bila poročena. In zdaj sem. In sem srečna, zadovoljna, mirna, moje življenje ima smisel..., vse bi zanj naredila in tudi on zame. Sva navezana drug na drugega, vendar imava vsak svoje interese. Saj poznaš pesem "Kako sva si različna".
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 05. Sep. 2008 16:30

piciyu napisal/-a:...ja no sry, malo sem se napačno izrazila. Prepričana sem, da z nobenim ne bi mogla živeti, kakor živim z njim. Brez njega pa enostavno ne morem živeti. Ko sem ga prvič zagledala, sem si mislila: s tem bi pa lahko bila poročena. In zdaj sem. In sem srečna, zadovoljna, mirna, moje življenje ima smisel..., vse bi zanj naredila in tudi on zame. Sva navezana drug na drugega, vendar imava vsak svoje interese. Saj poznaš pesem "Kako sva si različna".


Kakorkoli že :roll: In skupaj sta pol leta?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Sep. 2008 16:34

piciyu napisal/-a:... moje življenje ima smisel...


Ubogi tvoj mož. To je čisto prevelik pritisk, da nekomu predstavljaš smisel življenja.
piciyu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 3. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a piciyu » 05. Sep. 2008 16:36

MsN napisal/-a:
piciyu napisal/-a:...ja no sry, malo sem se napačno izrazila. Prepričana sem, da z nobenim ne bi mogla živeti, kakor živim z njim. Brez njega pa enostavno ne morem živeti. Ko sem ga prvič zagledala, sem si mislila: s tem bi pa lahko bila poročena. In zdaj sem. In sem srečna, zadovoljna, mirna, moje življenje ima smisel..., vse bi zanj naredila in tudi on zame. Sva navezana drug na drugega, vendar imava vsak svoje interese. Saj poznaš pesem "Kako sva si različna".


Kakorkoli že :roll: In skupaj sta pol leta?


...že 5. leto. Res, karkoli že, človek enostavno čuti kemijo. In to se potem utrjuje skozi leta, skozi lepa in težka obdobja. Mislim da se večina strinja z mano, kakor tudi problem23.
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 05. Sep. 2008 16:55

MsN napisal/-a:
piciyu napisal/-a:
MsN napisal/-a:Aja pa še to - skupaj sta 9 mesecev in ti praviš, da je to prava ljubezen. Zaljubljen si. Ne se prehitro spustiti v definicijo prave ljubezni, vzemi bolj na easy in bo lažje :wink:


...jaz sem že na prvi pogled vedela, da je ON moje življenje... Prava ljubezen je RELATIVNA.


Haha, tvoje življenje je on. In kje si ti? Kriza :stupid:


lol
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Jerica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 3. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Jerica » 05. Sep. 2008 19:24

problem23 go with the flow.

Zdej, če te zanima moje mnenje: Tut jz bi enako odreagirala kot tvoja punca. Itak da te ne bi kritizirala. Kritizirala pa ne bi zato, da bi se ti nehal obremenjevat s tem in bi se seks vsekakor izboljšal. Ne razmišljaj preveč o teh tvojih "napakah", sploh pa ne pred seksom.
Vse je v glavi.

Lp
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 05. Sep. 2008 22:35

Punco moraš zadovoljiti v čustveno + njene potrebe v spolnosti. In ne vem zakaj vlada prepričanje, da mora zato biti nujn velik tič in dolg sex. No sej res, da se tega ne branimo.. Ampak imaš miljon drugih načinov kako jo zadovoljiti, če misliš, da je ne zadovoljiš dosti. In ja, zadovoljit jo moraš, kako bi pa ti prenašal, če ne bi imel potešene svoje potrebe? Js vem, da grem komaj skozi to, oz. sem šla. Na žalost kljub vsej ljubezni pomisliš na varanje ali kako bi lahko potešil svoje potrebe, ki presegajo samo prisotnost desne/leve roke (samo v vednost: nikoli še nisem varala)
Imaš tolk tehnik in načinov kako punco popeljati v nebesa, da ko boš zaključil ne bo vedla a je bilo 5 min. ali pol ure in še par minut bo brez besed v svojem odmaknjenem svetu. Za to ti bo do konca življenja hvaležna, v primeru da se bosta razšla, bo to iskala pri vsakem tipu in na koncu jo tudi (če pride do tega) en z velikim tičem ne bo mogel tako dobro zadovoljiti in ji bo šlo na živce tista ura nabijaja, ker je prej imela manj in je bila boooolj potešena. To je razlika med dobrimi in odličnimi ljubimci.
LP, Kitty
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 06. Sep. 2008 12:29

Ejga, fantič!

Ti pišeš o problemih, ki to niti niso. So normalnost. :)
Tvoj je čisto normalno velik (verjemi, da 25 ali 30 cm bi ti delalo precej hujše težave, kot 15 cm - pa še tvojo drago bi najbrž precej bolelo). Erekcija - mogoče rabiš več sprostitve. Mogoče preveč razmišljaš o tem, kar niti ni problem in je razlog tvoje neerekcije ravno v tem. Torej: zavedanje, da je to kar pišeš normalno. Eno ali dve uri non stop ti pa res ne bo stal. In ne serji ga z viagro, da ti ga ne bo "razneslo", ker to je za tiste, ki imajo resne probleme, ne pa za zdravega fanta tvojih let.

Kar korajžno! Vidim, da te punca podpira - kaj več potrebuješ? :)
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 06. Sep. 2008 20:53

Ja še glede velikih tičev - bolečine po sexu, krvavitve,...
Se strinjam s Pontifex Maximus-om, da je to čisto normalno.
In naj te pomirim - moj najkrajši sex je trajal 6 sekund, to bi se pa dalo šteti med prehitro :)
Maped100
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 331
Na forumu od: 30. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Maped100 » 07. Sep. 2008 14:10

dokler se boš obremenjeval z dolžino in z tem če jo zadovoljiš ali jo ne ali je kaj narobe itd itd,...bo vedno tako IN ŠE SLABŠ! To pa verjam, sem pred parimi leti imel podobne probleme.
Ko sem pa se čisto posvetil punci, jo spremljal, spoznaval njene signale in odzive na svoja dejanja, verjem,... To so nebesa, k ni kompleksov kak je, kuk ga je in kje je, glavno da dela... Chill out.. zdj si v glavi naredu celo sceno, raje se idi z njo pogovort in se začnita o tem pogovarjat. Zlo dober predlog, ker midva sva šla iz tega razloga narazen...

Še slabš pa je, če si sam postavljaš vprašanja, katera bi moral njej in si tudi namesto nje sam odgovarjaš... :cry: :D
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 07. Sep. 2008 17:12

nekdo je enkrat že rekel,..če je zveza dobra je seks 10 posto zveze,...če je pa use narobe je pa seks loh 90 posto zveze... :!:
torej strinajam se z usem kar so punce rekle,.res nevem kaj se sekiraš, kr očitno maš zravn sebe ta pravo bejbo... :)
ampak da ti mal dvignemo ego,..ti bom tko rekla.. :)
ko sm bla jest v zvezi, ki je bla prefec ampak res taprava,..sex pa ni bil nič posebneega,.mi je blo use super,.pa sm stala partnerju ob strani in bi bla loh za vedno z njim,..no nažalost sva šla potem vsak svojo pot... :?
med tem ko sm bla v drugi zvezi, ki sama po sebi ni bla nevem kaj,.je blo sicer prvi mesec use okj,.ampak potem sm imela počas poln kufer prehitrih izlivov,in opravičevanja in itd.. :? ampak samo zato ker nič drugega lih ko ni štimal...
uapam, da si razumel kar ti hočem povedat,...
sicer pa usak problem k ga maš ,pogovarji se s punco, k to je najboljša rešitev,..veš kaj bi jest dala, da bi se kšn od mojih nekdanjih upal in zanal pogovarjat :P
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 07. Sep. 2008 17:35

problem23 napisal/-a:ja lanamaxim, potem se pričakuje da bomo moški nekakšne sex bombe, s pripravljenim orožjem kadarkoli.

Običajno z moške strani slišimo obratno...

Skratka - če je v igri ljubezen, je v igri tudi spoštovanje. In če je v igri spoštovanje, je potem tukaj tudi celostno sprejemanje partnerja. Pa pomisli... Bi se ti punca lagala, da te obožuje kljub tvoji "pomanjkljivosti"? In kje bi bil razlog, da ti laže? Po tvoji logiki bi si punca lahko potemtakem poiskala fanta z večjimi seksualnimi sposobnostmi, ni res? Pa si ga vseeno ne poišče...
Murphy the housedog
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 29. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Murphy the housedog » 07. Sep. 2008 18:18

problem23 napisal/-a:Torej, imam problem, spada sicer pod spolnost in pod ljubezen, upam da moderator tega foruma nitko ne bo izbrisal. Imam probleme, navedel sem jih v tej nitki. Kaki komentarji so zaželeni, pravzaprav prosim vas za kak odgovor. Kopiral in prilepil sem to kar sem že napisal nekam pred kratkim, zato se bo pojavila kakšna napaka, saj naslavljam nekje določeno osebo.

Najprej bi vprašal če poznaš kakšen forum, ker bi lahko tole kar ti bom napisal kopiral in prilepil, in kjer bi lahko tudi ostali mi pomagali. Problem pa boš spoznala v mojem pismu. Rad bi dobil mnenja ostalih, predvsem predstavnic ženskega spola.

S punco sva zelo srečno zaljubljena že 9 mesecev. In to je zares tista prava ljubezen, o kateri sanja vsak človek. Jaz, naprimer si niti približno nisem predstavljal da lahko taka čustva sploh obstajajo, obudila pa mi jih je ravno moja partnerica. Torej, zastopiva se enkratno, vsak trenutek bi rada bila skupaj, ker je tudi mogoče, saj sva narazen manj kot 20 kilometrov. Vsak problem lahko rešiva, ljubiva se zelo zelo zelo, in oba bi rada da bi ta ljubezen trajala večno, oziroma, da bi jo lahko le še nadgrajevala. Star sem 21 let, in pred to punco nekih resnih zvez niti nisem inel, do sedaj 2 ali tri ki so trajale mesec, dva. Sedaj pa prvič zares zaljubljen, prvič sem našel osebo, ki mi stoji bo strani ob vsakem problemu, o vsem se lahko pogovoriva in res, SREČNA sva. Ampak, kot v vsaki zvezi je tudi tu nekaj problemov. Najhujši izmed njih je sledeči: (sicer ga zaenkrat vidim samo jaz, upam da bo tako tudi ostalo). Spolnost... Meni je vse ok, punca me privlači, uf... zelo! Ujameva se tudi v spolnosti, strasti ne manjka, volje obeh do spolnosti tudi ne, ampak problem je v meni. Spolno aktiven sem nekaj mesecev več kot dve leti, in vse od takrat sem imel neke probleme v spolnosti. Bog me je štrafal s treh strani: majhen penis (komajda 15 cm), občasna prehitra ejakulacija, in kar je najhujše, občasno pomanjkanje erekcije. Včasih kar noče in noče, kot da bi penis imel svojo voljo, svoje možgane, ki niso povezani z mojimi. In ne vem kaj narediti več, saj je tisti moment v predigri, saj vse skupaj funkcionira, samo če me ne potolče prehitra ejakulacija, me potolče pa na pol erekcija, ki nastopi v tistih spolnih odnosih ki trajajo več kot 10 minut. Se pravi, potrebno je čakati potem nekaj časa, da do erekcije zopet pride, in potem se zopet da... Nekajkrat pa do erekcije tudi ne pride na začetku. Torej, problem je, da ali nekje sredi spolnega odnosa vse skupaj pade (občasno), ali pa da do erekcije ne pride(redko). Teh problemov seveda nihče noče, in tudi ob podpori partnerice, je moj ponos znotraj, moj ego vsakič bolj skrhan. Tudi ko pride do vrhunca pri spolnem odnosu, je potrebno na to, da se spolni odnos ponovi čakati dolgo časa. Torej, ne morem recimo v roku ene ure imeti več spolnih odnosov, ker mi moj organizem tega preprosto ne dovoljuje. Ne vem kako je pri ostalih moških, samo ko pride do orgazma, preprosto ne morem kmalu za tem zopet imeti spolnega odnosa. To je še četrti ali peti problem ki sem ga naštel. To ker sedaj pišem je le neka obrazložitev, zakaj sploh to pismo nastaja. Naj še dodam, da sem, še preden je prišlo do prvega spolnega odnosa s to punco prišlo, obiskal zdravnika, mu moje občasne probleme razložil, predpisal pa mi je viagro. Z viagro, je seveda vse lažje, problemov ni... Za to punco bi vse naredil, se pravi tudi zapravljal denar za viagro, denar mi res ni problem, samo da bi imel normalne spolne odnose...

Kar pa je seveda najpomembnejše vprašanje:

Ti, kot predstavnica ženskega spola: je možno, da punca zares trdi da to ni tak problem, ki ga vidim sam? je možno da me ljubi tako močno, da je zadovoljna z občasnimi dobrimi spolnimi odnosi? Seveda naredim vse da jo zadovoljim drugače po spolnem odnosu, in to ni problem. Je možno, da bo punca zares zadovoljna samo z "taki imenovanimi obdelavami" po sexu (dobrem ali slabem) ali pred sexom? Govori mi namreč, da ljubi mene, in ne tiste občasne dobre spolne odnose, govori da me ljubi bolj kot vse na svetu, in da ji spolnost ne pomeni toliko. Jest bi rad vedu, koliko to zares drži pri ostalih predstavnicah ženskega spola? Zvestoba mi pomeni največ v ljubezni, poleg poštenosti in podpore. To ona ve, in tega se tudi drži, samo bojim se, da ste ženske take, da vam sex (četudi je večkrat na dan punca zadovoljena na drug način) pomeni zares vse, in da potem to vodi v prevaro, kljub temu, da partnerja ljubite. Ni tle problem v temu da punci nebi zaupal, problem je v vsesplošnem znanju, da ste ženske pač takšnega mnenja. Vse bi naredil zanjo, zato pišem na tukaj, da dobim pomoč, mnenje ostalih ljudi.

Lahko resnična ljubezen premaga občasne težave v spolnosti? To me zanima, in to me muči pri vsem tem. Nebi rad, da se mi zveza poruši zaradi tega. Četudi včasih jaz nisem zadovoljen, poskrbim da je vsaj punca vsakokrat, in pri temu bo ostalo. Sigurno se da nekaj pomagati glede mojih problemov, le da ne vem kam se obrniti.

Hvala za pomoč!

Ma dej komu se sploh da brat ta esej? :?
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 07. Sep. 2008 20:18

Zakaj pa pišeš v temo, če te ne zanima? :roll:
In citiranje celotnega prispevka je bilo res 100% potrebno, za tako pameten prispevek v temo
Murphy the housedog
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 29. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Murphy the housedog » 07. Sep. 2008 21:09

Zato da povem da me ne zanima :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov