Prespati pri fantu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Jun. 2007 11:49

Ja sj nism nč rekla...pač sem povedala svoje mnenje in to je to...meni ni za te scene pač....

Brez veze o tem pač razgljabljat...

ja 100 žensk 200 jošk :lol:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 03. Jun. 2007 11:51

...
Zadnjič spremenil *hox*, dne 18. Jan. 2012 8:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kokyca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 27. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kokyca » 04. Jun. 2007 14:19

Jst sem pri svojem fantu prespala prvič po 4ih mesecih ampak, ko je bil sam doma. Uradno sem pa prespala šele po 3.5 leta in moram priznat, da me je bilo kar malo strah...njegovi starši pa to :D ....sem bolj sramežljive narave...na srečo sem pol vidla, da res to ni nuben bav bav in da sem rahlo pretiravala :razz:
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 04. Jun. 2007 21:33

nama ta vikend ni uspelo spat skupi...ni ratalo :? in zdej moram čakat do.......nevem kdaaaj :(
blond_angel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 24. 5. 2007
Kraj: Krško

Neprebrana objavaNapisal/-a blond_angel » 11. Jun. 2007 19:57

js se pa po pravici ne upam prespat pri fantu niti da bi on pr men...k nevem kak bi starši to sprjel....čeprav sma vsakdan skupi in je pr meni, sam nevem kaj si starši mislijo oz. kdaj bojo pripravljeni na to...vejo pa da sma že spala skupi ko sma bla na morju....mate kake ideje kak nej izgubim ta strah oz. kak bi starši to lažje sprejel?
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 11. Jun. 2007 20:12

Ja najbolje je če se z mamico oz. s tistim, ki ti je najbližji pogovoriš...

Sama sem kr pripeljala ga domov in to je blo...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 11. Jun. 2007 20:14

...
Zadnjič spremenil *hox*, dne 18. Jan. 2012 8:51, skupaj popravljeno 1 krat.
blond_angel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 24. 5. 2007
Kraj: Krško

Neprebrana objavaNapisal/-a blond_angel » 11. Jun. 2007 20:49

srečne ve....sej mene tut skos sprašujejo če slučajn ga en dan ni k men če bo pršu, pa tut doug ostane pr men, sam noben pa še ni izjavu: dej mu reč da lahk prispi pr teb, da nev hodu domov....sej ma sam 15 min stran, sam vseeno, on vem da bi rad prespal pr men...js sm pa v hudi dilemi....mogoč še nism zrela za to, al si pa ne upam...ne vem, bomo vidli kaj bo....
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 11. Jun. 2007 21:43

Mogoče je pa res da še počakaš...pač nej bo pr teb pa nej kr prespi pa je...
Pol boš pa vidla kako pa kaj...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 11. Jun. 2007 21:47

...
Zadnjič spremenil *hox*, dne 18. Jan. 2012 8:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 12. Jun. 2007 7:15

Jaz sem doma vprašala, če bi jih motilo, če bi pri meni prespal in so rekli, da ne. To je bilo to. Prvič je pa spal pri meni se mi zdi da po 3 mesecih.
Saj ko vidijo, da sta resna, pa da sta že nekaj časa skupaj, malo drugače gledajo na to.
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 12. Jun. 2007 9:38

blond_angel napisal/-a:srečne ve....sej mene tut skos sprašujejo če slučajn ga en dan ni k men če bo pršu, pa tut doug ostane pr men, sam noben pa še ni izjavu: dej mu reč da lahk prispi pr teb, da nev hodu domov....sej ma sam 15 min stran, sam vseeno, on vem da bi rad prespal pr men...js sm pa v hudi dilemi....mogoč še nism zrela za to, al si pa ne upam...ne vem, bomo vidli kaj bo....


Meni se pa zdi, da so to, da starši fanta kar povabijo naj prespi bolj redki primeri. :) Povej jim pač, da bi rada, da prespi pri tebi in boš videla kako bojo odreagirali. Brezzveze se sekirat, če še sploh ne veš kakšna bo reakcija.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
kikiriki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 28. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kikiriki » 12. Jun. 2007 9:56

Ne vem kaj je enim tolk do tega, da bi prespal pri partnerju in njegovi družini. Sej če je človk normaln itak ne misl seksat doma v stanovanju staršev, ko so oni notri.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 12. Jun. 2007 10:12

Ja zakaj pa nebi takrat imel spolnih odnosov, če so starši doma? Naju je njegova mmami poslala celo v njeno spalnico spat ker sva spala v dnevni sobi ker ma malo posteljo pa še brata v sobi, da sva tam spala...pa sigurn tud sexala...nevem no zakaj nebi ko so doma sexal...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
blond_angel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 24. 5. 2007
Kraj: Krško

Neprebrana objavaNapisal/-a blond_angel » 12. Jun. 2007 10:12

Kikiriki! sej se ne gre da bi prespal pr men zarad seksa, ampak tko...iz lepšga :razz: da ne rabi recimo ponoč domov... zdej ko si reku da vsak normal človk ne bo doma seksu. ja kje pa bo?? midva največkrat doma pr men, kr se nama ne lušta vsakič na vikend it, ker je malce oddaljen, oz. v avtu kjer je nevarnost da se kam rukneš :D sej starši itak vejo, če je pr men in sma v sobi da nimata tam kej iskat...pržgema muzko in to je to:) maš ti kakšne boljše ideje?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]