Prespati pri fantu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Eli**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 3. 7. 2008
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a Eli** » 09. Jul. 2008 10:39

Js midva živiva v drugih državah, tko d se itak vidva samo med vikendi. In pol on prespi pr men, js pr njemu, pa nimava problemov. Že takoj k sva začela, sva lahko spala drug pr drugmu, zdej, k ga pa doma dobesedno obožujejo, je pa to še tolk lažji :razz: Pomoje je staršem najbolš fanta ful dobr predstavt, pa da so tut oni sami kdaj z njim...recimo k se punca tušira, da ni on sam v sobi, ampak mal čveka z mamo pa očetom. Pol ga majo ful rajš in sploh pomisljo ne, da bi zavijal z očmi, k pride fant k njim spat :razz:
Uporabniški avatar
z-majči*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a z-majči* » 09. Jul. 2008 11:54

jst pa pr svojmu nism še nikol spala pa tud doklr bo živeu doma pomoje nebom :( ... on pa pr men spi k sm sama k mi oči itak u tujini pa gre mami k njemu... men ne pustijo spat pr njemu, za njih sm še zmer mejhna punčka... no sej mogoče je pa tko bolš
Uporabniški avatar
Centrina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 9. 7. 2008
Kraj: med rožicami*

Neprebrana objavaNapisal/-a Centrina » 09. Jul. 2008 17:17

Midva sva skupi že tko pou leta, pa nism še nkol spala pr njemu on pa tut ne pr men. enkrat sm bla pr njem...do sred noči. tko no imava zlo nenavadno a zanimivo zvezo :)
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 10. Jul. 2008 11:46

čist vsakič,ko se vidima (to je ob vikendih večinoma,če ima dopust,potem tud med tednom). Vedno pa samo jaz pri njemu. Ima bolj razumevajoče starše pa tud več prostora.
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 11. Jul. 2008 21:32

js še nism prespala pr njemu,on pa tut ne pr men, pa sva skupi skor pol leta..problem so pa moji starci, ker ne pustijo da bi sploh pr kaki frendic prespala,kva šele pr tipu :motz: če on loh pr men prespi pa nebom spraševala ker fotr sploh ne ve za njega :!: tko da ne pričakujem d bova u bližni prihodnosti loh skup zaspala ;( mojga fotra je res čis cajt povozu!! :wall:
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 12. Jul. 2008 16:51

Maudisa napisal/-a:Vedno pa samo jaz pri njemu. Ima bolj razumevajoče starše pa tud več prostora.


Pri nama pa je obratno. Ponavadi on prespi pri meni, ker imam večjo posteljo. No, danes bo ravno spal pri meni in se že veselim :)
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 12. Jul. 2008 17:02

dasha! kaj lahko čist tko informativno poveš kolko si stara ti in kolko tvoj fotr? Ker lahko, da je razlog, da ti ne pusti spat pr fantu ( a fanta bi ti pustiu met, če bi vedu ? ) ta, da je biu on mlad v drugačnih časih al pa da je biu drugače uzgojen.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Jul. 2008 17:17

Pomoje je razlog to, da je stara cca. 16 let. In njen oče se mi niti ne zdi tako zelo čuden in za časom.
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 12. Jul. 2008 17:19

Ah dajte no :D
seksata lahko tudi kje drugje.. še slabše...
nevem zakaj eni starši komplicirajo glede tega. Moj atek pravi :D naj se rajši doma seksajo ko pa v kaki koruzi :lol:

Pri meni ni nič drugače za kako kolegico ko pa za fanta. Oboje odobravajo...
Ko fant pr meni prespi, jih celo v mojo sobo ni :D mama me kliče iz ene sobe v drugo če mi ma kaj za povedat.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 12. Jul. 2008 17:23

DiamondLollipop napisal/-a:Ah dajte no :D
seksata lahko tudi kje drugje.. še slabše...
nevem zakaj eni starši komplicirajo glede tega. Moj atek pravi :D naj se rajši doma seksajo ko pa v kaki koruzi :lol:

Pri meni ni nič drugače za kako kolegico ko pa za fanta. Oboje odobravajo...
Ko fant pr meni prespi, jih celo v mojo sobo ni :D mama me kliče iz ene sobe v drugo če mi ma kaj za povedat.


Ko bi usi starši razmišljali tko. Ti povem, da moj ata je meu na začetku ful probleme s tem, da je njegova hčerkica začela seksat. In ne rečem 2x, da jih nima še zdej. :)
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 12. Jul. 2008 17:25

ja saj verjamem... Moji so hvalabogu res zlo odprti glede tega in nič ne komplicirajo :D .
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Jul. 2008 17:29

Pa sej ni fora samo v seksu. Vsaj jst vidim spanje skupaj kot korak naprej v zvezi, kjer nekoga pripelješ domov in ga na nek način vključiš v svojo družino. Razen če so vaše hiše kot hoteli, kjer se folk prosto šeta skozi, starši se pa medtem na podstreho umikajo.
In za moje pojme večina zvez pri 16ih (zdej sem se ravno v to starost zapičila) pač ni na nivoju, ko bi bilo to normalno in samoumevno, kaj šele nujno. Obstajajo seveda tudi izjeme, ampak dajmo bit pošteni, povprečno zveza v srednji šoli traja par mesecev, nato pride pa drugi. A so starši res dolžni par različnih tipov letno gledat v svoji hiši?
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 12. Jul. 2008 17:32

ah... nevem kaj je narobe s tem če tip pri tebi prespi.. A pol je tudi narobe če kolegice prespijo?? Saj res da zveze ponavadi ne trajajo dolgo, ampak vseeno, nevem zakaj se nekaterim zdi tak grozno narobe to.. A pol boš ti samo svojega moža domov pripelala???
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 12. Jul. 2008 17:32

jullia_ se strinajm s tabo, sam mislm, da je treba priznat, da ni čas, da bi tko gledali. Če recimo nekateri seksajo že pr 13-ih.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 12. Jul. 2008 17:34

p!ka napisal/-a:jullia_ se strinajm s tabo, sam mislm, da je treba priznat, da ni čas, da bi tko gledali. Če recimo nekateri seksajo že pr 13-ih.



pri 13h ja :? to pa je res že malo prehitro :D nevem kaj gre čas tak al kaj.. Jas sem se pr svojih 13h še z barbikami igrala in so bli fantje fuj :D niti na misel mi takrat ni padlo da bi seksala . ali pa sem bila samo jas tak zapoznela :lol:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov