Prespati pri fantu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

zmajčica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 1. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a zmajčica* » 08. Jul. 2008 12:42

~NIA~ napisal/-a:
zmajčica* napisal/-a:Jst pri fantu nisem še dobesedno prespala (skupaj sva pol leta), enkrat sva samo ponesreč zaspala, in sm šla od njega ob pol šestih zjutri, pa še takrat je moj fotr neki zavijal z očmi, kao da mu ni to všeč.
Ne vem no, men je ful nerodno, da bi gledala njegove starše potem zjutri... Drugač pa mojadva kr neki komplicirata, da jima ni všeč če tam spim, da bi on pri meni bolš da jima sploh ne omenim, če pravta, da naj ne spi pri meni še ko njiju ni doma. mislm... :roll: pa 21 sm stara... sam kr naj sanjata :) pač ne bosta vedla, če tko hočta. Pa smo vsi srečni :)


ojej.. :) a nimaš nobenga stransega okna da se prplazi v sobo?
drgač je pa dons spet en takih dni ko moj dela ponoč in ne spova skupi :/ čene pa itk usak dan..
hodva leto in 7 mescev, na začetku sva spala pr njemu sam čez vikende, po parih mescih tud čez tedn (sam sm mogla zjutri v šolo), ko so se pa začele počitnce sm pa usak dan.. tud pol ko se je spet šola začela..
zdej pa večinoma spiva tud pr meni doma (prej nism mela svoje sobice) in mi je tko čist ok. z njegovmi starši se najbl štekam in mi zjutri ni nerodno v pižami prsanjat v kuhnjo in se usest zravn njegovga fotra na kavč ;)
čist smo domači... sej verjetn boste tud vi, sam navast se morjo, sploh tvoji da ti bojo dovolil


Sej meni niti ni do tega da bi bla skos tam, al pa on pri meni, ko sta mojadva doma.

Ne gre za to da se jst ne bi razumela z njegovimi, ker se super, samo so to le njegovi stašri in mi nekako ni do tega da bi me skos gledali hoditi po njihovi hiši. Sem pa tja pa seveda zelooo paše in se mi ne zdi nič narobe.

Moj fotr je itak to, da ga naj ne pripeljem domov tudi takrat ko njiju ni rekel kar tko, ker je neki mogu, ker sem prišla takrat pozno domov. Se vedno dela enga strogega atija :)

Itak vesta da nisem taka da bi kar skos visela pri fantu ali on pri meni, tko da ne vem zakaj bi komplicirala zaradi tistih parkrat. Njegovi pa nimajo nič proti če sem jst tam, samo se mi ne zdi primerno, da bi bla. Mam svoj dom še zaenkrat.
Tudi če bi od npr. mojega sina punca skos bila pri nas doma, bi si tut kej misnla...
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 08. Jul. 2008 13:08

_tejcha napisal/-a:Ni mi čist jasno kaj si mislila s tem da ti je smešno?

Se čist strinjam s tem s tabo da je določeno kdo je kje doma in kdo je kje gost...


Pač to, da jaz ravno ne bi pogosto pri njem spala, če bi imela le 15 minut do doma. Ne me narobe razumet - nikogar ne obsojam. Zgolj moje mnenje.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 08. Jul. 2008 13:11

*skokica* napisal/-a:Pač to, da jaz ravno ne bi pogosto pri njem spala, če bi imela le 15 minut do doma. Ne me narobe razumet - nikogar ne obsojam. Zgolj moje mnenje.


Meni osebno ni fora v tem, koliko sva stran narazen. Midva sva 5 minutk z avtom narazen, pa vseeno spiva eden pri drugem. In to zaradi tistega čara, ko greva skupaj spat, se skupaj zbudiva... Meni je čar pomemben, zato se tudi večkrat posluživa spanja edn pri drugemu...
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 08. Jul. 2008 13:16

Kakor komu paše. Jaz se tudi rada z njim zbujam oz. z njim zaspim, ampak dokler nisva na svojem to prakticirava takrat ko pač drugače ne gre oz. zadnje čase se to stalno dogaja (zaradi razdalje).

Ne vidim pa smila v tem, da se že pri 15-ih začne to prakticirat.
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 08. Jul. 2008 13:17

*skokica* napisal/-a:
Ne vidim pa smila v tem, da se že pri 15-ih začne to prakticirat.


ja ker,potem se ponavadi nekje v 20-ih konča; in potem je punca/fant zafrostiran,ker nima nobenega da bi se zbujal ob njem, in je seveda ves nesrečen in osamljen v obdobju življenja ko bi moral najbolj uživati! :)
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 08. Jul. 2008 13:20

Kdaj pa je po tvoje pravšnja starost za takšen "podvig"? :wink:
Midva sva to začela prakticirat pri 16., ampak zelo poredkoma. Mogoče 2x na leto, ajde...malo več. V zadnjih mesecih se dogaja, da to prakticirava vsak vikend, ko pride on domov (študira v KP)...
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 08. Jul. 2008 13:24

MilkyWay napisal/-a:Kdaj pa je po tvoje pravšnja starost za takšen "podvig"? :wink:
Midva sva to začela prakticirat pri 16., ampak zelo poredkoma. Mogoče 2x na leto, ajde...malo več. V zadnjih mesecih se dogaja, da to prakticirava vsak vikend, ko pride on domov (študira v KP)...


sej jaz sem tudi začela to prakticirati pri 16,ko sem mela prvega resnega fanta. saj pri večini je tako, da se začne to prakticirat v adolescenci: 15-18 let. jaz sem samo želela poudariti, kaj se zgodi after...
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 08. Jul. 2008 13:25

Do konca srednje šole svojim otrokom sigurno ne bi dovolila. Dobro, kakšen vikend, ampak da bi moj otrok v času šolanja spal pri fantu/dekletu ... A-a. :)

Pa saj imamo še celo življenje pred sabo in se bomo zbujale ob naših moških v našem domu.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 08. Jul. 2008 13:26

študentka20 napisal/-a:
MilkyWay napisal/-a:Kdaj pa je po tvoje pravšnja starost za takšen "podvig"? :wink:
Midva sva to začela prakticirat pri 16., ampak zelo poredkoma. Mogoče 2x na leto, ajde...malo več. V zadnjih mesecih se dogaja, da to prakticirava vsak vikend, ko pride on domov (študira v KP)...


sej jaz sem tudi začela to prakticirati pri 16,ko sem mela prvega resnega fanta. saj pri večini je tako, da se začne to prakticirat v adolescenci: 15-18 let. jaz sem samo želela poudariti, kaj se zgodi after...


Js sm pa hotla vprašat *skokico*, ampak mi je zaštopu računalnik in si me ti prehitela :D
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 08. Jul. 2008 14:00

no, midva sva par mal mn kot 3 leta in ja, na začetku , se pravi prvo leto, nisem prespala pri njem, ker mi doma niso pustil, lansko leto sem prespala pri njem bore malo, 2x v celem letu, letos sem pa prespala pri njem velikokrat, že samo sedaj v enem tednu 4x. Mislm, da zlo zgodej tega ni treba prakticirat ... no, je pa odvisn od posameznika/ice.
sexybeyb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 12. 3. 2008
Kraj: Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a sexybeyb » 08. Jul. 2008 15:00

No...tudi midva sva na začetku še in mi doma ne pustijo, čeprav si oba želiva zaradi občutka, ki ga imaš ko zaspiš skupaj! To sem sicer že doživela, ampak nisem pa prespala do zjutraj..
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 08. Jul. 2008 15:06

jz sm tut dostkrat prespala pr njem zart razdalje, zdej pa ne smem več, ker sm neki zajebala pa težijo...ampak ko se bo popravlo bom spet :P
mislm da pa nekek starostne omejitve ni...pač ko se počutš tko d bi prespal pr nekomu pač prespiš....če ti pa starši dovoljo je pa najbrž odvisno tut od tega kolk so navajeni že od prej d si pr kakšnih kolegicah prespala pa tko....k eni se težko navadjo.
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 08. Jul. 2008 15:06

Fiiijuuu... :P kot da bi se spomnila nazaj, kak je blo meni...jaz sem začela s fantom pri 16-ih, pa sma blla 2 leti skup..previč sem prespala pri njemu kr lep čas po tem ko sma začela..seveda je blo tukaj nezaupanje s strani fotra-itak. vsakič naslednjič ko sem želela prespat pri njemu, je bila kalvarija prošenj :) sicer pa nisem nekaj extra velikokrat prespala. pa še zdaj, ko sem 23 stara, včasih čudno pogleda, če kje drugje prespim...staromodnost dela svoje :)
sexybeyb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 12. 3. 2008
Kraj: Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a sexybeyb » 08. Jul. 2008 15:38

ja tud moj fotr je staromoden...ampak tolk, da mi tud kalvarija prošenj nebi pomagala. :( sicer s tem-prespati pri kom sem se sprijaznila in izkoristim priložnost ko sta na dopustu, na drugih področjih pa ga že počasi moderniziram;)
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 08. Jul. 2008 16:20

ma moj se more sprijaznit s tem, da nisem 15 stara, ampak za njega bom vedno mala punčka in vedno mi bo gledal pod prste. tak da po eni strani komaj čakam da končam faks, se zapolim in grem na svoje...čeprav vem da bom pogrešala dom

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]