Prespati pri fantu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 12. Apr. 2008 15:09

Sej ni treba da se skrivas, samo da ne spis skupaj. Sicer je pa vse odvisno od vzgoje.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 12. Apr. 2008 18:24

ja nevem da fanta v enem letu ne pripelješ domov meni zgleda kot da ga skrivaš
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 12. Apr. 2008 18:33

Sj ni rekla, da ga je skrivala, pa tut ni rekla, da ga ni nikol dam prpelala. Rekla je sam to, da ji starši niso pustil, da bi vsak tedn drug fant pr nje spal, zato so ji rekl, da ga lahko dam prpele spat šele po 1 letu.
Uporabniški avatar
powerpuff
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a powerpuff » 12. Apr. 2008 19:28

*hox* napisal/-a:
*lovely* napisal/-a:in seveda mao darilo za njegove starše (to je nuja za dobre odnose z njegovimi starši)!!

To je lezenje v rit. :P Js prvič nisem nesla nič, pa se čist dobro razumemo. ;)


se strinjam, joj kaksen bullshit :D po mojem je vse drugo bolj pomembno, da se z njimi razumes, kot da jim nekaj nosis.
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 13. Apr. 2008 10:20

..
Zadnjič spremenil *SweetGirl*, dne 19. Mar. 2009 12:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 15. Apr. 2008 11:25

CoreySteel napisal/-a:Moja je v letu in pol pri meni prespala dvakrat. Enkrat "ilegalno" :)
Jest pri njej še ne.


+1 pri meni :D
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 15. Apr. 2008 12:16

moj zdjšn fant je prvi k je biu do zdj men doma in k je spau/spi pr men.
pa me je mami že opozorila, da če nehava, da naj ji druzga sploh ne pelm domov neki časa, k so ga čist sprejel za svojga :)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 15. Apr. 2008 12:21

*SweetGirl* napisal/-a:
Pac stvar je taka, da se moji ful navezejo in fanta takoj vzamejo za svojega, mu tudi vse placujejo (npr. dopuste- smucanje, jadranje) in je pac malo cudno, da bi vse svoje "3 mesecne zveze" predstavljala doma. Moj zadjsnji dragi je rekel, da so moji starsi super in se ful domace pocuti (kar se tudi vidi).



ja in pa sej je samo keš. mal prevečkrat ta dnar omenjaš. ( se te zdej spomnim ker si enkrat tut ta jadranja pa nevemkaj mate čez metala) jest sploh ne vem če bi šla na morje s tastarimi, če fant nebi šu al pa kkšn moj folk..
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 15. Apr. 2008 12:32

^^Ja ok, ce nimas nobenega pametnega argumenta se lahko tudi v to vpiknes :roll: In to, da ti ne gres na morje s tvojimi, nima nobene veze s to temo. Jaz sem samo razlozila, od kje navezanost in bliznji odnosi mojih starsev z mojim fantom in zakaj jim pac ni za spoznavat vseh mojih kratkotrajnih vez. Lahko komentiras kar zelis, jaz sem koncala.
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 15. Apr. 2008 19:12

Js čist razumem, o čem SweetGirl piše in se kr strinjam z njo.

Drgač pa sm js vedno sama nardila selekcijo primernosti "pokaži tudi doma" ...
Tisti, ob kerih sm se sam sekirala, jokala in kregala, sigurno niso bli fantje, k bi jih mojedva želela spoznat in sprejet u krog družine.

Načeloma bi lahko prpelala domou (v družino, pr men doma smo itak bli, ampak kadar mojih dveh ni blo) usacga od teh, ampak tut men sami ni blo do tega, ne bi se počutla u redu, ne bi hotla tiste napetosti u luftu in hlinjenja neke prjaznosti s kere kol strani.

Tko kt pr SweetGirl, mamo tut pr nm navado, da starša z veseljem uzameta še mojga dečkota sabo (če se odločm js it zravn) na morje, smučarijo in kar je tacga, zato sm tut vedno vedla, s kerim bi to šlo in s kerim nikakor.
Do zdej je blo tko sam pr prvem resnem in pr zdejšnjem, pruga sta mela rada (sploh mami), nad tem sta pa čist naudušena (še sploh fotr, k ma nekoga, s kerim loh debatira o ush športih in kr je moj tak direktn, gopčn in zajebantski, dobi pr fotru takoj plus točke).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 17. Apr. 2008 22:20

moj je prvič prespal pri meni po nekje pol leta....

mela sem turir pa sem prišla domov čist seuta, nisem vedla kje mam sploh glavo, pa sem ga hotla na vsak način videti oziroma vsaj objeti prej kot bi zaspala in ker se mi je zdelo bed da se vozi za pol urce k meni prej kot zaspim sem mu rekla naj pač prespi...(ker ga med tednom nikoli ne vidim, fax on pa dela pa sva 200km narazen med tednom) med vikendom pa tud ne morš lih vsega nadoknaditi...

mami sem omenila da bo spal pri meni, pa da bo na kosilu, je rekla da bo ql... fotru nisem rekla nič, ker pol sam komplicira... :? itaq je zjutraj ugotovil da smo štirje... ni rekel nič glede tega ne zdj ne kasneje... tak da zdj pač pikica večino vikendov spi pri meni...

jz pri njem nočem spati ker ma miniaturno sobico z minimini posteljo in pol vedno zlezem na tla sredi noči... sm že raje pri meni na moji ogrooooomni postelji... pa še vseeno... moja omara, kozmetika, kopalnica so blizu pa ne rabim nič vlačit sabo, on pa itaq ma že pol stvari pri meni... (aja saj jaz pri njem tud!)

v gavnem starši so sprejeli ful fajn, noben ni rekel niti besede, res pa je da je on prvi ki spi pri meni (prej noben ni bil dovolj poseben da bi ga htela za cewlo noč v svoji postelji!) in da tud več nisva najstnika... jz jih bom počasi 21 on pa 28
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 18. Apr. 2008 10:36

hmm..moj zdajšnji je pr meni spal že zelo hitro.. bla sem dosti sama doma in načeloma noben od naju ni hoto nič resnega. sam sva kr hitro ugotovila da se mava mal preveč rada :D no in pač enkrat je bil cel vikend pr meni (takrat sva že vedla da hočeva bit skupaj kot fant in punca) in je moja mama prišla nenapovedano domov in je pač vidla d je pr meni :) mal je bla v šoku prvih 5 minut ampak sta se res ful zaštekala
.. no jaz sem šla pa k njemu kakšn mesec kasneje :) and I love sleeping together
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Punchee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: Love RD

Neprebrana objavaNapisal/-a Punchee » 07. Jul. 2008 17:35

Jst pr mojmu še nism prespala, prespi pa on pr meni ko se le da :) Ni lepšega od spanja z njim :D Prvič tud on ni meu nč s sabo u 4. pa je že prnesu zobno ščetko, več pa itak ne rabi :) Sm bla pa ful presenečena kr je moja mama tak dobr odreagirala ko je zvedla da je prespau pr meni - ok smo mele en dialog k je traju pribl. 30min ( :? ) sam pol mi je blo hmal zadost. Zdej sam komi čakam da moji spakirajo na morje. :D
zmajčica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 1. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a zmajčica* » 07. Jul. 2008 18:46

...
Zadnjič spremenil zmajčica*, dne 01. Sep. 2009 23:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 07. Jul. 2008 19:02

^^sm misla, da mam sam js tezave glede tega. tk oldfashion so...
Zadnjič spremenil anoyel, dne 07. Jul. 2008 19:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]