Prespati pri fantu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 01. Apr. 2008 5:39

on je pr men prespou po pou leta, jz pa tud neki tazga. zdj pa skos pr nas doma spiva.
drgač učas sva sexala u avtu pa u sobi moji al njegovi, kej extra ala kuhinjska miza/pult nisva probavala.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 01. Apr. 2008 11:07

Shannon napisal/-a:Kok ste eni otročji, ej.

Ne živim v bloku. Pa tudi če bi, ni problem v drugem folku v sosednjem stanovanju (!), ampak v tem, da jaz pač ne morem seksat, če so starši v sosednji sobi. Tudi nisem navajena v gatah hodit po hiši, kaj šele kaj drugega.

Že od rojstva sem ateist, krščanstvo in podobno vraževerje je za ljudi brez možganov. In nimam opranih možganov v zvezi s tem. Nasprotno.

Spolnost je krasna stvar, poročen ali ne (jaz sicer nikoli ne bom) - ampak ne s starši 3 metre stran. Jaz res ne vem, zakaj je enim to težko razumeti, da nekateri pač rabimo prostor zase, brez familije zraven. Jaz nočem, da oni karkoli vejo o tem delu mojega življenja in tudi poskrbim, da je zanju tako, kot bi bila še vedno stara 15 let, ko nisem vedela, da tipi obstajajo.

Če je vam zabavno poslušat mat/fotra/brata/sestro/dedija itd., kako seksajo (ali pa vedet, da to počnejo v sosednji sobi), kul, veliko užitkov. Meni to pač ni.[/i]


Vazn da se pocutis bolj odraslo od nas :roll:

Lej, ceprov je sosednje stanovanje, stena v tvoji sobi se zmer lahk meji na steno sosednjega stanovanja. In govorila sem za ta primer. Ce pa ti nisi navajena sexat, ce je kdo v sosednji sobi, pa ne rabis zdej nas kle obsojat. Ce bo koga kaj motilo in bo slucajn kaj prevec slisu, ma jezik, pa naj zine. Se bomo drugic potrudil to pocet bolj potiho :D

Me prov zanima ce tvoja fotr pa mat nista nikol sexala, ce si bla ti doma :gruebel: V starih casih so clo mel sam eno sobo in so starsi sexali v isti sobi, kjer so bli se ostali clani druzine. Kaj pa na to poreces?
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 01. Apr. 2008 19:55

*spelchek* napisal/-a:mene zanima, kako nei prepričam starše,da bi priš tip k men spat,kr sva mal več k pol leta že skupi... al pa da bi me spustil k njemu :? Kak predlog? :? :oops:


jz sm bla tkrt 17 pa sm se mogla preklet trudt za to.. ni ene formule, sploh nevem točn kaj je mojim kliknlo..mogoče to, da sm točno začela domov prhajat, da nism zajebala pa zanalaš tm bla čez noč pa se nardila neumno, pa da je moj ful odgovorn pa da so ga že prej spoznal pa vidl da je čist ok :) drgač pa nevem..pr men je bla to fora, da se kao ne spodobi hodt okol, d anej šolod elam pa da bojo lepe ocene..nč lepš niso ble sicr..tko da nevem kva je fora :D

sm pa 1. prespala na un dan, k sm zdelala popravca haha :D to je blo legalno, pa enkrt prej sm na črno rpespala :D

zdj pa vsak tedn za ceu vikend al pa vsaj iz sobote na nedelo pa tko :) <33 če ne clo gdaj med tednom :) :)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 01. Apr. 2008 19:58

:D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Žanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 6. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Žanna » 01. Apr. 2008 20:33

Jst pa še nism pr mojmu spala, pa on tud ne pr men, sam se mi zdi, da bi biu že čas (po osmih mesecih). :)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 01. Apr. 2008 20:46

;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 03. Apr. 2008 19:13

Žanna napisal/-a:Jst pa še nism pr mojmu spala, pa on tud ne pr men, sam se mi zdi, da bi biu že čas (po osmih mesecih). :)

mislim, da mesci ne povejo vsega...če se ti počutiš ok, da bi prespala pr njemu (kar pa sploh ni nič tko strašnega :wink: ), pole pa dej...ne pa spat pr njemu zato, ker je šlo že mimo 8 mesecev... :D no sam neki iz moje strani :wink:
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 03. Apr. 2008 19:34

jaz sem kaksne pol leta prej parkrat prespala pri njemu (ampak samo prespala, da smo si na jasnem), preden sva zacela.
Uporabniški avatar
čivava
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a čivava » 03. Apr. 2008 20:14

Joj, kaj nej zdej jest rečem... Skup sva pol leta...ja on je pr men prespav že po enmu mescu. Res je d sva se prej tko mal poznala in mami ga je tko na videz poznala in je pač vedla d je ful fajn dečko. Ati ga pa kr ni in ni spoznov, šele po kakšnima dvema mescama. Ko sm šla pa jest k njemu je blo pa tko mesec pa pol, d sm jih spoznala in pr njemu tud spala,... Ko se zdej spomnem mi gre kr mal na smeh... Joj, kolk smo nerodni, ko gre za kakšno tako situacijo.
Zdej pa ni panike, so se kr navadl d sva dost skupej in vedo d se mava res rada, tk da nobeni ne komplicirajo.
Nič ne bi spremenila ker je blo do zdej res vse cool pa lepo!!!
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 03. Apr. 2008 20:16

No jaz se deloma strinjam s Shannon.
Vseeno mi je kaj delate druge in kje vse seksate,ampak jaz tudi pač ne bi seksala,če so starši v sosednji sobi:tako pač je. Pri meni ne seksava nikoli,ker sva v isti hiši kot moji starši. Pač me to moti,in ko je enkrat napeljal na akcijo sem mu rekla da ne,ker:nimam ključa,ne bom sproščena,ima sestra zraven sobo...in sploh.Pač.Ni mi kul.
Da bi seksala na postelji lastnih staršev ni šanse sploh,tudi če jih ne bi bilo doma,niti kje drugje na kakšnih čudnih površinah...(pultih in podobno,mizah,kjer je hrana)...ne rečem pod tušem ali na kavču (pa še to raje ne če ni usnjen,da se obriše).

Tudi pri njem seksava v njegovi sobi,nekajkrat sva na kavču,to je pa vse. Pri njem sem sproščena,ima ključ,starši ne hodijo v zgornje nadstropje....
In to je to.
all*starka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 6. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a all*starka » 03. Apr. 2008 20:24

...
Zadnjič spremenil all*starka, dne 18. Jan. 2009 18:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 03. Apr. 2008 20:30

^^no vidiš :D pa sta si našla prostor :)
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 10. Apr. 2008 23:58

Moja je v letu in pol pri meni prespala dvakrat. Enkrat "ilegalno" :)
Jest pri njej še ne.
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 11. Apr. 2008 15:25

js sm tud že prej pri njemu spala, preden sva hodila. spiva pa itak 2x-3x tedensko skupaj. po večini pri meni.
Uporabniški avatar
Amaretto
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 22. 2. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Amaretto » 11. Apr. 2008 16:28

Jst pr mojmu še nisem celo noč spala.. sicer sva skupi šele 3 mesece in kolkor poznam svoje starše, vem da jim ne bi blo prov.. me pa živcira ker ne vem kolk časa naj še počakam, da jima omenim kej v zvezi s tem.. k sta tko staromodna in ju ful skrbi kaj bodo ljudje govoril (mislm, halo!? ker bedn izgovor...) :roll:
I thought I was a fool for no-one, but oh baby I''m a fool for you...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot], Google Adsense [Bot]