Prespati pri fantu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nikita..
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 21. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nikita.. » 03. Jul. 2006 10:39

Moja kolegica ima fanta s katerim sta skupaj približno 2 meseca in ta vikend naj bi prvič prespala pri njemu.Mene je ceu teden spravljala ob živce s tem kaj naj vzame sabo,če sploh kaj,...če bo imela kaj sabo da on ne bo mislil da se hoče kar preselti k njemu..... skratka *crazy*
Men se vsa ta skrb zdi zelo nepotrebna,kaj pa ve mislite?
In kaj ste ve naredile ko ste prvič prespale pri fantu?
~-~> Sticks and stones can break my bones,
but words will never hurt me <~-~
Uporabniški avatar
pikica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 25. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica83 » 03. Jul. 2006 11:22

Mene je tko poklicu popoldne in mi reku, da pride po mene in da naj si vzamem stvari, da bom prespala pr njemu. Sicer sem bla ful presenečena, pa nisem mela velik časa za premišljevat, nardila sem točno to k mi je reko, vzela sem stvari pač cunje za spreoblečit, pa pač nujno kozmetiko.
ded
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 9. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ded » 03. Jul. 2006 11:24

Kaj naj prinese?

Predlagam kaksne kondome, lubrikant, bic, lisice, sexy perilo, pa vino, prigrizek, itd... :wink:

PS:
Tudi, ce nic ne prinese bo vse v redu. Sicer pa zobna scetka ne bi smela bit problematicna. Al pa kaksen kos perila.

LP
levcek
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a levcek » 03. Jul. 2006 11:37

ščetko! zobno pasto majo pa oni

pizame itak ne bo rabila.
Uporabniški avatar
cokolada
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cokolada » 03. Jul. 2006 11:40

k sm js prvič prespala pr mojmu sem si vzela samo nujno s sabo. torej gatke, ščetko pa neki za make up dajat dol, ker mi ni kul spat pa tut če sam z maskaro. drugač pa k sm pr enmu drugmu prespala pa nisem mela nič s sabo kokr se spomnem. spala sem naga :D gate mi je dal on, ščetko tut... ma ni pene to... karkoli naj vzame... sej zna razmišljat, verjetno ne bo prišla s potovalko :) upam... :lol:
čeprov js h mojmu pridem, ampak sva že dolgo skupaj in ostanem pri njemu tut po kšn tedn...
Če misliš, da zmoreš, zmoreš.
Če misliš, da ne zmoreš, imaš prav.
(Mary Kay Ash)
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 03. Jul. 2006 12:07

Jst tut nisem komplicirala...zobna ščetka, sveže perilo in kako majčko za preoblečt pa pižamco :)
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 03. Jul. 2006 15:49

ja zobno ščetko, kremce za obraz, pa MU za dol dat, MU za zjutraj če ga uporabljaš, pa deodorant&parfum za naslednji dan.

pižama, za preoblečt, najbl nujne so spodnje hlačke, pa majčka, pa če bosta doma visela obvezno trenirka :)
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 03. Jul. 2006 16:16

ja neki za spreoblect za drug dan pa svojo zobno scetko!!!
brez zamere samo ni bol ogabne stvari kot si zobno scetko sposojat pa tut ce od svojga dragega!!! pa ne me zdej zacet napadat sam to je men res...
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 03. Jul. 2006 17:14

ja itak to se strinjam da obvezno svojo zobno ščetko :razz: sam če si pozabljiv...sej ko bom večkrat prespala pr nemu bom sigurn eno mela tm :lol:
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 03. Jul. 2006 17:27

Ja prvič sm jz nesla res samo osnovne stvari pa sm jih tam tudi pustila...tako da sedaj po 3 letih grem k njemu samo še z denarnico mobitelom in ključi
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 04. Jul. 2006 8:53

UUUU, jaz pa zakompliciram ko grem k mojemu. Prvič, ko me je povabil sem kar un mali kovček napakirala (na koleščkih), noter pa napakirala vse od perila, kozmetike, športne cunje - če bi šla slučajno na sprehod, pa za zvečer. Skratka, tako, da me nič ne bi moglo presenetiti.

Jaz se držim načela, bolje kaj več kot premalo.

Mi je pa moj že večkrat rekel, da če se nameravam kar preseliti k njemu (v šali je to rekel). Sem rekla, da če se bom, bo pa kar cel tovornjak prišel.
No povedala sem mu tudi, da sem rada urejena in da imam zato vedno s sabo kaj preveč. Pa to zdaj ve in ne sprašuje več.
Uporabniški avatar
*sandy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 1. 5. 2006
Kraj: Pomurje

Neprebrana objavaNapisal/-a *sandy* » 04. Jul. 2006 17:04

Punce ne komplicirat!

S samo moras imeti veliko dobro volje in se vec :hearts: !

Pa saj bos verjetno samo eno noc tam in se prej dogovoris, ce bosta kam sla ali ne...

Jaz pa se ne spomnim kdaj je moj fant prvic prespal pri meni blo je tam okoli v 1. letnika srednje sole. :D
Uporabniški avatar
tiana1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 24. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tiana1 » 05. Jul. 2006 9:21

nism hotla nove teme odperat ker se tole navezuje. mene zanima kok vm starši pustijo prespat pr tipu, ker men moji ne pustijo, še nikol nism pr nemu prespala če je meu koga doma pa sva že več k en let skp. on pr men ne more ker delim sobo s tamalo ampak on ma svojo sobo pa mi moji ne pustijo ker se kao ne spodob. skp spiva ob redkih priložnostih k sm js sama doma al pa občasno k je on, pa še to morm skor na kolenih prost. zdej mava pa še večji problem, greva k moji družini v srbijo za vikend in uni so rekl da ni šans da bova v isti postli, in to so se spomnl par dni pred odhodom k mava že karte pa vse, tip je pa zdej reku da če ne bova skp spala da sploh ne gre. js res ne vem kaj nej :(
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 05. Jul. 2006 10:00

kok sta pa stara?

Meni tudi niso postili kar lep čas presprat in tudi njemu ne pri meni,njegovi starši bi pa njemu dovolili že takoj ...tako da mi2 sva bila 1 leto in pol skupaj ko sva šele lahko prespala skupaj...pa še to je lahko on pri meni ne jaz pri njemu.....
zakaj pa ne pustijo da bi skupaj spala...jz ne vem kaj oni razmišlajo da se lahko sexa samo ponoči in v postelji kateri spiš? :eek:
Uporabniški avatar
tiana1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 24. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tiana1 » 05. Jul. 2006 11:07

js bom 21 kmal on je pa 24. pa sej moji vejo da sexava oba, in niti ne težita zarad tega. bl je problem kaj bojo drugi rekl, kaj bojo sosedje rekl pa če slučajn nehava kaj bojo o men govoril ker sm pr nemu spala pa take. za sorodnike v srbiji pa nimam pojma kaj jih daje, ker kot prvo to ni njihova stvar skom js spim, sam je njihova bajta tko da morva upoštevat pravila ane. najbol je bedn k je to moj bratranc prbou k je 25 let str. ke ma on pravico to odločat. res ne vem kako bom to spelala. moja mt je clo rekla da nevem kaj težijo pa da bo ona poklicala pa rekla da nej najdejo eno postlo za naju. tko da res če moja mt pusti nevem zakaj bi oni mel kej proti.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov