Prespati pri fantu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 21. Mar. 2008 14:53

Ryu napisal/-a:
Shannon napisal/-a:Dobri ste, da lahko f... zraven tastarih. Meni se to zdi skrajno neprimerno in nespoštljivo do staršev. Ampak ok, če ste tako sproščeni ...


je potemtakem tudi od tvojih staršev neprimerno in nespoštljivo do tebe, če se gredo igrice v spalnici?? :roll:


Mislim, da ne razumeš poante. Starši so starši in otroci so otroci. In ja, mislim, da bi otroci morali imeti več spoštovanja do staršev kot ga imajo. Jaz na splošno ne razumem folka, ki se goni pri odlkenjenih vratih, v polni bajti, na postelji staršev, pri tankih stenah ... jaz se sploh sprostit ne bi mogla.

p.s. moji starši že 20 let ne spijo več v isti sobi, tako da mi ni bilo nikoli treba poslušati česarkoli :wink:
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 21. Mar. 2008 14:57

Shannon napisal/-a:
Ryu napisal/-a:
Shannon napisal/-a:Dobri ste, da lahko f... zraven tastarih. Meni se to zdi skrajno neprimerno in nespoštljivo do staršev. Ampak ok, če ste tako sproščeni ...


je potemtakem tudi od tvojih staršev neprimerno in nespoštljivo do tebe, če se gredo igrice v spalnici?? :roll:


Mislim, da ne razumeš poante. Starši so starši in otroci so otroci. In ja, mislim, da bi otroci morali imeti več spoštovanja do staršev kot ga imajo. Jaz na splošno ne razumem folka, ki se goni pri odlkenjenih vratih, v polni bajti, na postelji staršev, pri tankih stenah ... jaz se sploh sprostit ne bi mogla.

p.s. moji starši že 20 let ne spijo več v isti sobi, tako da mi ni bilo nikoli treba poslušati česarkoli :wink:


Ja cakaj malo, kje pa potem sploh naj imam spolne odnose, ce so pri nas in pri njemu vedno vsi doma, sama sva res redko, nobeden od naju nima kljuca od sobe ipd. Ne razumem, kaj zelis povedati, ker kam naj se po tvoje dava v taki situaciji? Ali naj seksava 3x na leto, ko sva sama ali kako?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Mar. 2008 15:07

Shannon napisal/-a:
Mislim, da ne razumeš poante. Starši so starši in otroci so otroci. In ja, mislim, da bi otroci morali imeti več spoštovanja do staršev kot ga imajo. Jaz na splošno ne razumem folka, ki se goni pri odlkenjenih vratih, v polni bajti, na postelji staršev, pri tankih stenah ... jaz se sploh sprostit ne bi mogla.


Delno se strinjam. Ne želim, da bi kdorkoli seksal na mojem pohištvu, tako da tudi sama pustim tuje spalnice pri miru :) In nikoli se živalsko ne derem, če nisva sama, ker bi bilo meni nerodno, poslušalcem pa tudi.
Ampak to, da se naj pa sploh ne bi seksalo, če nisi sam v hiši, se mi zdi pa malo pretirano. Eni smo še par let od tega, da bi se na svoje selili. Dokler si pri tem diskreten, se mi to ne zdi preveč nespoštljivo do staršev.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 21. Mar. 2008 15:16

ja sej ne sexam v postelji moje mami pa tut to mi je nekak logično da se ne derem ko da bi me na živo rezal.. stene pa tut niso tok tanke, da bi se slišal vsako škripanje postle.. sam kaj čem, spalnica moje mami je zraven moje, kaj naj zej raj čakam, da bova pr njemu, da lahko sexava? oprost ampak men se to ne zdi nespoštljivo do staršev.. itak se ve, da se ne igrava z lego kockami v sobi
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 21. Mar. 2008 15:21

...
Zadnjič spremenil *SweetGirl*, dne 18. Mar. 2009 19:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
rose8
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rose8 » 21. Mar. 2008 15:30

*_nincy_* napisal/-a:Ja prvič sm jz nesla res samo osnovne stvari pa sm jih tam tudi pustila...tako da sedaj po 3 letih grem k njemu samo še z denarnico mobitelom in ključi



hehe jz po letu in pol, ravno tako... :D
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 21. Mar. 2008 16:23

Roberta R. napisal/-a:ja sej ne sexam v postelji moje mami pa tut to mi je nekak logično da se ne derem ko da bi me na živo rezal.. stene pa tut niso tok tanke, da bi se slišal vsako škripanje postle.. sam kaj čem, spalnica moje mami je zraven moje, kaj naj zej raj čakam, da bova pr njemu, da lahko sexava? oprost ampak men se to ne zdi nespoštljivo do staršev.. itak se ve, da se ne igrava z lego kockami v sobi

Se strinjam. :ja:

Ne vidim razloga, zakaj ne bi sexala v sosednji sobi. Sama sicer nimam sobe zraven staršev, ampak sva že sexala v dnevni sobi, ki pa je zraven spalnice. Ne predstavljam si da sploh ne bi sexala v primeru da bi imela sobo zraven spalnice.

Imam sošolko, ki s fantom ne sexata tudi po 2 meseca, razlog je prostor. Punca ima sicer svojo sobo, ampak pravi da med tem ko so starši doma ne mislita sexat, zvečer ko pa vsi že spijo pa tudi ne. Meni se to zdi butasto. :stupid:
Uporabniški avatar
Poki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Poki » 21. Mar. 2008 17:19

No midva s fantom vedno spiva pri meni...hihi se dobro da imam svoj vhod.. :D
Uporabniški avatar
lipgloss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lipgloss » 21. Mar. 2008 17:28

najlepše je spati zraven mojega mucka :)
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 21. Mar. 2008 17:42

jullia_ napisal/-a:
Shannon napisal/-a:
Delno se strinjam. Ne želim, da bi kdorkoli seksal na mojem pohištvu, tako da tudi sama pustim tuje spalnice pri miru :) In nikoli se živalsko ne derem, če nisva sama, ker bi bilo meni nerodno, poslušalcem pa tudi.
Ampak to, da se naj pa sploh ne bi seksalo, če nisi sam v hiši, se mi zdi pa malo pretirano. Eni smo še par let od tega, da bi se na svoje selili. Dokler si pri tem diskreten, se mi to ne zdi preveč nespoštljivo do staršev.


Sem istega mnenja.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 22. Mar. 2008 13:55

js ne bom čakala, d bova pri meni ali pa pri njemu sama doma, ker bova to težko dosegla...nič se mi ne zdi narobe, če seksava poleg sobe od staršev...navsezadnje je to neki normalnega...derem se ne, ker mi ni prijetno, d bi me usi slišali...pretirano ne skačeva po postli, d bi se slišalo uik-uik...stene niso tako tanke, d bi se slišl usak udih in izdih...torej zakaj ne?
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 31. Mar. 2008 15:08

Kakšen buren odziv :D
Prav, pa seksajte 3 metre od staršev, če vam paše. Niti ni tolk fora v tankih stenah (da bi se slišalo itd) - mene moti to, da vem, da so starši v sosednji sobi, tudi če ne vejo, kaj počnem ...
Meni se to zdi ogabno in sem raje v celibatu, če nimam izbire. Spolnost je zame nekaj, kar se prakticira stran od družine. In ena stena vmes pač ni dovolj velika razdalja.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 31. Mar. 2008 15:52

Shannon napisal/-a:Kakšen buren odziv :D
Prav, pa seksajte 3 metre od staršev, če vam paše. Niti ni tolk fora v tankih stenah (da bi se slišalo itd) - mene moti to, da vem, da so starši v sosednji sobi, tudi če ne vejo, kaj počnem ...
Meni se to zdi ogabno in sem raje v celibatu, če nimam izbire. Spolnost je zame nekaj, kar se prakticira stran od družine. In ena stena vmes pač ni dovolj velika razdalja.


Tebe so v otrostvu napolnili z raznimi 'spolnost je umazana' in podobne krascanske pogruntavscine?

Meni so doma dali vedet, da je spolnost nekaj zdravega - to ne pomeni, da seksamo popreko, iz spostovanja je to diskretno dejanje dveh ljudi, ampak da bi bila 5m stran od fanta, ker so v drugi sobi starsi - niti najmanj ne.
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 31. Mar. 2008 15:54

Glede na to, da moji tastari sexajo in da jih včasih celo slišim, če nimam slušalk na glavi... Da ne povem kako sta očitna in že ene dve uri alpa še prej vem, da bosta zvečer sexala...

Uglavnm to, da so bli tastari doma, me še ni ustavil pri sexu :)
Mogoče pri moji, kjer so stene malo tanjše, pri meni pa definitivno ne :)
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 31. Mar. 2008 16:03

MsN napisal/-a:
Tebe so v otrostvu napolnili z raznimi 'spolnost je umazana' in podobne krascanske pogruntavscine?

Meni so doma dali vedet, da je spolnost nekaj zdravega - to ne pomeni, da seksamo popreko, iz spostovanja je to diskretno dejanje dveh ljudi, ampak da bi bila 5m stran od fanta, ker so v drugi sobi starsi - niti najmanj ne.


Kaj nej rečem - lucky you! :?
Mi nismo verni sploh sam sta pa tastaredva tko čudna kdaj, da mi je zoprn kdaj sploh tipa dam prpelat. Fotr skoz neki grdo gleda pa neki zategnjen ... Kako nej bo pol človk sproščen, če veš da bo fotr pol spet težil?! Oziroma drugače - ti je bed že samo to, da ga pelješ v sobo, pa tud če ne seksata, sam zato k veš kaj si mislita tastaredva.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]