Prespati pri fantu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 12. Jun. 2007 10:15

ja seveda zakaj nebi prespal pri tebi? Da se mata lepo ponoči in da se lahko objameta in skupaj zaspita tukaj sploh ni važn al je sex al ne...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
blond_angel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 24. 5. 2007
Kraj: Krško

Neprebrana objavaNapisal/-a blond_angel » 12. Jun. 2007 10:29

No ti me razumeš Tigi:D
Ne gre za seks, k to se lahk zgodi itak kjerkol, sam za tisto toplino in njegovo bližino.... men je blo tko luštn zaspat ob njem ko sma bla skupi na morju...:D..sej zdj grema spet kmal na morje, k ma vikend dol, tak da bom lahko zapančala ob njem:D doma bo pa tut enkrat, ko dobim dovolj poguma...se tolažim s tem, da pride vse ob pravem času... :razz:
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 12. Jun. 2007 10:52

Tigi napisal/-a:Ja zakaj pa nebi takrat imel spolnih odnosov, če so starši doma? Naju je njegova mmami poslala celo v njeno spalnico spat ker sva spala v dnevni sobi ker ma malo posteljo pa še brata v sobi, da sva tam spala...pa sigurn tud sexala...nevem no zakaj nebi ko so doma sexal...


Jaz pa v spalnici staršev ne bi mogla...
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 12. Jun. 2007 10:53

uf,jest tud ne,ni šans!sploh če bi šla mami zarad naju spat v dnevno...
felica**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a felica** » 12. Jun. 2007 12:03

Jast sm vzela zobno ščetko, čisto perilo (seveda mora biti sexy) in ličila-ampak osnovna..vse to lahko stlačiš v malo večjo torbico...vesel pa bo tudi kakšnega presenečenja...naprimer kakšnega lubrikanta z okusum sadja...vrjemi, nikoli nebo pozabil, kdaj si prvič pri njem prespala...ampak to, če sta bila že prej intimna, če ne, pa bodo osnovne stvari dovolj :wink:
želim jima vso srečo in seveda divjo noč!!! :razz:
kikiriki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 28. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kikiriki » 12. Jun. 2007 12:05

Tigi napisal/-a:Ja zakaj pa nebi takrat imel spolnih odnosov, če so starši doma? Naju je njegova mmami poslala celo v njeno spalnico spat ker sva spala v dnevni sobi ker ma malo posteljo pa še brata v sobi, da sva tam spala...pa sigurn tud sexala...nevem no zakaj nebi ko so doma sexal...



A se ti hecaš ? Ker če se ne pol to res ni normalno. V spalnici od staršev sta mela spolne odnose. Sej kokr veste, ampak to ni normalno. Jst tega ne bi mogu nikol.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 12. Jun. 2007 12:23

ja kidav spiva pač v dnevni sobi ker si deli sobo z bratom pa še maloposteljoima pa da bi pogosto v kopalnici pa tudi ne hvala...
Ja to nedeljo je bilo tako, da sva spala v dnevni in naju mami njegova zbudi in je rekla naj greva v spalnico da bova lahko spala...
No in sva šla ker so bli obiski pa še hišo so hotl vidt ane...No in sva pač lepo spala..uno so šli sva pa pač sexala še...

Ko sem prvič spala v spalnici sem mu rekla, da mi to ni všeč...pa mi je reku da je njjegova mami rekla da nej spiva v spalnici da se nebo stiskala neki ker so šli njegovi na morje ane...no in sem na začetku komej spala...
Sedaj se mi nezdi nič takega...predno so prišli sva lepo preoblekla posteljo in je to to. Pa sm ji rekla, da nism bla jaz zato da spiva v njeni postelji in od njenega tipa ane....pa je rekla da mu je to ona reklada nej da to ni nič kaj tekega...

Sej v bistvu postelja je postelja...tako, da sedaj kadar sva sama spiva v spalnici....pa čeprav se čudn sliši zakaj pa ne...jaz nebom imela nič proti ko bodo moji otroci če bo tako da bosta spala tam...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 12. Jun. 2007 13:12

hm v spalnici spat? no ja to me zaenkrat nima :) je pa zame najlepši občutk kadar mava možnost da se stisnem k njemu, mu vzamem cev kovtr, zasedem 3/4 pojstle in pol lepo zaspančkava :)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 12. Jun. 2007 14:11

Mah ja sam sploh poleti včasih ni kull ker je tok vroče kljub temu, da mava klimo pržgano...potem greva kar v dnevno sobo kjer je več prostora...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 12. Jun. 2007 15:11

Meni se tudi ne zdi nek big deal. Z bivšim sva 1x tudi v postelji njegovih staršev, pa niti pomislila nisem, da bi karkoli ugovarjala :P Če ni druge je tudi to dobro.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 12. Jun. 2007 15:23

Js pa ne bi mogla sexat na postli od mojih ali pa njegovih staršev. Spala bi komot, Tigi full lepo da vama je odstopila postlo sam sexala pa js ne bi :? Ni nekega posebnega razloga, sam čudno bi mi bilo.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 12. Jun. 2007 15:40

kikiriki napisal/-a:
Tigi napisal/-a:Ja zakaj pa nebi takrat imel spolnih odnosov, če so starši doma? Naju je njegova mmami poslala celo v njeno spalnico spat ker sva spala v dnevni sobi ker ma malo posteljo pa še brata v sobi, da sva tam spala...pa sigurn tud sexala...nevem no zakaj nebi ko so doma sexal...



A se ti hecaš ? Ker če se ne pol to res ni normalno. V spalnici od staršev sta mela spolne odnose. Sej kokr veste, ampak to ni normalno. Jst tega ne bi mogu nikol.


ja jz sm tut..so what..če mata z obeh strani špegle pa tavelka zakonska pa lih nobenga ni blo doma razn v sp. štuku kjer mam tut sobo in sta bla moteč dejavnik babi ind edi.. soo why not.itaq NOBEN ni vedu da se gor kej dogaja tko da :) nevidm blema.. (razn kar se tiče tega da pač tm sta mt pa fotr in da onadva to tm mata svoje..ampk kva bomo konzervativni :))
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 12. Jun. 2007 15:43

^aja drgač pa en smem presat pr njemu čeprou sva dobr let skp.. njegova ami bi fulr ada da me ne bi vozu tm ob 3h 4h 5h dam da pač lepo ajam tm (varno in to)..ampk ne moj fotr..KJE SI ZGIN DAM.. mt pa isto drži z njem in je tut rekla da ne bi delala zgage če bi aju tle sam da se to NE SPODOB?!

ps: a tos epa spodob da bozga človeka matraš vozt in pvorh se pol še zaleti/mo tm sred noči ker ja pač..no..druga zgodba..
Uporabniški avatar
ta_miška
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 21. 4. 2007
Kraj: Cerknica

Neprebrana objavaNapisal/-a ta_miška » 12. Jun. 2007 17:58

Men je blo tud ful čudno, ko sva spala v postli njegovih staršev! ŠE pol mi je blo hecno, sam me je pol on mal pomiriu, da to ni nč tadga. Njih pa itak ni bilo doma, tako da sva mela celo noč poslo zase. Sicer mal čudn filing, ampak je pa mal drgač...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 12. Jun. 2007 18:52

Ja je ja čudn filing...sam če mu je sama mami rekla, da nej spiva tm zakaj pa ne sm pol pomislila...sej postelja je postelja...jebiga sva tud že na bratovi...sej kaj postla nebo govorila...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov