Prespati pri fantu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 01. Jun. 2007 9:03

Midva sva že dost zgodej spala skupi...po enem mescu pomoje (poznala sva se pa 2 mesca). Ampak sva bla prvič pridna, ker je bla pač "teta" na obisku...zdej pa vsako noč spiva skupi, ker je finooo. Skupi sva pa leto pa pol. Na začetku tud noben od staršev ni kompliciru.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 01. Jun. 2007 12:16

vse skupaj se je začelo ko je on prvič spal pri meni (po žuru seveda), tudi drugače samo on pri meni spi (ker deli sobo z bratom), jaz pa zivim s cimrami, tako da pri njemu še nisem spala. zobno ščetko ma pri meni, drugega pa ne rabi.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 01. Jun. 2007 16:52

...
Zadnjič spremenil *hox*, dne 18. Jan. 2012 8:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 01. Jun. 2007 17:53

Pri nama je pa tako, da ponavadi on spi pri meni (imam večjo posteljo :D ). S sabo ne rabi nič prinest, ker ima tako tu zobno ščetko, čevlje, nekaj majic in dvojne hlače. :)
Za nas punce je bolj problem. Ko se jaz kdaj prespala pri njemu, sem nesla poleg celo torbo stvari: kremo za obraz, nekaj za odstranjevanje make upa, barvico za oči, glavnik in podobno. Se mi je kar smejal :D
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 01. Jun. 2007 18:24

midva sva pa prvič spala skupej isti dan ko sva začela in tud isti dan je moje starše spoznal js pa njegove, res je blo smesn. Ubistvu je blo tko, da sva se zalubla ampak je meu on punco in jo je mogu pač pustit pol je k men prsu kjer sem delala in mi reku če bi šla v Global pa ful se mi je šlo ampak sm imela šwe uro pa sm mogla doma prašat:) no in fotr kuj s kom greš, morm spoznat:) pol sva pa sla in on avtomatsko iz Globala mene kr k seb dam pelou:) pol me je pa zutri njegova mami na šiht pelala:) matr to je blo čist zmešan na začetku:) tko da tkt nism mela čist nč sabo, še v istih gatah sm delala...:) zdj pa vzamem vsaj 3 gatke (ker ne vem kok časa bom tm), trenerko, kozmetiko, kratke majice.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 01. Jun. 2007 18:30

Mislim, da nisem komplicirala v nobeni zvezi, kaj potrebujem, ko prespim pri tipu. Pri prejšnjem je bilo malo drugače, saj sva se dogovorila, da se spoznama, jaz ostanem pri njem za vikend, greva na žur,... Pač vse neobvezno, kolegialno. Potem pa sva postala par.
Pri tem, zdajšnjem, pa sem ga peljala z žura, pa me je ob 3 zjutraj povabil na kavo, pa sva končala v sobi in se pogovarjala do jutra, tako da nisem imela nič s seboj,
Ne kompliciram, ker se mi niti ne da utrujat še s tem.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 01. Jun. 2007 20:05

metuljčica* napisal/-a:Pri nama je pa tako, da ponavadi on spi pri meni (imam večjo posteljo :D ). S sabo ne rabi nič prinest, ker ima tako tu zobno ščetko, čevlje, nekaj majic in dvojne hlače. :)
Za nas punce je bolj problem. Ko se jaz kdaj prespala pri njemu, sem nesla poleg celo torbo stvari: kremo za obraz, nekaj za odstranjevanje make upa, barvico za oči, glavnik in podobno. Se mi je kar smejal :D


Medva mava pa oba mjhno pojstlo, kr je čist fino k se loh stisneva. pa še tko je, d mene zmerej zebe, on je pa zmeri vroč. My perosnal heater:)<3
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 02. Jun. 2007 18:19

jest sm pri njemu prespala po parih mesecih,ker na začetku itak nisva vedla kaj bo z nama in kaj hočva.pa doma nism povedala kje bom prespala :P no sicer sm bla itak čez glavo dost stara...
zdej prespim pri njemu kr velikrat (parkrat na teden),on je pr meni samo ene trikrat,sicer mam pa filing da bova kmal začela skupej živet :)
sabo pa vzamem nekaj najnujnejše kozmetike,pižamo pa krtačko mam pa pri njemu
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 02. Jun. 2007 18:38

Jaz imam sama tud že kr krtačko pri njem pa še par stvari od kozmetike...
No sej zdej sm spet bla 2 dni pri njem...danes zvečer ali jutri zjutri pa domov se učit... :roll:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 02. Jun. 2007 18:39

...
Zadnjič spremenil *hox*, dne 18. Jan. 2012 8:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Jun. 2007 11:38

Zelo higienično morm rečt :?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 03. Jun. 2007 11:44

...
Zadnjič spremenil *hox*, dne 18. Jan. 2012 8:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Jun. 2007 11:45

Ja vse to jst vem ja...no vsajkrtačko naj bi vsak svojo mel...pa ni važn no...men je vseen to neka osebna stvar...


No 100 ljudi 1000čudi...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 03. Jun. 2007 11:46

Tigi napisal/-a:Zelo higienično morm rečt :?


eh tako hudo pa spet ni. še nikoli se nobenemu ni nič slabega zgodilo od umivanja z zobno ščetko svojega partnerja.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 03. Jun. 2007 11:47

...
Zadnjič spremenil *hox*, dne 18. Jan. 2012 8:52, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]