Prespati pri fantu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Jul. 2008 17:38

DiamondLollipop napisal/-a:ah... nevem kaj je narobe s tem če tip pri tebi prespi.. A pol je tudi narobe če kolegice prespijo?? Saj res da zveze ponavadi ne trajajo dolgo, ampak vseeno, nevem zakaj se nekaterim zdi tak grozno narobe to.. A pol boš ti samo svojega moža domov pripelala???


Ne, midva s fantom spiva en pri drugem. Je pa res, da sem s tem počakala in ko sem videla, da se mi tokrat obeta nekaj bolj stalnega, kot so bile prejšnje zveze, sem ga povabila z nami na morje, pri meni je prespal, ipd.

Meni bi bilo pač malo nerodno staršem pojasnjevat, da je prejšnji mesec pri meni spal Miha, nocoj bo pa Tomaž. In oni naj se pač navadijo, da se jim bodo po hiši sprehajali ljudje, ki jih niti ne bodo imeli priložnosti bolje spoznat, ker bo prej konec.
Ravno to je razlika glede na prijateljice. Starši verjetno vaše prijateljice poznajo že precej dolgo in so jih že navajeni v vaši hiši.
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 12. Jul. 2008 17:38

DiamondLollipop napisal/-a:
p!ka napisal/-a:jullia_ se strinajm s tabo, sam mislm, da je treba priznat, da ni čas, da bi tko gledali. Če recimo nekateri seksajo že pr 13-ih.



pri 13h ja :? to pa je res že malo prehitro :D nevem kaj gre čas tak al kaj.. Jas sem se pr svojih 13h še z barbikami igrala in so bli fantje fuj :D niti na misel mi takrat ni padlo da bi seksala . ali pa sem bila samo jas tak zapoznela :lol:


Nisi bla zapoznela.. Smo že 2 ko smo raj mele Barbike :wink: Sam da sm js mela še Kena :D
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 12. Jul. 2008 19:01

Miss September napisal/-a:
DiamondLollipop napisal/-a:
p!ka napisal/-a:jullia_ se strinajm s tabo, sam mislm, da je treba priznat, da ni čas, da bi tko gledali. Če recimo nekateri seksajo že pr 13-ih.



pri 13h ja :? to pa je res že malo prehitro :D nevem kaj gre čas tak al kaj.. Jas sem se pr svojih 13h še z barbikami igrala in so bli fantje fuj :D niti na misel mi takrat ni padlo da bi seksala . ali pa sem bila samo jas tak zapoznela :lol:


Nisi bla zapoznela.. Smo že 2 ko smo raj mele Barbike :wink: Sam da sm js mela še Kena :D



Jah časi se zdej spreminjajo. Tud jst v OŠ še pomislila nisem na seks, še v prvem letniku nisem bla prpravlena na to. Zdej pa usi hočjo bit neki odrasli pa seksajo prvič ko majo šanso, kadijo ko turki da bi bli carji..ma dej :roll: . Ok sj ne rečem da so vsi taki...mam sestrično tok staro in po njej pa njenih kolegih mal tko sklepam.

Ok da ne bom preveč OT. Jst sem prespala pr mojmu po enem letu zveze, to je blo ko sem bla stara 17. Prej se mi nekak ni zdel primerno. Zdej pa že dve leti usak vikend spiva enkrat pr men, drugič pr njemu in je prov fino. Mam srečo ker mi doma res nč ne težijo. Mam kolegico k ji mami ne pusti prespat pr fantu samo zato ker jo ˝skrbi˝ kaj si bodo fantovi starši mislili..in takrat ko jih kdaj ni doma pa lahko prespi. Joh krneki tole.
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 12. Jul. 2008 19:13

DiamondLollipop napisal/-a:ah... nevem kaj je narobe s tem če tip pri tebi prespi.. A pol je tudi narobe če kolegice prespijo?? Saj res da zveze ponavadi ne trajajo dolgo, ampak vseeno, nevem zakaj se nekaterim zdi tak grozno narobe to.. A pol boš ti samo svojega moža domov pripelala???

Hm ni isto- frendica in fant.. Še sploh pa ne vem zakaj bi fanta domov vabila, če nameravaš kmalu končati z njim?! Nima to glih smisla.. Fanta prpeleš domov ker ga jemleš resno.. Pa tut če se po nekem času izide da to ni to..
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 12. Jul. 2008 22:44

p!ka...
fotr je star mau čz 50, js sm pa glih 17 :) ja wem d je delno tudi to vzrok, d je fotr še u starih časih žveu...dost punc kle je napisal, da so prespale pr tipu ko so ble stare 16, pa tut dost mam takih frendic..

sej ne rečem d je zdej konec sveta ker nesmem pr tipu prespat,bolj je kriza to da neb glih lepo sprejel če bi vedu, da mam tipa..on prau d mam pr 17 loh sam simpatijo :lol: nevem, men se nekak petošolsk sliši :mrgreen: :mrgreen: pa pravi, da pred 24 ne smem seksat..pol pa naj kdo reče da ga ni čas povozu :!: to spet ne pomen,da podpiram seksanje pr 13ih,ker to se pač dandanes dogaja :roll:
pravim samo, da bi fotr loh mal popustu, in se mi zdi bol d sm doma s tipom, pa ve kje sm, s kom sm itd. pa nevem od kje staršem ideja, d se sam doma u postelji seksa :flower:
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 12. Jul. 2008 23:10

dasha! napisal/-a:on prau d mam pr 17 loh sam simpatijo :lol: nevem, men se nekak petošolsk sliši :mrgreen: :mrgreen: pa pravi, da pred 24 ne smem seksat..pol pa naj kdo reče da ga ni čas povozu :!:

Jao mene :eek: ta pa je huda. Se mi kr smiliš da morš take poslušat :( Sej moj ni velik drgačn: "Najbolš je bit celo življenje samski" :D Zakaj pa pol ni fotr ostal sam? Zakaj ma otroke? Jao jao.. Men je tut moj reku da do 17., 18. leta še ne smem met fanta! Da se moram zavzet za šolo. Reče lah ka hoče, sam po glavi nam bojo pa vseen šle lepše stvari kot je šola in učenje :lach:
Worship me or walk away.
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 13. Jul. 2008 19:06

Js sem pri tipu prespala prvič po enem letu zveze, še to sam enkrat (ironično sva šla potem narazen :D ) in to dva meseca preden sem bila stara 18. Prej mi moji niso pustil. Lahko je on pri men prespal, samo js pri njemu ne.

Prvič sem pri mojem dragem (zdej) prespala po enem mescu in nikol nisem delala kak velik halo iz tega, kaj s sabo imet. Pižamo? Je ne rabim. No sicer tudi nisem velikokrat pri njem prespala, ker sva se kmal vselila skupaj (med tednom), med vikendi pa je običajno on pri men spal

Drugač pa nisem nikol pripeljala tipa, ki ga nisem smatrala pod resno zvezo. Tut, če sem vedla, da je hiša prazna ne, ker vedno kak firbčen sorodnik uleti ali pa kdo prej domov pride. K teb, ne k men.
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 13. Jul. 2008 20:56

Miss September napisal/-a:
DiamondLollipop napisal/-a:ah... nevem kaj je narobe s tem če tip pri tebi prespi.. A pol je tudi narobe če kolegice prespijo?? Saj res da zveze ponavadi ne trajajo dolgo, ampak vseeno, nevem zakaj se nekaterim zdi tak grozno narobe to.. A pol boš ti samo svojega moža domov pripelala???

Hm ni isto- frendica in fant.. Še sploh pa ne vem zakaj bi fanta domov vabila, če nameravaš kmalu končati z njim?! Nima to glih smisla.. Fanta prpeleš domov ker ga jemleš resno.. Pa tut če se po nekem času izide da to ni to..


saj ne.. samo kdo pa pravi da ga jas ne jemlem resno.. in ona ko je napisala da po pou leta al kolko še skos ne sme... meni je pol leta že kr nekaj... čeprav ni dosti, ampak nekaj pa je...nevem, jas bi blaz fantom pol leta samo če bi ga mela rada in bi ga v tistem trenutku resno jemala...
Pussy_ka_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pussy_ka_ » 13. Jul. 2008 21:11

heh jaz sem pri mojem prespala prvič pri 16-ih letih sma pa bla skup 4 mesce, sam še to nebi če nebi bil on doma 90km bek od mene pa je te njegova mama rekla da me neojo tak pozno vozli domov kr smo lih na enem rojstnem dnevu bli, sao pa fotru tudi ni blo vseeno ko sem rekla da bom prespala tam :D itaQ pa so doma vedli da 1x se bo pač to zgodlo je pa res tudi da moja 2 to razumeta kr moja mami je bla stara 19 let ko je mene dobla tak da nekak "razumevajoče# gledata na to.. sao vseeno neke meje obstajajo..

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov