Prespati pri fantu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 05. Jul. 2006 11:49

To je precej pogosta skrb staršev.

Moj fotr je sploh težil, da kaj hodim spat k njemu (pa sem mela tudi jaz že 21 let) in dakaj bojo rekli njegovi (!) starši.

S časom ga je minilo. Predvsem zato, ker sva bila oba dovolj stara, da sva vedla kaj je prav in kaj ne.
Pač, en dan sem prespala pri njem, fotr se je upiral ijn kritiziral in s časom nehal.

Vmes sva tudi končala, zdej spim pri drugem in fotr se je navadil.


Pri 21h je čas, da začenjaš jemat življenje v svoje roke ;)
Imaš, da me vikaš!
tjask
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 204
Na forumu od: 28. 4. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a tjask » 09. Jul. 2006 20:29

js sm pa pr mojmu prvič prespala po enmu mescu, k mi je reku, da ga bomo pil, pa da nam pol vozila dam in da nej prespim tm... pa mi sploh nista mojedva nč težila- sm bla sevede kr presenečena... sabo sm pa uzela sam eno majco za spat, pa ščetko... nism nč komplicerala, je blo pa useen kul. sam mam pa še vedno mal probleme spat z nemu k smrči... :wink:
Nikoli ne obupaj nad življenjem, ki je tako kruto... A živeti moramo... Čeprav za nič drugega, prav za lepe trenutke, ki jih je tako malo... A vendar so...
vrtnarka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 15. 7. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a vrtnarka » 16. Jul. 2006 10:17

oj..
jst sm prvič pri njem prespala po 2 letih.pa še to je blo bol tko nenačrtovano, k se je brat poroču, pa sm šla pol kr k njemu spat po fešti, d ne bi motla... drugač pa zdej sm skor vsak vikend tam, pa tut med tednom kdaj...stari so prvo neki težil(najbol fotr), zdej pa sam vprašajo kdaj pridem.zakon so...sabo vzamem pa čist neke osnovne stvari, neki mam pa itak že pr njemu..
angkoriata
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 9. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a angkoriata » 18. Jul. 2006 10:48

jst sm pri njemu prespala šele po parih mesecih,od takrat pa vsak teden parkrat :wink: meni je to super,sploh pozimi,ko je malo bolj mraz pa se lepo stisneš k njemu da te ne zebe :hearts:
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 18. Jul. 2006 11:19

mislm da sm prvič prespala pr njemu dokaj pozno, šele po enem letu. sej sm prej spala pr njemu, ampak ne celo noč.
Lejka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 7. 2. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejka » 18. Jul. 2006 11:26

Prvič sva spala skup po 3 mescih, ko so šli starši na morje. Še zdej spima skup sam če njegovih al pa mojih ni doma. Men bi blo nekak čudn da bi spala skup pol pa zjutri z njegovo mamo kavo pila :D Drgač pa morm rečt da moji starši niso preveč navdušeni nad tem, čeprau sva oba stara 19. Mama pravi da je to prehitr, da je ona prvič prespala pr fantu (no zdej je mož :) ) po 2 letih!! :eek: Treba ji bo razložit da se cajti spreminjajo. :wink:

Aja kaj vzamem zraun: zobno ščetko, deo, krtačo, sveže spodnje perilo, cote za drug dan pa kako knjigo kr on ponavad spi do 12h jst pa do 8h :)
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 30. Avg. 2006 8:33

Uh, on je pr men prespal že po par dneh :oops: je pač tko nanesl da k sva se vedno videvala zvečer je pol enkrat med tem k sm ga cartala pa čohala zaspal in k sva se zbudila je blo naenkrat kr jutro :lol: js sm prespala pri njem po kakšnih dveh tednih po kinu. Glede tega kaj vzamem sabo ne kompliciram, pač stvari za preoblečt, kozmetko pa zobno ščetko. Nama tud na rata da bi spala objeta prov dolg, razn če sva pr men k mam mejhno postlo... Pol sva objeta že zarad varnosti da ne bi kdo dol padu :D
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 31. Maj. 2007 19:01

bad_girl napisal/-a:Jst tut nisem komplicirala...zobna ščetka, sveže perilo in kako majčko za preoblečt pa pižamco :)


tako je, js tud :)
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 31. Maj. 2007 19:12

meni so na začetku, ko sem prespala pr njemu, ful težili, da se ne spodob pa blabla....sem papr njemu prespala po parih mescih...na začetk so mi res ful utrujal zarad tega....prov živce mi je kravžlal....
pol kr naenkrat so pa nehal težit, k so se sprijaznil, da itaq nč ne morjo...

ma res se mi zdi brezveze, d ti neki omejujejo, saj sta dost stara...neb rekla d bi bla tm nek na začetku srednje šole...

kaj vzeti k njemu?
zobno krtačko, če je še nimaš pr nemu, glavnik, sveže cune...pač res tiste osnovne zadevščine...

men je blo res smešn, k sm pr nemu prespala pa sm pozabla glavnik...pol zutri k sm bla vsa zmršena se mi pa ni ratal počesat, ker on ni mev za posodit nobenga glavnika, ker ma pač pobrite lase...to je blo smeha, k sm ga pršala, če ma kaj za posodit :D
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 31. Maj. 2007 19:15

js mam pa pr njemu kr zobno ščetko, on ma pa pr meni njegovo...ker lahko kadarkoli rata, da zaspiva na postli (al pr enem al pr drugem) :wink:

moji starši so ful prepovedovali glede tega...res se niso mogli sprijaznit...normalno jim je blo, da on spi pr meni, ma ne pa js pr njemu...zdej so se pa že navadli...zdej me že kr podijo, kao: "Kdaj pa greš spet svojmu spat?" :D
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 31. Maj. 2007 20:22

=)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 22:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 31. Maj. 2007 20:44

Jaz sem tud dokaj zgodej prespala pr nemu, oz. na nihovmu vikendu, ko je bla trgatev. Sicer so pa najini starši dost "napredni" pa zmerej ko je prložnost prespiva drug pr drugem. (stara sm pa 16, on pa 17). On je v bistvu pr men prespav že ko sva bla šele en mesec skupej (ampak takat sva bla itak še čizssst pridna :angel: ). Njegovi starši so, kokr mi je povedu na začetku neki časa kompliciral, zdej so pa še veseli, če pridem :D . Ko sm pa prvič prespla, sm mela pa pač obleke za preoblečt, čistilne robčke, barvico pa take stvari s sabo. Aja pa še spalno vrečo :P. Pol sva jih dala pa skp pa na kavču spala :)
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
dumbo
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 25. 12. 2004
Kraj: ko prideš not - levo :)

Neprebrana objavaNapisal/-a dumbo » 31. Maj. 2007 20:50

Lejka napisal/-a:....... spala skup pol pa zjutri z njegovo mamo kavo pila :D
U pri moji "tašči" pa je to v navadi - ponavadi se zbudima nekje isti čas, grema skupaj v trgovino (svež kruhec), pol pa čvekec dokler so pubeci ne zbudijo.

Drugače pa ko grem k njemu za vikend imam poleg piđamo, kremico, deodorant, gatike in nekaj za čez dan.
Drugače pa sva prvič skupaj spala pri njegovi sestri, po enem žuru :P
Bil je navaden dan in Marko Polo je odšel odkrivat Kitajsko. Kaj boš počel ti?
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 31. Maj. 2007 21:08

S sabo prinesem samo gate pa čips - vse ostalo si pa prilastim... :D
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 31. Maj. 2007 21:11

iluzija napisal/-a:S sabo prinesem samo gate pa čips - vse ostalo si pa prilastim... :D


a vidva pa čips :wink: ? ja js sm še to pozabla...js ko grem njemu spat, nrdim doma še kokice iz mokrovalovne in jeva pole tm pr njemu, medtem, ko gledava kšn film...(mimogrede: noče gledat Perfume z mano :( :) )...lepo je lepo :wink:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]