Prespati k fantu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Pikapika123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 4. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikapika123 » 28. Apr. 2023 16:27

Oj stara sem 17let in imam fanta 5 mescov. In ta teden grem prespati oz grem za 4 dni k njemu in itak punce rabimo veliko stvari zraven. Zanima me kako pa si ve spakirate stvari za k fantu. Jaz imam en nahrbnik in eno vrecko ze vidim kako mi bo neprijetno to vse vprico njega to nosit (narodno mi bo zelo). Pa se eno vprasanje imam kot sem ze prej povedala sva 5 mescov skupaj in se nisma imela spolnega odnosa je to kaj narobe? Meni iskreno se nemudi in tudi njemu ne, imama kdaj pa kdaj kaksen vroc pogovor pogledava kaksen film… je pa res da jaz se nisem…in me je malo strah :/
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3496
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 28. Apr. 2023 16:59

dokler te je strah/sram pred njim nosit nahrbtnik, je za seks verjetno prezgodaj :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Apr. 2023 17:04

Pojma nimam, kaj bi rekla glede seksa, jaz sem s svojim prvim takoj na začetku, sem pa bila 18 oz. še natančneje 18 in pol. :) 5 mesecev za starost pod 18 po moje ni nič narobe.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2487
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 29. Apr. 2023 9:38

Sarissima napisal/-a:dokler te je strah/sram pred njim nosit nahrbtnik, je za seks verjetno prezgodaj :D


Kar je Sarissima napisala :D
Zaradi cesa tocno bi ti bilo nerodno?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron